Γενικά Χωρια/μικρες πολεις της Ευρωπης

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Πήραμε την επιβεβαίωση που όλοι περιμέναμε...η πολύπειρη ταξιδιώτισα και γνωστή ψυχολόγος ANEL επιβεβαιώνει ότι το Trakai είναι σε μικρή απόσταση από το Βίλνιους και είναι ένα υπέροχο τοπίο... Βαγγέλη πέρασες τις εξετάσεις, η ANEL σε επιβεβαιώνει...

βρε πουλί μου είσαι εντελώς προβλέψιμος, ούτε να διαφωνήσουμε δεν έχει ενδιαφέρον.:xmas_rolleyes:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.920
ποστάρισα μόνο για το τυπικό του θέματος και όχι επί της ουσίας...

Ξύπνααααααααααααααα... πως αλλιώς να το γράψω? Είδες να μιλήσω και να προτείνω κανένα μέρος? αμα είναι για χαβαλέ 110 ποστ θα γράψω... και αν κάνει εμφάνιση στο τόπικ η γνωστή ψυχολόγος και πολύπειρη ταξιδιώτισα ANEL τότε θα γράφω μέχρι το πρωί!!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Συγχηστηκα, γελασα, εμαθα και αποχωρω.. (για σημερα!)
Δεν θελω να κλειδωσει το θεμα, μ'ενδιαφερει πραγματικα..
Ηδη εχω ξεχωρισει πολλα απο οσα μερη αναφερθηκαν. Ευχαριστω!
Γιατι να κλειδωσει? Οι καλυτερες πληροφοριες βρισκονται οταν αναβουν τα αιματα. Αλλα θελει ξενυχτι η δουλεια, αν φευγεις απο τις 11 ουτε Σαλαμινα δεν θα πας:xmas_lol:
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
βρε πουλί μου είσαι εντελώς προβλέψιμος, ούτε να διαφωνήσουμε δεν έχει ενδιαφέρον.:xmas_rolleyes:
Πουλί μου :xmas_eek::xmas_eek::xmas_eek::xmas_eek:. Τί άλλο θα διαβάσω απόψε !!!!!!!!!!!!!

Αυτο ειναι ειδική προσεγγιση στο θέμα '' traveller '' ???

πάντως έχει βγει και σε κασσέτα :xmas_cheesygrin:

 

traveladdict

Member
Μηνύματα
1.380
Likes
1.341
Επόμενο Ταξίδι
Λος Άντζελες
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΣριΛάνκα,Βενεζουέλα ξανά!
Πολύ κακό για το τίποτα. Δεν πέτυχε η ανταύγεια και που να τρέχεις τέτοια ώρα στον Τρύφωνα...
Εγώ έκανα απλά ένα σχόλιο για τα μέρη που πρωτοαναφέρθηκαν και τόνισα, ότι υπάρχουν πολλές πληροφορίες γιαυτά. Ούτε πρόσβαλα, ούτε μείωσα κανέναν.
Και ξεσηκώθηκε το σύμπαν...
Το σχόλιο μου αγαπητέ vagantos ήταν απάντηση στη δική σου εξυπνακίστικη σφήνα: "Όποιος τα ξέρει, ας αγνοήσει αυτό το τόπικ κι ας πάει στο επόμενο".
Δεν τα γνωρίζω όλα αγαπητοί μου φίλοι.
Γιαυτό και εξυπνάδες αυτού του είδους, ότι και καλά τα ξέρω όλα, κρατήστε τις για τον εαυτό σας.
Αγαπητή piccolo mondo, δεν είχα καμία πρόθεση να σε στεναχωρήσω, άλλωστε το σχόλιο μου δεν ήταν ειρωνικό. Πολύ ευχαρίστως να σου πω - αλλά πλέον σε private -μερικά από τα ωραιότερα χωριά της Ευρώπης.
Φίλε atrapos εσύ κατανόησες επακριβώς το τόπικ και έδωσες τις σωστές πληροφορίες βάζοντας το θέμα στη σωστή του διάσταση.
Δεν θέλει και πολύ μυαλό το ακούτε εσείς οι παλιότεροι? Ένα νεότερο μέλος σας έβαλε τα γυαλιά.
Φίλε traveller, μη σκας. Όπως είπε και ο μέγας Αίσωπος: όμφακες εισίν.
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
Πουλί μου :xmas_eek::xmas_eek::xmas_eek::xmas_eek:. Τί άλλο θα διαβάσω απόψε !!!!!!!!!!!!!

Αυτο ειναι ειδική προσεγγιση στο θέμα '' traveller '' ???

πάντως έχει βγει και σε κασσέτα :xmas_cheesygrin:


τσ,τσ,τσ XRISTOS,που πήγε το μυαλό σου??
προς αποφυγή παρεξηγήσεων εδώ τι εννοούσα:
καλή διασκέδαση!:xmas_cheesygrin:
 
Last edited by a moderator:

ILIA

Member
Μηνύματα
42
Likes
28
Επόμενο Ταξίδι
ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟ ΟΝΕΙΡΟ...
Ονειρεμένο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
Όποιος τα ξέρει, ας αγνοήσει αυτό το τόπικ κι ας πάει στο επόμενο.
¨Οποιος δεν τα ξέρει, ευκαιρία να τα μάθει από δω.
Συμφωνώ απόλυτα. Μερικά πράγματα είναι τόσο ... απλά. Γιατί να τα κάνουμε σύνθετα?
 

tripakias

Member
Μηνύματα
7.988
Likes
12.054
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ονειρεμένο Ταξίδι
Εκεί
Συμφωνώ απόλυτα. Μερικά πράγματα είναι τόσο ... απλά. Γιατί να τα κάνουμε σύνθετα?
Τωρα αφου ρωτας, θα θες και απαντηση. Μπορει να ειναι απλα, αλλα να ενα παραδειγμα που τα απλα πραγματα γινονται συνθετα:

Εσυ συμφωνησες με τον Βαγγελη και ειπες: " Συμφωνω απολυτα ", απλο πραγμα.
Εγω μπορει να συμφωνω μαζι του οχι απολυτα (οπως εσυ) αλλα εν μερη, απλο πραγμα κι αυτο.
Στην ουσια διαφωνω μαζι σου με το "απολυτα" κι ετσι τα δυο απλα μας πραγματα, μπορουν πολυ ευκολα να γινουν συνθετα.

Βεβαια τωρα δεν ισχυει κατι τετοιο, γιατι κι εγω συμφωνω απολυτα. Απλως εφερα ενα παραδειγμα απο τα χιλιαδες που μπου ΄ρχονται στο μυαλο.

ΥΓ maltakias αμα σε πιασει κι εδω ψυχρα σκεπασου με μια κουβερτα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.115
Μηνύματα
880.697
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom