Αυστρία βοηθεια για ξενοδοχειο στη βιεννη

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Φιλοι μου καλημερα.πρεπει να κλεισω αμεσα ξενοδοχειο στη βιεννη. Δικλινο και ναναι στο κεντρο της πολης ηιατι θελω να μετακινουμε με τσ ποδισ. Τιμη μεσκ ορο 80ευρω τη βραδια. Αν γινετσι ναναι καπως γραφικο ναρεσει στη γυναικα.ακουω προτασεις. Ναστε καλζ.
Υσ. Στο βοοκινγ.κομ δυστηχως δε ξερω τις περιοχες που λεειμκ επισης δε ξερω κατα ποσο θαναι ωραιο απο μερικες φωτος πουχει
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
hamurabi, προσπάθησε να γράφεις σωστά τις λέξεις και πριν ποστάρεις να ελέγχεις και να διορθώνιες τα κείμενά σου, γιατί αυτά δεν γίνονται άμεσα κατανοητά από τα μέλη.
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
anny, με συγχωρεις εγραφα απο καινουργιο tablet και επειδη γραφω με τυφλο συστημα και δετοχω συνηθισει ακομα κανω μερικα τυπογραφικα. επρεπε να τα διορθωσω πριν ποσταρω,ευχαριστω που το επισημανες.
 

ggonholidays

Member
Μηνύματα
576
Likes
1.164
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Γκαλαπάγκος
Δεν γνωρίζω το ξενοδοχείο αλλά η τοποθεσία είναι πολύ καλή. Μπορείς να πας σε πολλά αξιοθέατα με τα πόδια. Επίσης αν θυμάμαι καλά στη πλατία του Αγ. Στεφάνου υπάρχει σταθμός του μετρό.
Καλά να περάσετε στην υπέροχη Βιέννη!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Για must αξιοθεατα,ποιος γνωστης θα μου προτεινει?
Θεωρω αδιανοητο να πας σε ενα μερος σαν τη Βιεννη και να μην ξεψαχνισεις εναν τουριστικο οδηγο ωστε να προσαρμοσεις το προγραμμα σου στα προσωπικα σου γουστα.
 

vickokka

Member
Μηνύματα
1.236
Likes
1.934
Ταξίδι-Όνειρο
παντου
Sokratis said:
Θεωρω αδιανοητο να πας σε ενα μερος σαν τη Βιεννη και να μην ξεψαχνισεις εναν τουριστικο οδηγο ωστε να προσαρμοσεις το προγραμμα σου στα προσωπικα σου γουστα.
Sokrati μερικοί τα θέλουν όλα έτοιμα, μην εκπλήσεσαι συμβαίνει τόσο συχνά εδω!!
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Sokrati μερικοί τα θέλουν όλα έτοιμα, μην εκπλήσεσαι συμβαίνει τόσο συχνά εδω!!
Να επαναλαβω την τακτικη που ακολουθω σε ολα μου τα ταξιδια: διαβαζω οσα περισσοτερα μπορω σε βιβλια και στο φορουμ και αν δεν καλυπτομαι, ρωτάω.
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Sokrati μερικοί τα θέλουν όλα έτοιμα, μην εκπλήσεσαι συμβαίνει τόσο συχνά εδω!!
Αν ενας τουριστικπς οδηγος προτεινει το χ εστιατοριο να φαω δε μπορω να τον ρωτησω αν θαχει ωραια θεα η κατι αλλο που ισως θελω να ρωτησω. Ενω σενα φορουμ μπορω να το κανω.αυτη ειναι κ η αξια του φορουμ.
Και στην τελικη ποιος σουπε οτι θελω να μου τα πεις ετοιμα? Μπορουσες να μου προτεινεις το ταδε σαιτ να διαβασω κ ας ειναι κ 50 σελιδες,δεν ειπα να μη το κανεις.
 

hamurabi

Member
Μηνύματα
246
Likes
13
Θεωρω αδιανοητο να πας σε ενα μερος σαν τη Βιεννη και να μην ξεψαχνισεις εναν τουριστικο οδηγο ωστε να προσαρμοσεις το προγραμμα σου στα προσωπικα σου γουστα.
Υπαρχει καποιος τουριστικος για το συγκεκριμενο μερος καλος να προτεινεις...?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.222
Μηνύματα
884.076
Μέλη
38.911
Νεότερο μέλος
ell

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom