Τατζικιστάν Χωρίς βίζα για το Τατζικιστάν!

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
πριν από λίγο διάβασα στο interfax, ότι η Κυβέρνηση του Τατζικιστάν, ψήφισε ομόφωνα την κατάργηση της βίζας σε πολίτες της ΕΕ, Αμερικής και μερικών κρατών της Ασίας για παραμονή μέχρι και 30 μέρες. Τώρα να δούμε και τα υπόλοιπα κράτη του πρώην Ανατολικού Μπλοκ ;)

Tajik Government plans to abolish visa regime for US citizens | Tajikistan News-NA «Asia-Plus»

Tajikistan Can Abolish Visa Regime for EU and US citizens » Avesta.Tj - information agency

θα μου πείτε τι μας ενδιαθέρει, άλλα νομίζω πως έχουμε κάμποσα άτομα στο φόρουμ αυτό, που βλέποντας Ανατολικό Μπλοκ, τους τρέχουν τα σάλια ;)
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.024
Likes
12.125
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
Ευτυχως γιατι ειχα κλεισει για το Τζατζικισταν...
 

hydronetta

Member
Μηνύματα
4.152
Likes
14.442
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
όπου δεν έχω πάει
Θανάση ευχαριστώ για τα υπέροχα νέα αν και οφείλω να ομολογήσω ότι περίμενα να είναι η τελευταία χώρα της περιοχής που θα έκανε κάτι τέτοιο. Τα Pamirs μας περιμένουν!! (αυτό μπηχτή για το απαράδεκτο Αζερμπαιτζάν, που ενώ διοργανώνει φιέστες και μας καλεί να το επισκεφθούμε, ακόμα ζητά βίζα και το κυριότερο κρατήσεις μεσω τοπικών πρακτορειων)
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
αν δε κάνω λάθος, και το Κυργιστάν έχει καταργήσει το voucher για την έκδοση βίζας για την χώρα, μέχρι και 30 μέρες ;)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.184
Μηνύματα
883.266
Μέλη
38.893
Νεότερο μέλος
stefanoss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom