Ολλανδία Ουγγαρία βουδαπεστη η αμστερνταμ?

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
μιας κι εχω παει κι στα δυο, χαλαρα προτιμώ την Βουδαπεστη. υπέροχη πολη, πανεμορφη με παρα πολλά πραγματα να δεις

για μενα το Αμστερνταμ ηταν η χειροτερη πολη που ειδα στην ευρωπη

αυτα
Για πες βρε Θαναση ...για ποιο λογο θεωρεις το Αμστερνταμ τη χειροτερη πολη?
Χαριτωμενη πολη ...δεν επεσα και ξερη βεβαια ...ωστοσο με ενδιαφερει η οπτικη σου
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
να σου πω, για μενα μου φάνηκε η πόλη ολίγο γιούχου, μπορεί ότι να είμαι ελαφρώς κατά των ναρκώτικών ουσιών για αυτό. μπορει να φταίει που ήμουν 3 νύχτες εκεί, εκ των οποίων οι 2 της χάλασα για τους U2 κι να μη προλάβα να δω καλά την πόλη.

όπως σας είπα έχω περιέργα γούστα,
είμαι από τους λίγους φυσικούς πχ που έχουν τεράστια τρέλα με την ιστορία πχ :xmas_redface:
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ονειρεμένο Ταξίδι
Ειρηνικος ..παντου
Kαλα οτι ειναι γιουχου και πρεπει να πας εκει σε φαση 5ημερης ..ναι αυτο το ειδα και γω.
Μου αρεσε η πολη αρχιτεκτονικα ,πηγα και Μαιο ..οποτε την ειδα στα καλυτερα της ,μου αρεσαν τα απειρα καναλια ..αλλα μεχρι εκει.Δεν μου δημιουργησε ομως την αισθηση να θελω να ξαναπαω ..οπως σου δημιουργουν αλλες ευρωπαικες πολεις.
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ονειρεμένο Ταξίδι
RTW
Kαλα οτι ειναι γιουχου και πρεπει να πας εκει σε φαση 5ημερης ..ναι αυτο το ειδα και γω.
Μου αρεσε η πολη αρχιτεκτονικα ,πηγα και Μαιο ..οποτε την ειδα στα καλυτερα της ,μου αρεσαν τα απειρα καναλια ..αλλα μεχρι εκει.Δεν μου δημιουργησε ομως την αισθηση να θελω να ξαναπαω ..οπως σου δημιουργουν αλλες ευρωπαικες πολεις.

ωωωωωω ακριβως κατι τετοιο νιωθω κι γω, νταξ το δα μια φορα φτανει
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.109
Μηνύματα
880.572
Μέλη
38.837
Νεότερο μέλος
koliswa

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom