έλληνες=μπουρτζόβλαχοι?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

capobomba

Member
Μηνύματα
29
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
ΛΟΝΔΙΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Αυτος εδω ηταν, εσυ ελειπες...
δεν είμαστε ίσα κι όμοια

μάλλον το καθρέφτισμα του traveller, σπινθηρίζει στη λίμνη των δικών σου ματιών, κύριε ποιητή

ε?

:lol:
 

tripakias

Member
Μηνύματα
8.032
Likes
12.171
Επόμενο Ταξίδι
Άγιος Μαυρίκιος
Ταξίδι-Όνειρο
Εκεί
δεν είμαστε ίσα κι όμοια

μάλλον το καθρέφτισμα του traveller, σπινθηρίζει στη λίμνη των δικών σου ματιών, κύριε ποιητή

ε?

:lol:
Κοιτα, δεν μπορω να σου απαντησω γιατι δεν καταλαβαινω τι λες... αμα τα ξηγουσες λιγο ισως γινοταν κατι...
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
που ήσουν τόσα χρόνια φίλε μου, να μου χαρίζεις τόσο άφθονο γέλιο με τις ατάκες, τα τσιτάτα και τα θυμωμένα σχόλια επί παντός επιστητού
Εδώ ήμουν βρε... εσύ άργησες...

παραπάνω παρέθεσα άλλο ένα μνημείο, δείγμα γραφής σου, αφού πρώτα σκούπισα τα δάκρυα από τα μάτια μου, με ένα delica...
Delica? άκου delica... το softex με ίνες ακακίας ούτε που το έχεις ακούσει εσύ ε? Τι αφόρητα λαϊκός Θεέ μου...

είσαι απλά θεός...τέλος...σε είχα παρεξηγήσει ομολογώ από την αρχή, αλλά σήμερα κατάλαβα το θέμα σου
Έλα μωρέ μην κάνεις έτσι... λίγο βραδύνους είσαι δεν είναι και τραγικό...

δεν είσαι απλά ένας πρίγκηψ που βρίσκεται εγκλωβισμένος στα τσιμέντα της Κυψέλης
Όχι βρε τα μπέρδεψες... πραγματικός πρίγκιπας είναι ο Σουλτάν Μπιν Νασέρ Μπιν Αμπντούλ Ραχμάν Αλ-Σαούντ... εγώ είμαι γιαλαντζί...

είσαι ένας κοσμοπολίτης εγκλωβισμένος στη μετριότητα της ελληνικής επικράτειας...μιας μετριότητας βασανιστικής για το ύψος του πνεύματος σου και την εμπειρία που έχεις καταφέρει με κόπο να κατασταλάξεις στο πολύτιμο μπουκάλι των εκλεκτών αρωμάτων που κρατάς στο μπουντουάρ σου...
Αχ τι ωραία που τα γράφεις... φέρε μου τον έλεγχο να σου βάλω άριστα...


ΥΓ...επειδή δε διάβασες τίποτα απ΄ότι έγραψα, καταβάθος σε συμπαθώ. αυτό να κρατήσεις :haha:
Εδώ έχεις απόλυτο δίκιο... όντως δεν διάβασα τίποτε απ ότι έγραψες... τι με νοιάζει εμένα μωρέ τι γράφεις και αν με συμπαθείς ή όχι?


Υ.Γ. Τώρα κατάλαβα ποιος είσαι ρε συ... ο τύπος που γουστάρει να κάνει παπάρες στη χωριάτικη και να τρώει κοψίδια στα Καλύβια... είμαι σίγουρος ότι την καταβρίσκεις και με την φραπεδιά ε? Έλα πες το είσαι ή όχι τιτανομεγιστοτεράστιος Βλάσης Τσάκας? Dailymotion - Vlassis Tsakas sta Prasina Nea (Part5) - a Sport video
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.288
Μηνύματα
886.730
Μέλη
38.955
Νεότερο μέλος
alex_07

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom