γαμηλιο ταξιδι τελη Μαιου-αρχες Ιουνίου

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.015
Πού θα πήγαινα εγώ; Σρι Λάνκα: Όπως Μαυρίκιος αλλά με το μισό κόστος (τουλάχιστον), πολύ περισσότερα πράγματα να δεις και να κάνεις (και από Μπαλί), πιο αυθεντική και ενδιαφέρουσα απ' όλα τα παραπάνω και ... θα σου περισσέψουν και λεφτά.
Από παραλίες τι λέει η Σρι Λάνκα?
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.015

mariagl

Member
Μηνύματα
844
Likes
648
Ταξίδι-Όνειρο
Αυστραλία
το ταξιδι θα το κλεισετε μονοι σας εννοω αεροπορικά και ξενοδοχεια ή ψαχνετε για πακέτο ? που ακριβως μπερδευτηκατε στο τουριστικο γραφειο ? το θεμα ειναι εσεις που θελετε να πατε και τι σας ενδιαφερει να κάνετε. προς τα που κλινετε για να σας πουμε κατι πιο συγκεκριμένο...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Δεν έχω δεί της Ινδίας... θολούρα?
Δηλαδή ρε varioAthens θα πας στη Σρι Λάνκα και το πρώτο πράγμα που σ' ενδιαφέρει για τη χώρα είναι οι παραλίες?!!!! Όχι, θολή δεν είναι η θάλασσα, ανοικτός ωκεανός είναι, καθαρά είναι τα νερά, σε κάποια μέρη έχει και ενδιαφέροντα βυθό, κάπου θα κάνεις μπάνιο, κάπου όχι, κάπου αλλού δεν μπορείς έτσι κι αλλιώς, στο νότο τα ψαροχώρια είναι πιο ενδιαφέροντα, αν πραγματικά σ' ενδιαφέρει, ψάξ' το και θα βρεις τις απαντήσεις.
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
28.997
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Πού θα πήγαινα εγώ; Σρι Λάνκα: Όπως Μαυρίκιος αλλά με το μισό κόστος (τουλάχιστον), πολύ περισσότερα πράγματα να δεις και να κάνεις (και από Μπαλί), πιο αυθεντική και ενδιαφέρουσα απ' όλα τα παραπάνω και ... θα σου περισσέψουν και λεφτά.
Εγώ πάντως, από όλα αυτά τα μέρη, θα προτιμούσα τον Άγιο Μαυρίκιο...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.496
Likes
8.015
Δηλαδή ρε varioAthens θα πας στη Σρι Λάνκα και το πρώτο πράγμα που σ' ενδιαφέρει για τη χώρα είναι οι παραλίες?!!!! Όχι, θολή δεν είναι η θάλασσα, ανοικτός ωκεανός είναι, καθαρά είναι τα νερά, σε κάποια μέρη έχει και ενδιαφέροντα βυθό, κάπου θα κάνεις μπάνιο, κάπου όχι, κάπου αλλού δεν μπορείς έτσι κι αλλιώς, στο νότο τα ψαροχώρια είναι πιο ενδιαφέροντα, αν πραγματικά σ' ενδιαφέρει, ψάξ' το και θα βρεις τις απαντήσεις.
Kαλά ρε babaduma άμα χαλιέσαι δεν σε ξαναρωτάμε κιόλας...
 

babaduma

Member
Μηνύματα
5.052
Likes
7.801
Επόμενο Ταξίδι
terra incognita
Ταξίδι-Όνειρο
α του Κενταύρου
Εγώ πάντως, από όλα αυτά τα μέρη, θα προτιμούσα τον Άγιο Μαυρίκιο...
Εσύ μην ξεχάσεις να πάρεις και τα ειδικά πέδιλα μαζί σου, θα τα χρειαστείς! :haha:
 

villi

Member
Μηνύματα
1.088
Likes
2.789
Εγώ παντρέυτηκα 28 Μαίου και πήγα Ταυλάνδη,3 μέρες Μπανγκόκ και 9 Σαμούι.Στο προτείνώ ανεπιφύλακτα,είχα περάσει τέλεια.Από τα υπόλοιπα θα πήγαινα άνετα Μπαλί πάλι σε συνδυασμό με Μπανγκόκ ή με Σιγκαπούρη,Μαλδίβες με τίποτα γιατί κόβω φλέβα με την απόλυτη ηρεμία και την ολοήμερη ξάπλα στην παραλία,Σρι Λάνκα επίσης ακούγεται ενδιαφέρον γιατί συνδυάζει παραλίες για χαλάρωση αλλά και πολλά πράγματα να δεις και να κάνεις.Για μπαχάμες νομίζω ότι δεν είναι καλή η εποχή κι εμείς γι'αυτό το είχαμε απορρίψει.Διάβασε ιστορίες και βρες μόνη σου πληροφορίες για τον κάθε τοπο και διάλεξε αυτό που ανταποκρίνεται στα γούστα σου και σε αυτό που έχεις ονειρευτεί για το γαμήλιο ταξιδάκι σου.Μην αγχώνεσαι,παντού ωραία είναι αρκεί να έχεις καλή διάθεση!Άλλωστε θα είσαι με τον καλό σου και θα περάσεις σίγουρα τέλεια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom