Ψηφοφορία για τη συνάντηση "8 χρόνια Travelstories"

Ποια ημερομηνία προτιμάτε για τη συνάντηση "8 χρόνια Travelstories"


  • Total voters
    40
  • Poll closed .

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.686
Likes
50.572
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Στις 12/10 παίζει Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός αν δεν κάνω λάθος, για ό,τι σημαίνει αυτό σε καφετέριες κλπ...
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Η ψηφοφορία, μετά από απαίτηση πολλών μελών ξαναανοίγει μέχρι τις 2/10.
Όμως λόγω περιορισμένου χρόνου για τις συνεννοήσεις με το μαγαζί, η πρώτη επιλογή της 5/10 δεν είναι πλέον εφικτή.
 

travelina

Member
Μηνύματα
425
Likes
818
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία [√]
Η ψηφοφορία, μετά από απαίτηση πολλών μελών ξαναανοίγει μέχρι τις 2/10.
Όμως λόγω περιορισμένου χρόνου για τις συνενοήσεις με το μαγαζί, η πρώτη επιλογή της 5/10 δεν είναι πλέον εφικτή.
Έτσι απότομα που έκλεισε δε νομίζω να είχε και μεγάλη επιτυχία. Το θέμα είναι να έρθουν όσοι περισσότεροι μπορούν και -εννοείται- οι φίλοι μας από μακριά που θα πρέπει να κανονίσουν και το ταξίδι τους.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλημερα και καλο μηνα σε ολους:)
Λοιπον,εξαιτιας δικου μου λαθους εκλεισε νωριτερα η ψηφοφορια και χωρις προθεση μου να επιλεγει η συγκεκριμενη μερα(ολες τις εχω ελευθερες,εξαλλου)το ξαναανοιξαμε.
Σιγουρα,οποια μερα και αν επιλεγει,παντα καποιοι θα μπορουν και καποιοι οχι.Θα ηθελα,οσο το δυνατον να μπορουν οι περισσοτεροι.
Παρακινηθηκα,να οργανωσω αυτη τη συγκεντρωση για τα γενεθλια,παρολο που δεν εχω ξανασυναντηθει με κανεναν σας,και επειδη ειδα οτι περασε η 21/9 χωρις κανεις να κανονιζει κατι.
Μακαρι,να μπορουσαμε να κανουμε 2 συγκεντρωσεις για να μπορουν να ερθουν ολοι:)(αλλα δεν γινεται.
Και,παλι,θελω να σας πω,οτι δεν υπηρχε επιλογη ημερομηνιας απο πριν και το λαθος ειναι δικο μου.
Πιστευω,οτι δεν χρειαζεται να επανελθουμε σε αυτο το θεμα.Επιλεξτε,(αν δεν το εχετε ηδη κανει)εστω και τωρα τη μερα που θελετε.Σας ευχαριστω:)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.492
Likes
29.041
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
18 και 19 θα βρίσκομαι εκτός Ελλάδας. 12, πάλι, έχω ανειλημμένη υποχρέωση (επαγγελματική). Ίσως μπορέσω στις 12, αλλά μόνο αν αλλάξει κάτι στην άλλη υποχρέωση.
 

vvitorakis

Member
Μηνύματα
26
Likes
4
παιδια στην επομενη θα ταξιδεψουμε και μεις απο Χανια γιατι για την ωρα δε μας βλεπω! :mad:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.998
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom