βοη8ειααααα..8α τρελαθω!

Nikos5050

Member
Μηνύματα
535
Likes
137
Επόμενο Ταξίδι
Ναύπλιο
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία - Ειρηνικός
Ε δεν είναι δα και 15 ώρες το λήμνος-αθήνα... εκτός αν κάνεις το ολέθριο λάθος και πας με το LISSOS το οποίο γυρνάει όλο το αιγαίο και κάποια στιγμή μετά απο 20 παρακαλώ ώρες πιάνει και πειραιά. καλύτερη λύση είναι το ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ για Λαύριο. Φεύγεις 19:30 απο Μύρινα και 5:50 είσαι στο Λαύριο αφού έχεις ξεραθεί στο ύπνο
 

Johnpro

Member
Μηνύματα
130
Likes
22
αχ βρε κωνσταντινα26 , που το 26 κατι μου βρωμαει , 16 χρονων και σε αφηνει η μαμα μονη για 15 ωρες στο καραβι ??? ντροπη ντροπη !!! αισχος θεε μου !!! σε τι κοσμο θα φερω τα παιδια μου ??? ειπαμε , οχι εγω οι αλλοι , gameboy , netbook λιγο ταινιες , λιγο κρασι ( η τσικουδια οτι βρεις σε αποθεμα ) και μετα υπνο μεχρι να φτασει το καραβι στον προορισμο του , ουτε καν θα παρεις χαμπαρι τι εγινε και αν πινεις και καμπαρι σιγουρα δεν θα παρεις χαμπαρι !!!
 

Konctadina26

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
@τζονπρο.. το 26 ειναι η ημερα γεννησης μουυ..γεννηθηκα 26 ιουνιου 1995 χαχαχα!
τωραα οσο για τις ταινιες..πραγματικα δεν 3ερω τι ταινιες 8α παρωω..
αλλα δεν ειναι και καταλληλο μερος το καραβι για ακαταλληλεσ ταινιες!
χαχαχα
ααα..και μαλλον δεν το διευκρινισα σωσταα!
δεν 8α ειμαι μονη μου στο καραβι..αλλα με τους γονεια μου!
και οντως μου ειναι πολυ δυσκολο να αλλα3ω το 3 και το 8!
 
Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
:shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock: Τελικα ειμαι πολυ γρια!!!!!!!!!!!!
καλως ηρθες στο Travelstories!!
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
@τζονπρο.. το 26 ειναι η ημερα γεννησης μουυ..γεννηθηκα 26 ιουνιου 1995 χαχαχα!
:clap::clap:Και εγω εχω γεννηθει στις 26/6 αλλα καποιους- πολλους- αιωνες πριν απο εσενα! Η κορη μου για παραδειγμα ειναι πεντε χρονια μεγαλυτερη σου! :haha::haha:
Νομιζω οτι εισαι η βενιαμιν της παρεας μας! Μικροτερη δεν νομιζω να εχουμε.
Καλα θα περασεις στο πλοιο! Λογω εποχης θα ειναι γεματο νεους ανθρωπους που θα πηγαινουν απο νησι σε νησι, θα κοιμουνται στο καταστρωμα, θα εχουν κιθαρες, θα τραγουδουν, θα παιζουν χαρτια, επιτραπεζια κλπ. Το πλοιο παντα ειναι ενας εξαιρετικος τοπος καλοκαιρινος γνωριμιων!
Σαν παρτυ θα ειναι! :lol:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.400
Likes
17.206
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Βλέπω πολλά spam μηνύματα τις τελευταίες μέρες. ΚΑΙ το τόπικ αυτό καθαρίστηκε, και σας παρακαλώ ΘΕΡΜΑ να μένετε εντός θέματος στα μηνύματά σας.
 

sapienza

Member
Μηνύματα
1.245
Likes
426
Επόμενο Ταξίδι
Roma
Ταξίδι-Όνειρο
Costiera Amalfitana
Καλώς ήρθες στο travelstories!!!
Να σας ζήσουν τα παιδιά...
Καλά η αδερφή σου μέσα στην τεχνολογία και τα gadgets, δεν είχε τίποτα να σου προτίνει??
Ά βρε μικρός που είναι ο κόσμος.. Κάτσε να την πάρω να βάλει καμιά παραγγελία, τόσα πράγματα έχουμε!:bleh:
 

orestcrete

Member
Μηνύματα
2.606
Likes
9.861
Επόμενο Ταξίδι
Iceland
Ταξίδι-Όνειρο
New Zealand
15 ωρες ταξιδι λημνος-κρητη; και λιγες μου φαινονται .. εμενα γιατι μου αρεσει παρα πολυ να ταξιδευω με το πλοιο;
θα παω σαμο σε καμια 10μερες και ολοι μου λενε,πως θα αντεξεις 9-10 ωρες στο πλοιο και τετοια ..
οταν εχεις ζησει και εμπειριες ταξιδιου Ηρακλειο-Κρητη με το νικος καζαντζακης και Χιο με Θεοφιλο τοτε ολα τ'αλλα σου φαινονται Συνταγμα-Ομονοια χαχαχαχα ..
Κοιταξε να απολαυσεις το ταξιδι,δεν υπαρχει ομορφοτερο πραγμα απο το να εισαι στο Αιγαιο και να ταξιδευεις .. Παρε ενα βιβλιο,ενα mp3 με μουσικη που σε ηρεμει και σε ταξιδευει και θα περασουνε οι ωρες και δεν θα το παρεις χαμπαρι ..
Και επισης ειμαι σιγουρος οτι θα συναντησεις πολυ κοσμο με ορεξη για γνωριμιες στο καραβι,οποτε τι καλυτερο ...
Να περασεις υπεροχα στην Κρητη και να της δωσεις τα φιλια μου :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.192
Μηνύματα
883.471
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom