γαμηλιο με γκρουπ στο ντουμπαι

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

fotast

Member
Μηνύματα
9.440
Likes
14.444
Γιατι αντιθετοι με Ντουμπαι??
....Χαζομαρες..δεν εχουμε ολοι μα ολοι ιδιες αποψεις με σενα...αν εσενα δεν σου αρεσει δικαιομα σου...
Μια χαρα ειναι το Ντουμπαι!!!Εγω περασα τελεια!!!!
Να ευχηθω καλο ταξιδι!!Απολαυστε το!!!!
΄Ετσι...τα γούστα να μην κρύβονται...Και το χαζομάρες το επιστρέφω....Την άποψη μου είπα και χωρίς χαρακτηρισμούς για κανέναν....
 
Last edited:
Μηνύματα
11
Likes
3
Γιατι αντιθετοι με Ντουμπαι??
....Χαζομαρες..δεν εχουμε ολοι μα ολοι ιδιες αποψεις με σενα...αν εσενα δεν σου αρεσει δικαιομα σου...
Μια χαρα ειναι το Ντουμπαι!!!Εγω περασα τελεια!!!!
Να ευχηθω καλο ταξιδι!!Απολαυστε το!!!!
Σε ευχαριστουμε πολυυ....εσυ πηγες με γκρουπ η οχι?
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.982
Likes
9.448
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Πράγματι ο καθένας έχει την άποψη του, αλλά για το Ντουμπάι έχουμε πολλοί κακή άποψη, ειδικά για γαμήλιο. Δεν υπάρχει αυτή η διαφωνία για πολλά μέρη και αυτό πρέπει να ληφθεί υπόψιν. Αν π.χ. κάποιος πει ότι θα πάει στη χερσόνησο Γιουκατάν για γαμήλιο, προκαλώ να βρείτε έναν να πει ότι είναι κακή ιδέα. Φυσικά και υπάρχουν πολλοί που πέρασαν πολύ καλά στο Ντουμπάι , αλλά όταν υπάρχουν ένα σωρό καλύτεροι προορισμοί και το γαμήλιο γίνεται μια μόνο φορά δεν πρέπει να ειδοποιήσουμε το υποψήφιο θύμα ..εεε...υποψήφιο ταξιδιώτη, οτι θα πετάξει τα λεφτά του σε ένα προορισμό stopover?

Τώρα αν η φίλη ξέρει που πάει, το έχει μελετήσει και αποφασίσει, καλά να περάσει.
Το γκρουπ δεν το χρειάζεσαι στο Ντουμπάι, δεν έχει τοπική κουλτούρα, ή μέρη πολιτιστικού ενδιαφέροντος για ξενάγηση. Τις βόλτες από mall σε mall τις κάνεις με το μετρό μόνος σου και μια εκδρομή με καμήλες και 4χ4 την κλείνεις στο ξενοδοχείο σου.
 
Last edited:
Μηνύματα
11
Likes
3
Πράγματι ο καθένας έχει την άποψη του, αλλά για το Ντουμπάι έχουμε πολλοί κακή άποψη, ειδικά για γαμήλιο. Δεν υπάρχει αυτή η διαφωνία για πολλά μέρη και αυτό πρέπει να ληφθεί υπόψιν. Αν π.χ. κάποιος πει ότι θα πάει στη χερσόνησο Γιουκατάν για γαμήλιο, προκαλώ να βρείτε έναν να πει ότι είναι κακή ιδέα. Φυσικά και υπάρχουν πολλοί που πέρασαν πολύ καλά στο Ντουμπάι , αλλά όταν υπάρχουν ένα σωρό καλύτεροι προορισμοί και το γαμήλιο γίνεται μια μόνο φορά δεν πρέπει να ειδοποιήσουμε το υποψήφιο θύμα ..εεε...υποψήφιο ταξιδιώτη, οτι θα πετάξει τα λεφτά του σε ένα προορισμό stopover?

Τώρα αν η φίλη ξέριε που πάει, το έχει μελετήσει και αποφασίσει, καλά να περάσει.
Το γκρουπ δεν το χρειάζεσαι στο Ντουμπάι, δεν έχει τοπική κουλτούρα, ή μέρη πολιτιστικού ενδιαφέροντος για ξενάγηση. Τις βόλτες από mall σε mall τις κάνεις με το μετρό μόνος σου και μια εκδρομή με καμήλες και 4χ4 την κλείνεις στο ξενοδοχείο σου.
Πράγματι ο καθένας έχει την άποψη του, αλλά για το Ντουμπάι έχουμε πολλοί κακή άποψη, ειδικά για γαμήλιο. Δεν υπάρχει αυτή η διαφωνία για πολλά μέρη και αυτό πρέπει να ληφθεί υπόψιν. Αν π.χ. κάποιος πει ότι θα πάει στη χερσόνησο Γιουκατάν για γαμήλιο, προκαλώ να βρείτε έναν να πει ότι είναι κακή ιδέα. Φυσικά και υπάρχουν πολλοί που πέρασαν πολύ καλά στο Ντουμπάι , αλλά όταν υπάρχουν ένα σωρό καλύτεροι προορισμοί και το γαμήλιο γίνεται μια μόνο φορά δεν πρέπει να ειδοποιήσουμε το υποψήφιο θύμα ..εεε...υποψήφιο ταξιδιώτη, οτι θα πετάξει τα λεφτά του σε ένα προορισμό stopover?

Τώρα αν η φίλη ξέριε που πάει, το έχει μελετήσει και αποφασίσει, καλά να περάσει.
Το γκρουπ δεν το χρειάζεσαι στο Ντουμπάι, δεν έχει τοπική κουλτούρα, ή μέρη πολιτιστικού ενδιαφέροντος για ξενάγηση. Τις βόλτες από mall σε mall τις κάνεις με το μετρό μόνος σου και μια εκδρομή με καμήλες και 4χ4 την κλείνεις στο ξενοδοχείο σου.
Γουστα ειναι αυτα σε καποιους μπορει να αρεσουν τα μνημεια και τα αξιοθεατα κ σε αλλους οχι τοσο ...και με γκρουπ σκευτομαστε να παμε διοτι δεν ξερουμε αγγλικα κ θα ειναι δυσκολο στην μετακινηση κ τα σχετικα

Μην τους ακους Κατερινα..και τον γαμο με γκρουπ καντον
Σε ευχαριστω για την απαντηση σου...μαλλον πως θα παμε με γκρουπ:)
 
Last edited by a moderator:

fotast

Member
Μηνύματα
9.440
Likes
14.444
Νομίζω ότι πλέον έχουμε επαναλαμβανόμενο περιστατικό..Νέοι άνθρωποι που πάνε Ντουμπάι με γκρουπ επειδή δεν ξέρουν Αγγλικά.Εντάξει αλλά 2016 έχουμε....
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.905
Likes
27.063
Καλή μου Κατερίνα,δεν μας είπες πόσες ημέρες σκέφτεσαι να είναι το ταξίδι σου.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.982
Likes
9.448
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Νομίζω ότι πλέον έχουμε επαναλαμβανόμενο περιστατικό..Νέοι άνθρωποι που πάνε Ντουμπάι με γκρουπ επειδή δεν ξέρουν Αγγλικά.Εντάξει αλλά 2016 έχουμε....
Κάτι σε τρώει να τα ακούσεις ξανά? :haha:
Καλή μου Κατερίνα,δεν μας είπες πόσες ημέρες σκέφτεσαι να είναι το ταξίδι σου.
Ελπίζω να έχει πάνω από έξι τουλάχιστον να το ευχαριστηθεί γιατί κάποιο μέλος πριν καιρό είχε πει ότι δεν έφτασαν οι 6 μέρες για να τα δει όλα :shock:...τα mall και χοτελ.
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.982
Likes
9.448
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική

katkats

Moderator
Μηνύματα
9.695
Likes
12.577
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Ν. Αμερική
Γιατι αντιθετοι με Ντουμπαι??
....Χαζομαρες..δεν εχουμε ολοι μα ολοι ιδιες αποψεις με σενα...αν εσενα δεν σου αρεσει δικαιομα σου...
Μια χαρα ειναι το Ντουμπαι!!!Εγω περασα τελεια!!!!
Να ευχηθω καλο ταξιδι!!Απολαυστε το!!!!
Παρακαλώ, τέτοιου είδους χαρακτηρισμοί απαγορεύονται στο φόρουμ. Ο καθένας έχει την άποψή του και πρέπει να την εκφράζει, αλλά όχι χρησιμοποιώντας προσβλητικές εκφράσεις.
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Γιατι αντιθετοι με Ντουμπαι??
....Χαζομαρες..δεν εχουμε ολοι μα ολοι ιδιες αποψεις με σενα...αν εσενα δεν σου αρεσει δικαιομα σου...
Μια χαρα ειναι το Ντουμπαι!!!Εγω περασα τελεια!!!!
Να ευχηθω καλο ταξιδι!!Απολαυστε το!!!!
Δημόσιο φόρουμ είμαστε και άρα επειδή απευθύνεται σε μας,έχουμε το δικαίωμα να μην συμφωνούμε και να της το λέμε...
Πρέπει να ακούει και τις αντίθετες απόψεις...αν και παρ´ολα αυτά θέλει να πάει...ας πάει.Εχουν γραφτεί διάφορα εδώ,ας τα μελετήσει και τα υπόλοιπα θα τα πεί ο ξεναγός(αν έχει)
αυτό το "σκεύτομαι" το έχω δεί ξανά...είναι της μόδας;
 
Last edited:
Μηνύματα
11
Likes
3
Καλή μου Κατερίνα,δεν μας είπες πόσες ημέρες σκέφτεσαι να είναι το ταξίδι σου.
12 μερες λεμε!!

Δημόσιο φόρουμ είμαστε και άρα επειδή απευθύνεται σε μας,έχουμε το δικαίωμα να μην συμφωνούμε και να της το λέμε...
Πρέπει να ακούει και τις αντίθετες απόψεις...αν και παρ´ολα αυτά θέλει να πάει...ας πάει.Εχουν γραφτεί διάφορα εδώ,ας τα μελετήσει και τα υπόλοιπα θα τα πεί ο ξεναγός(αν έχει)
αυτό το "σκεύτομαι" το έχω δεί ξανά...είναι της μόδας;

Ναι της μοδας ειναι ..!!τελικα θα παρουμε ενα ξεναγο μονο για εμας τους 2 θα κοστισει βεβαια αλλα σιγα ταξιδι του μελιτος ειναι χαλαλι !!
 
Last edited by a moderator:
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.312
Μηνύματα
887.592
Μέλη
38.977
Νεότερο μέλος
thetourist

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom