βενετια η σκωτια?η αλλου???

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γυρος του κοσμου
Τον Μαιο αποφασισαμε να παντρευτουμε με τον καλο μου και θελει να με παει γαμηλιο ταξιδι....λεφτα και μερες δεν υπαρχουν πολλες καθως εχουμε και ενα μωρακι το οποιο σκεφτομαι σοβαρα να παρω μαζι....αλλα δεν με αφηνει ο καλος μου :p
που να παμε?Θελω χαλαρωση, βολτες, να χαθω στην πολη οποια και να ναι...δεν θελω να ψαχνω μεταφορικα μεσα τρενα και λεωφορεια, θελω ξενοδοχειο μεσα στην παλια πολη-αν ειναι στη βενετια.
αν ειναι σκωτια νομιζω το ενδιβουργο ειναι καλη επιλογη.
Προτεινετε μου ξενοδοχεια στη βενετια και γενικα ακουω προτασεις για προορισμο ιδεες κλπ
 

fotast

Member
Μηνύματα
9.336
Likes
14.199
Δεν μας λες budget στο περίπου;Σκωτία θα πρότεινα να νοικιάσετε αμάξι και να κινηθείτε και εκτός πόλεων.Θέλετε να το κάνετε αυτό;Αν όχι καλύτερα Βενετία.
 

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γυρος του κοσμου
Μικρό μπάτζετ 100-1200 αλλά οκ έχουμε συνηθίσει να βγαίνουμε εκτός προϋπολογισμού
Στη σκωτια θα θελα να δω πρασιναδες κάστρα κλπ...άρα είναι επιβεβλημένο το αυτοκίνητο ε?
Βενετια κάνα καλό χοτελ?
 

BLACK & WHITE

Member
Μηνύματα
16
Likes
17
Εννοείτε Βενετία. Για το μωρό ούτε καν να το σκεφτείς. Σας αξίζει ένα πραγματικό ταξίδι μέλιτος. Ξενοδοχείο "Α tribute to music". Απλά υπέροχο και εάν μπορείς ζήτα δωμάτιο με θέα.
 

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ο γυρος του κοσμου
οντως χρειαζομαστε λιγη ξεκουραση...ωραιο φαινεται το ξενοδοχειο, θα το κοιταξω λεπτομερως...
 

BLACK & WHITE

Member
Μηνύματα
16
Likes
17
οντως χρειαζομαστε λιγη ξεκουραση...ωραιο φαινεται το ξενοδοχειο, θα το κοιταξω λεπτομερως...
Μειναμε 3 νυχτες. Ομορφα δωματια, απεναντι απο τα βαπορετα, κεντρικο και δυσκολο να χαθεις τη νυχτα (χι χι....το αναφερω γιατι καποιος γνωστος μου "χαθηκε" και βρηκε το ξενοδοχειο του μετα απο πολυ ωρα οταν κλεισανε τα καταστηματα και "εχασε" τα σημαδια που ειχε βαλει)
Επισης η τιμη του δεν ειναι εξωφρενικη σε σχεση με τα περισσοτερα πολυ κεντρικα.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.113
Μηνύματα
880.688
Μέλη
38.839
Νεότερο μέλος
mgian

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom