ακυρωση malev

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
καλημερα καλημερα μου λειψατε...ποσο καιρο εχω να μπω....
λοιπον ειχα κλεισει εισητηρια για βουδαπεστη τον γεναρη αλλα λογω εγκυμοσυνης δε θα μπορεσω να ταξιδεψω τελικα και επειδη τα ειχα κλεισει 80Ε το ατομο λογω προσφορας πιστευα οτι θα τα χασω και δε θα παρω τιποτα αλλα πηρα τηλ πριν απο λιγο στη malev να ρωτησω μπας και υπαρχει περιπτωση να παρω τιποτα πισω και τελικα θα παρω 54Ε για καθε εισητηριο:xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:.
το εγραψα μηπως καποιος σκεφτεται να ακυρωσει με τη malev και νομιζει οπως και γω οτι χανει τα λεφτα.....
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
Συγχαρητήρια!!!!!!!!!!!!!!!!:bounce::bounce::bounce::bounce:

Με το καλό το νέο μωράκι, και ευχαριστούμε για την πληροφορία!
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλη φαση.Ευχαριστουμε για την ενημερωση ,γιατι σκεφτομαι και γω στο αμεσο μελλον να προτιμησω τη Μαλεβ.
Με το καλο να ερθει το παιδακι σου.
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
ευχαριστω πολυ πολυ κοριτσια...:xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin::xmas_cheesygrin:
 

bubka

Member
Μηνύματα
34
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Μεξικο-Αβανα
Ταξίδι-Όνειρο
Περού-Χιλή
Απο οτι ξερω οταν κανεις την ακυρωση περνεις τους φορους πισω.....με το καλο το μωρακι!!!
 

Panagiota^

Member
Μηνύματα
658
Likes
276
Ταξίδι-Όνειρο
Ιράν, Εκουαδόρ, Τανζανία
Συγχαρητήρια, Γιώτα! Με το καλό ο νέος ερχομός και ευχαριστούμε για την πληροφορία:xmas_confused:
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
σας ευχαριστω ολους πολυ για τις ευχες σας.
ξεχασα να σας πω οτι τα λεφτα θα μου επιστραφουν ενα με εναμιση μηνα μετα την εντολη ακυρωσης.
 

Vivianaki

Member
Μηνύματα
292
Likes
45
Ταξίδι-Όνειρο
Πραγματοποιήθηκε :D
Κάλλιο αργά, παρά ποτέ!
Με το καλό να έρθει το μπεμπάκι σου και να κανετε ταξίδια και μαζί!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Μπράβο βρε Giota!!!! Με ένα πόνο. Το επόμενο ταξιδάκι σου θα το κάνεις με μια λιλιπούτια παρέα :)
 
Last edited by a moderator:

DiTravel

Member
Μηνύματα
114
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου...
Εγώ έχω κλείσει για Μάρτιο Βουδαπέστη. Ελπίζω να μην προκύψει τίποτα.....
Ευχαριστούμε για την πληροφορία!Με το καλό το μωράκι σου!!!!
Και μη μας ξεχάσεις!!!!Σου 'χω πει άλλωστε ότι θα σε πρήξω για την Τοσκάνη σε λίγες μέρες!!!!!:bleh::bleh:
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
ευχαριστω τοσο πολυ για τις ευχες σας , αλλα ηδη εκανα το παρθενικο ταξιδι με τον 2,5 χρονων γιο μου σε ιταλικο εδαφος αρα με το καλο το 2012 με το δευτερο που θα χει χρονισει σκοπευω γερμανια-ολλανδια 2 βδομαδουλες, η αλασκα που κανονιζα αναβαλεται καμια 5ετια λογω εξοδων....:xmas_sad::xmas_sad::xmas_sad:
αχ! DiTravel και γω οταν εκλεισα για βουδαπεστη ημουνα ηδη εγκυος και δε το ξερα. δε λενε οταν κανεις σχεδια τα βλεπει ο θεος και γελαει?????:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:
οσο για τοσκανη περιμενω ερωτησεις οποτε θες και οσες θες και θα χαρω να βοηθησω ... μου λειψατε παντως ολοι πολυ αλλα με ρημαξανε τοσο καιρο αυτες οι παλιοναυτιες.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.207
Μηνύματα
883.784
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom