ακομα ενα νεο μελος.......

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
καλησπερα σε ολους και σε ολες!!! νεος στο forum αν και μπαινω συχνα αλλα τωρα πηρα την αποφαση να γινω και εγω μελος.εχω κανει πολλα ταξιδια στο εξωτερικο και απο μικρος μαλιστα,ασχετα αν καποια απο αυτα δεν θυμαμαι τιποτα, γιατι ο πατερα μου σαν καπετανιος εκανε πολλα ταξιδια και καμια φορα μας επερνε και μαζι του.το ονειρο μου αν μου ερχοταν απο τον ουρανο πολλα λεφτα ειναι να ταξιδεψω σε ολο τον κοσμο.να δω ολα τα μερη της γης,βουνα και θαλασσες.φετος ομως θα ειμαι συβοτα και προσπαθω να προσαρμοστω με αυτο που μπορουμε.....
 

LULLU

Member
Μηνύματα
3.525
Likes
7.777
Επόμενο Ταξίδι
το ψαχνω....
Ταξίδι-Όνειρο
Νιγηρας-Μαλι
καλως ηλθες :Dκαι αν ανοιξουν οι ουρανοι στειλε μηνυμα και σε εμας ετσι? :haha:καλα ταξιδια!!!!!!
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
καλως ηλθες :Dκαι αν ανοιξουν οι ουρανοι στειλε μηνυμα και σε εμας ετσι? :haha:καλα ταξιδια!!!!!!
καλως σας βρηκα.αν ανοιξουν οι ουρανοι δεν χρειαζεται να στειλω μηνυμα αφου θα το καταλαβεις...;)
 

Pandora

Member
Μηνύματα
2.803
Likes
961
Επόμενο Ταξίδι
θα δείξει...
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
:welcome2: idem !

Πολλά και καλά ταξίδια θα έρθουν, να είσαι σίγουρος, αφού το θέλεις τόσο πολύ ! :)
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
καλώς όρισες!πάντως για τα σύβοτα ακούω τα καλύτερα!καλό καλοκαίρι να ευχηθώ και πολλά και καλά ταξίδια όπως τα ονειρεύεσαι!
 

sistar

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
καραιβικη
Ταξίδι-Όνειρο
γαλλικη πολυνησια
καλώς όρισες!πάντως για τα σύβοτα ακούω τα καλύτερα!καλό καλοκαίρι να ευχηθώ και πολλά και καλά ταξίδια όπως τα ονειρεύεσαι!
σε ευχαριστω.ειχα παει πριν 3 χρονια στην παργα και μας αρεσε πολυ και φετος ειπαμε να παμε λιγο πιο πανω και να γυρισουμε και απο εκει.και σε σενα καλο καλοκαιρι ευχομαι.αληθεια που θα πας εσυ;
 

cop4u

Member
Μηνύματα
25
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Β.Ακρωτήρι-Νορβηγία
Ταξίδι-Όνειρο
ΟΛΗ Η ΓΗ!!!!
Καλώς ήρθες φίλε!
 

vicky_pl

Member
Μηνύματα
174
Likes
459
Επόμενο Ταξίδι
Ζαγοροχώρια
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλωσηρθες και απο μενα ! :clap:
Συβοτα ειχα παει προπερσι και πραγματικα εχουν μαγευτικες παραλιες....Απο νυχτερινη ζωη μην περιμενεις και πολλα αλλα η ομορφια της φυσης δεν συγκρινεται !!!
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
καλώς όρισες!πάντως για τα σύβοτα ακούω τα καλύτερα!καλό καλοκαίρι να ευχηθώ και πολλά και καλά ταξίδια όπως τα ονειρεύεσαι!
ειναι κι η γυναικα μου γραμμενη στο forum και κατα λαθος εστειλα απο εκεινης αντι να γραψω τα στοιχεια τα δικα μου.γραψε λαθος...
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
Καλωσηρθες και απο μενα ! :clap:
Συβοτα ειχα παει προπερσι και πραγματικα εχουν μαγευτικες παραλιες....Απο νυχτερινη ζωη μην περιμενεις και πολλα αλλα η ομορφια της φυσης δεν συγκρινεται !!!
εμεις θελουμε να παμε και να ηρεμησουμε και δεν μας πειραζει αν δεν εχει και νυχτερινη ζωη ιδιαιτερα.συγκεκριμενα θα μεινουμε πλαταρια.ειναι λιγο εξω απο τα συβοτα.εχεις να μου προτεινεις καμια παραλια χωρις να γινεται πανικος γιατι αυγουστο παντου κοσμο εχει αλλα ολοι πια δινουν αδεια τοτε....

Καλώς ήρθες φίλε!
σε ευχαριστω και εσενα φιλε!!!αντε και σου ευχομαι να ταξιδεψεις σε ολη την γη.και εγω αυτο θα ηθελα.μας το ευχομαι....

:welcome2: idem !

Πολλά και καλά ταξίδια θα έρθουν, να είσαι σίγουρος, αφού το θέλεις τόσο πολύ ! :)
:Dευχαριστω και εσενα...
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες idem , δεν ξερω εσυ , αλλα η γυναικα σου ειναι σε καλο δρομο (καραιβικη επομενο ταξιδι :lol:) ακολουθα την και δε θα χασεις!
Τα Συβοτα ειναι ομορφα , εχει πολλα παραλιακια τριγυρω , δε θυμαμαι συγκεκριμενα ονοματα , καλη εξερευνηση ευχομαι.
 

idem

Member
Μηνύματα
42
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
???????
Ταξίδι-Όνειρο
ο γυρος του κοσμου
Καλως ηρθες idem , δεν ξερω εσυ , αλλα η γυναικα σου ειναι σε καλο δρομο (καραιβικη επομενο ταξιδι :lol:) ακολουθα την και δε θα χασεις!
Τα Συβοτα ειναι ομορφα , εχει πολλα παραλιακια τριγυρω , δε θυμαμαι συγκεκριμενα ονοματα , καλη εξερευνηση ευχομαι.
καλως σας βρηκα..θα τα γυρισουμε ολα και θα σας πω με την επιστροφη μας για τους επομενους που θα θελουν να πανε.καραιβικη θελει η γυναικα μου.της αρεσουν τα τροπικα μερη και για αυτο περυσι πηγαμε μαλδιβες.εγω σκεφτομουν αντι για καραιβικη που με εχει φαει,ξερεις πως ειναι οι γυναικες και οταν τους μπει κατι στο μυαλο,να παμε πραγα,βιεννη.....
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.916
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom