Νορβηγία αεροπορικά εισιτήρια για Νορβηγία!!! (?)

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Παιδια, απο Αθήνα για Trondheim Vaernes Arpt (TRD) για Ιανουάριο... τί έχετε να μου προτείνεται? ??;)

Ποιές αεροπορικές παίζουν? Τί με συμφέρει καλύτερα???:roll::roll::roll:
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Mια λύση είναι να εκμεταλλευτείς την προσφορά της LH και με 160e και ενδιάμεσο σταθμό να φτάσεις κατἀ το μεσημεράκι Gardermoen... μετά τρένο έξι-εφτά ωρών για Trondheim με το ναύλο των 199NOK... σύνολο 210e r/t... o πιο φθηνός και κουραστικός τρόπος...
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ονειρεμένο Ταξίδι
αλασκα και σκανδιναβια
Cheap flights | Free flight comparison from Skyscanner.net

εβαλα δοκιμαστικα για ολο τον ιανουαριο και βγαζει παρα πολυ καλες τιμες καποιες μερες ,πτησεις με ανταποκριση, απ'οτι καταλαβα δεν εχει απευθειας γενικα. αλλα απ'οτι ξαναειδα ειναι πολλεεεεεεεεεεεςς ωρες



Scandinavian Airlines - Book cheap flight tickets on scheduled
 
Last edited by a moderator:

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Mια λύση είναι να εκμεταλλευτείς την προσφορά της LH και με 160e και ενδιάμεσο σταθμό να φτάσεις κατἀ το μεσημεράκι Gardermoen... μετά τρένο έξι-εφτά ωρών για Trondheim με το ναύλο των 199NOK... σύνολο 210e r/t... o πιο φθηνός και κουραστικός τρόπος...

Πάααααρα πολύ ενδιαφέρον!!!!!!!:p:p:p
Μέχρι πότε ισχύει η προσφορά???? και αν μπορείς πες μου πού ακριβώς βρίσκεται το αεροδρόμιο Gardermoen?? στο Oslo?? γιατι δεν το βρίσκω... :roll:

:lol:
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Χμμμ.....
Τότε μάλλον κάτι δεν κάνω σωστά....
με ημερομηνίες 22/1 και επιστροφή 29/1 μου βγάζει 400παρα κάτι...

πρέπει να πάω απο κάποιο συγκεκριομένα link για να τσιπήσω την προσφορά που λές??? :roll::roll::roll:
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Χμμμ.....
Τότε μάλλον κάτι δεν κάνω σωστά....
με ημερομηνίες 22/1 και επιστροφή 29/1 μου βγάζει 400παρα κάτι...

πρέπει να πάω απο κάποιο συγκεκριομένα link για να τσιπήσω την προσφορά που λές??? :roll::roll::roll:
Μάλλον έκανες λάθος παράθεση.Εγω δεν είπα τιμή μόνο επιβεβεβαίωσα το αεροδρόμιο.Πάντως εμένα έβγαλε 360 για τις ημερομηνίες που θέλεις.Ας πεί ό φίλος πως βρήκε την τιμή.
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Και όμως το skyscanner(κοίταξε το link στο ποστ Νο,3) δίνει τώρα τιμή 173,00 ΕΥΡΩ για τις ημερομηνίες πού θέλεις.Πηγαίνεις μέσω Μονάχου και γυρνάς μέσω Φρανκφούρτης.Για ΄Οσλο φυσικά.
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Πήγαινε στο mytravelcafe, το ATH-OSL για τις ημερομηνίες σου κάνει 168e (το βράδυ που σου απάντησα έκανε 160e)...
220111 ΑΤΗ-FRA-OSL 0610-1205
290111 OSL-FRA-ATH 1640-0110

Mετά πήγαινε στο site του νορβηγικού ΟΣΕ ... αν και δεν έχουν ανοίξει οι θέσεις ακόμα για τις ημερομηνίες σου, ενδεικτικά...

160111 Gardermoen-Trondheim 1445-2100 199NOK (25e)
210111 Trondheim-Gardermoen 0825-1439 199NOK (25e)

Προσοχή τα εισητήρια Minipris των 199ΝΟΚ είναι non-refundable και δεν αλλάζουν οι ημερομηνίες τους.
 

kirmis

Member
Μηνύματα
185
Likes
13
Ονειρεμένο Ταξίδι
Iceland
Ωραία! τα βρήκα!
Μπάς και ξέρουμε εως πότε η Lufthansa θα έχει την προσφορά με τις χαμηλές τιμές? ???

(αν και με την KLM μου βγάζει και εκεί σχετικά χαμηλές τιμές........)
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Ωραία! τα βρήκα!
Μπάς και ξέρουμε εως πότε η Lufthansa θα έχει την προσφορά με τις χαμηλές τιμές? ???

(αν και με την KLM μου βγάζει και εκεί σχετικά χαμηλές τιμές........)
Νομίζω οτι ισχύει ολο τον Νοέμβριο αλλα δεν ξέρω αν υπάρχει ορισμένος αριθμός θέσεων.΄Οποτε άν είσαι σίγουρος για τις ημερομηνίες γιατί να μην κλείσεις τώρα?
 

North66

Member
Μηνύματα
4.297
Likes
5.032
Ονειρεμένο Ταξίδι
Γροιλανδία
Ωραία! τα βρήκα!
Μπάς και ξέρουμε εως πότε η Lufthansa θα έχει την προσφορά με τις χαμηλές τιμές? ???

(αν και με την KLM μου βγάζει και εκεί σχετικά χαμηλές τιμές........)
H προσφορά σύμφωνα με τη Lufthansa είναι για αγορά εισητηρίων μέχρι 31.12.2010... οι χαμηλότερες τιμές γύρω από τις ημερομηνίες σου είναι 157-160e όπως είδα σήμερα... κάτι χαμηλότερο από αυτό δεν πιστεύω να υπάρξει...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.112
Μηνύματα
880.730
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom