Ψήφισε και εσύ για όλους τους παππούδες του κόσμου

Μηνύματα
37
Likes
10
Καλησπέρα σε όλη την παρέα,
Κάνω μια μεγάλη προσπάθεια σε έναν διαγωνισμό φωτογραφίας των #public όπου στη φωτογραφία με την οποία διαγωνίζομαι απεικονίζεται ο παππούς μου!
Η νίκη αν έρθει είναι αφιερωμένη στον παππού μου ,ο οποίος είναι στο νοσοκομείο και θέλω να τον κάνω να χαμογελάσει ξανά δίνοντάς του το βραβείο (αν το κερδίσω ).
Απλά κάντε κλικ εδώ και στηρίξτε με μια ψήφο σας: http://www.publicmoments.gr/viewmobile.php?photo=6173

Υ.Σ.
Αφιερωμένο σε όλους αυτούς που μας μεγαλώσανε και τα χρόνια τους μας διδάξανε αυτά που οι μέρες δε γνωρίζουν...δηλαδή σε όλους τους παππούδες του κόσμου !

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ.
 
Last edited:

dimosf

Member
Μηνύματα
2.302
Likes
5.885
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΟΡΒΗΓΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
O.K. Είδα όλες τις φωτογραφίες και η δική σου ήταν από τις καλύτερες, κατά τη γνώμη μου, αν όχι η καλύτερη. Πάντως οι φωτογραφίες με ηλικιωμένους μου αρέσανε περισσότερο. Καλή επιτυχία!!
 
Μηνύματα
37
Likes
10
O.K. Είδα όλες τις φωτογραφίες και η δική σου ήταν από τις καλύτερες, κατά τη γνώμη μου, αν όχι η καλύτερη. Πάντως οι φωτογραφίες με ηλικιωμένους μου αρέσανε περισσότερο. Καλή επιτυχία!!
Σε ευχαριστώ παάρα πολύ αλήθεια.Ολη αυτη η προσπάθεια που κάνω είναι αφιερώμένη στον παππού μου γιατί θέλω να τον κάνω να χαμογελάσει ξανά ! Και είναι ένα μήνυμα προς όλους να μην ξεχνάμε τους παππούδες μας γιατι μας έμαθαν τόσα πολλά ! Χρειάζομαι άλλες 50 ψήφους για να πάει το βραβείο στον παππού μου.
Οποιος μπορεί ας αφιερώσει ένα λεπτό για μια ψήφο στον λινκ που έχω πιο πάνω.

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όλους για την στήριξή σας
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.054
Likes
7.810
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Πράγματι από τις ωραιότερες η φωτογραφία σου, πήρες και τη δική μου ψήφο.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom