Γενικά βοηθειααα.....

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
γεια!!!παιδια χρειαζομαι τη βοηθεια σας.σκεφτομαστε με τον αντρα μου τον αυγουστο να ταξιδεψουμε καπου εξωτικα.ειχαμε παει γαμηλιο Μαλδιβες και ηταν τελεια.τωρα λοιπον ρωτησα στο πρακτορειο για πακετα και μου ειπε για σευχελλες ή μπαλι ή μαυρικιο ή πουκετ(εγω προτιμω κο σαμουι).τι να κανω?σε ποιο απ'ολα ειναι πιο οικονομικο?:roll:
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.036
γεια!!!παιδια χρειαζομαι τη βοηθεια σας.σκεφτομαστε με τον αντρα μου τον αυγουστο να ταξιδεψουμε καπου εξωτικα.ειχαμε παει γαμηλιο Μαλδιβες και ηταν τελεια.τωρα λοιπον ρωτησα στο πρακτορειο για πακετα και μου ειπε για σευχελλες ή μπαλι ή μαυρικιο ή πουκετ(εγω προτιμω κο σαμουι).τι να κανω?σε ποιο απ'ολα ειναι πιο οικονομικο?:roll:

Οι Σεϋχέλλες είναι ακριβός προορισμός. Ακολουθεί ο Μαυρίκιος. Η πιο οικονομική επιλογή είναι η Ταϋλάνδη! Αν κλείσεις δε χωρίς πρακτορείο θα είναι ακόμη πιο οικονομικά!
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
ψιλοφοβαμαι να τα κλεισω μονη μου.νιωθω πιο ασφαλης απο πρακτορειο.που προτεινεις πουκετ ή σαμουι?αυγουστος ειναι καλη εποχη?
:D:D:D:D:D:D:D
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
κάνε έναν κόπο να διαβάσεις αυτό το θρεντ γιατί έχει συζητηθεί το θέμα (και πιο πρόσφατα στο λινκ που σου δινω)... ειχα κι εγω αποριες που εκει απαντηθηκαν

http://www.travelstories.gr/%E1%F3%DF%E1/6916-%E5%F1%F9%F4%DE%F3%E5%E9%F2-%E3%E9%E1-%F4%E1%E9%EB%DC%ED%E4%E7-%F4%EF-%EA%E1%EB%EF%EA%E1%DF%F1%E9.html

εν ολιγοις στο πουκε δεν εχει καλο καιρο τον αυγουστο, προτιμησε το κο σαμουι...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.504
Likes
8.036
Δεν έχω πάει στα μέρη που με ρωτάς, Κράμπι έχω πάει και έχω να πώ τα καλύτερα!!!
Αλλά από αυτά που γνωρίζω (τόσο από το φόρουμ όσο από αυτά που είχα διαβάσει) ο Αύγουστος ενδείκνυται για Σαμούϊ!
 

giota1

Member
Μηνύματα
386
Likes
89
Ταξίδι-Όνειρο
αλασκα και σκανδιναβια
θα το διαβασω.ευχαριστω:p
 
Μηνύματα
607
Likes
115
Επόμενο Ταξίδι
βορεια ιταλια- ελβετια
Ταξίδι-Όνειρο
ιαπωνια
γιώτα για σαμούι δεν ξέρω αλλά στο πουκέτ δε θα σου το πρότεινα να πας. εκτός και εάν είσαι συνεχώς σε εκδρομές και παραλίες - νησάκια γύρω από το Πουκέτ (η αλήθεια είναι ότι έχει πολά όπως τα γνωστά πίπι άϊλαντ) αυτό που φαντάζομαι ότι δεν θα σου αρέσει είναι η μεγάλη έξαρση σεξοτουρισμού στην περιοχή σε σημείο που είναι ενοχλητική. για ζευγάρι δεν είναι και ο ιδανικότερος προορισμός. εγώ με αυτά που είδα στα πουκέτ το 1994 που τα επισκέφτηκα, τρόμαξα (και δεν τρομάζω συχνά).
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.242
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom