Ψαχνουμε παρεα για Μυκονο..ενδιαφερετε κανεις;; :)

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

elenams788

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Γεια σας,
ειμαστε ενα παντρεμενο ζευγαρι που μετα απο καμποσα χρονια ειπε να ξεσκασει και να παει στην υπεροχη Μυκονο για να ξεδωσει!! Θα φυγουμε απο Θεσσαλονικη στις 10 Ιουλιου και θα κατσουμε Μυκονο μεχρι τις 14 Ιουλιου. Αλλα οι παρεες μας δεν εχουν κουραγιο για ξενυχτια και ποτα. Θα μας αρεσε παρα πολυ να βρουμε παρεα γιατι οι δυο μας μονοι δεν ειναι το ιδιο φυσικα. Οι ηλικιες μας ειναι 33 και 34 αν και εμας δε μας νοιαζει τοσο το θεμα της ηλικιας
Φιλια σε ολους και καλο καλοκαιρι!!
Ελενα Βασιλης
 

elenams788

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
NAI!!! χα χα χα χα ναι μονο παρεα! Ειμαστε μια χαρα παιδια! χα χα χα χα
Να σαι καλα!!

Η τελος παντων οποιος θα ειναι εκει εκεινες τις μερες και θελει να μας πει, ας μας πει, εχουμε πολυ καλαμπουρι και εδω που τα λεμε 10 χρονια βαρεθηκαμε ο ενας τη φατσα του αλλου χα χαχαχα
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.883
Likes
14.445
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αν πάτε Μύκονο είναι πολύ εύκολο να βρείτε εκεί παρέα.
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
κατ αρχην μπραβο σας ρε παιδια που εχετε τη διαθεση για διασκεδαση και ανανεωση...

ακομα κι αν δεν κανονισετε απο πριν με καποια παρεα,αν ειστε κοινωνικα ατομα νομιζω πως δεν ειναι δυσκολο εκει να κανετε γνωριμιες με αλλα ατομα και να περασετε πολυ ωραια..

σιγουρα ειναι αλλιως να ειστε οι δυο σας αλλα ακομα κι αν δεν βρειτε παρεα δεν τρεχει και τιποτα..κοιταξτε εσεις να ξεδωσετε και να περασετε τελεια οι δυο σας.
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Αν είσαι ξανθιά, κοντή, χοντρή με κυτταρίτιδα και ο άντρας σου είναι κοντός, σφίχτης με άσπρες κάλτσες και σκαρπίνι είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον... κανονίζουμε ημερομηνίες και φύγαμε... ΤΕΛΟΣ...
 

elenams788

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Το πιστευω ακραδαντα οτι θα κανουμε παρεες εκει, εγω μιλαω και με τις πετρες! Ειμαι μπιρι μπιρι!! Αλλα ο αντρας μου ειναι ο σεμνος της υποθεσης! Να μιλαω και να χορευω εγω κι αυτος να μην εχει παρεα να πει μια κουβεντα;; Θα ειμαστε κωμωδια! Καλη η μυκονος ε;; Χαβαλε και 24ωρη διασκεδαση θελω, τιποτα αλλο.. παραλιες εχει και η χαλκιδικουλα μας, φυση επισης.. το νησι ειναι για ξεφαντωμα πιστευω. Εχετε εμπειριες απο το νησι αυτο; Γιατι ολοι μαγευονται και δεν ξερω γιατι!!
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
εγω σε καμια περιπτωση δεν μαγευτηκα απ το νησι και σιγουρα δεν ειναι του γουστου μου καθολου ομως...

απο κει και περα ειναι ομορφο..δεν εχει να επιδειξει μονο το ξεφαντωμα και τις ακροτητες..ειναι γνωστο ομως τι πρεσβευει εδω και πολλα χρονια..

παρεξηγησιμο δεν ειναι τιποτα εκει..οποτε μη μασατε!
 

elenams788

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Αν είσαι ξανθιά, κοντή, χοντρή με κυτταρίτιδα και ο άντρας σου είναι κοντός, σφίχτης με άσπρες κάλτσες και σκαρπίνι είμαστε πλασμένοι ο ένας για τον άλλον... κανονίζουμε ημερομηνίες και φύγαμε... ΤΕΛΟΣ...
Προς τι η κοροιδια; Μαλλον μπηκα σε λαθος φορουμ... Δεν ηθελα να θιξω κανεναν
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Προς τι η κοροιδια; Μαλλον μπηκα σε λαθος φορουμ... Δεν ηθελα να θιξω κανεναν
οχι βρε μη θιγεσαι..ειναι ο χιουμοριστας του φορουμ ο traveller!αν μεινεις στην παρεα μας θα τους μαθεις ολους!
 

elenams788

New Member
Μηνύματα
0
Likes
0
Αααα sorry!!!

Ok!!


Μακια σε ολους! Θα ξαναμπω να δω αν εγραψε κανεις!

Καλο μεσημερακι :cool:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.168
Μέλη
38.913
Νεότερο μέλος
PanagiotisCPC

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom