γαμηλιο ταξιδι τον οκτωβριο

giorgosmessa

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
ρε παιδια εγω στο airtickets που εψαξα αυτην εβγαλε πρωτη κ γι αυτο το ειπα
οχι οτι χαλιεμαι να παμε κ με αλλη εταιρια...........
 

anny

Member
Μηνύματα
3.423
Likes
1.791
Επόμενο Ταξίδι
Ιστρια
Ταξίδι-Όνειρο
γύρος του κόσμου
Αυτό που πρέπει να κάνετε, είναι να διαλέξετε την εταιρεία που έχει τις καλύτερες για εσάς ώρες, σε συνδυασμό με τις πιο συμφέρουσες τιμές.
Αν είναι και απευθείας, γλιτώνετε χρόνο και ίσως και λίγη ταλαιπωρία.
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.044
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Αφού καταλήξετε στον προορισμό (απ' ότι βλέπω σε πείσαμε για Παρίσι), κάνε μια καλή αναζήτηση στο internet και κλέισε έγκαιρα τα αεροπορικά.
Όπως είπαν και οι προηγούμενοι με τόσες εταιρέιες να πετάνε απευθείας στο Παρίσι, δεν υπάρχει λόγος να πας με ενδιάμεσο σταθμό.
Αν κλείσεις νωρίς τα εισιτήρια θα πετύχεις και καλή τιμή.
Φυσικά η ώρα η καλή.
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
επειδή και εγώ θα πάω παρίσι τον οκτώβριο
δεν ξέρω πόσο βρήκες τα εισητήρια με την austrian,
εγώ τα έκλεισα πριν μία εβδομάδα με ολυμπιακή 150 το άτομο.
νομίζω είναι καλή τιμή και χωρίς ταλαιπωρία με ενδιάμεσους σταθμούς.
 

giorgosmessa

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
επειδή και εγώ θα πάω παρίσι τον οκτώβριο
δεν ξέρω πόσο βρήκες τα εισητήρια με την austrian,
εγώ τα έκλεισα πριν μία εβδομάδα με ολυμπιακή 150 το άτομο.
νομίζω είναι καλή τιμή και χωρίς ταλαιπωρία με ενδιάμεσους σταθμούς.
εγω που κοιταξα απο θεσσαλονικη η πιο καλη τιμη που βρικα ειναι:
austrian airlines 417.68 (για 2 ατομα με επιστροφη) με ενδιαμεση σταση βιεννη
κ με την easy jet απο αθηνα:
235.96 (για 2 ατομα με επιστροφη) απευθειας
με ολυμπιακη:
απο αθηνα 347.56 (για 2 ατομα με επιστροφη)
κ με aegean απο αθηνα
409.56 (για 2 ατομα με επιστροφη)
 

grip

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Κι εγω τον Οκτώβρη παντρεύομαι και ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει προορισμό...
Οι προλαλήσαντες αναφέρθηκαν στο Παρίσι των ερωτευμένων...δε λέω μια χαρά θα είναι...
Είναι όμως και ο ιδανικός προορισμός για χαλάρωση και ξεκούραση όπως αρμόζει σε ένα γαμήλιο ταξίδι?:D
 

afroditi

Member
Μηνύματα
145
Likes
18
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου
Κι εγω τον Οκτώβρη παντρεύομαι και ακόμα δεν έχουμε αποφασίσει προορισμό...
Οι προλαλήσαντες αναφέρθηκαν στο Παρίσι των ερωτευμένων...δε λέω μια χαρά θα είναι...
Είναι όμως και ο ιδανικός προορισμός για χαλάρωση και ξεκούραση όπως αρμόζει σε ένα γαμήλιο ταξίδι?:D
κοίτα είναι ανάλογα με τα θέλω του καθενός και τις επιλογές που έχει.
άσε που όπου και να πας, την χαλάρωση θα τη νίωσεις στο πετσί σου μέτα τις προετοιμασίες και το άγχος του γάμου! είτε κάνοντας βόλτες στο υπέοχο παρίσι είτε είσαι σε ξαπλώστρα στις μαλδίβες!
 

grip

Member
Μηνύματα
10
Likes
1
Αφροδίτη δεν έχεις άδικο σ αυτά που λες όσο αφορά την χαλάρωση, απλά πιστέυω οτι σε ευρωπαική πρωτεύουσα θα είσαι, πολλά αξιοθέατα υπάρχουν, όρεξη θα έχεις να τα δείς και δεν ξέρω σωματικά κατα πόσο θα είναι ξεκούραστο αυτό γιατι πνευματικά σίγουρα θα σε αποζημιώσει.
Οι σκέψεις μου ειναι αυτες έτσι. Στην τελική μπορεί και η δική μας απόφαση να είναι Παρίσι μιας και είναι ταξίδι στα υπ όψιν μας. :)
 

joela

Member
Μηνύματα
351
Likes
149
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γύρος του κόσμου!!!!!
Αφροδίτη δεν έχεις άδικο σ αυτά που λες όσο αφορά την χαλάρωση, απλά πιστέυω οτι σε ευρωπαική πρωτεύουσα θα είσαι, πολλά αξιοθέατα υπάρχουν, όρεξη θα έχεις να τα δείς και δεν ξέρω σωματικά κατα πόσο θα είναι ξεκούραστο αυτό γιατι πνευματικά σίγουρα θα σε αποζημιώσει.
Οι σκέψεις μου ειναι αυτες έτσι. Στην τελική μπορεί και η δική μας απόφαση να είναι Παρίσι μιας και είναι ταξίδι στα υπ όψιν μας. :)
Κατάρχήν η ώρα η κάλη.Δεύτερον κοιτα μην αγχώνεσε και για τον προορισμό,αρκετό αγχος έχεις και με το γάμο.Εμείς όταν παντρευτίκαμε τα κάναμε ΟΛΑ στην κυριολεξια μόνοι μας.Απο όλες τις αποψεις.Μέχρι και το βράδυ της παραμονής πήγαμε στο κέντρο να προσθεσουμε κάτι στο στολισμο των τραπεζιών εγω και ο άντρας μου και να κάνουμε και μια πρόβα το χορευτικό μας για να δούμε τα βήματα στην πίστα.Και το πρωί του γάμου,έτρεχα να πάρω το νυφικό μου απο τον οίκο(για πολύ τρέξιμο)και ταξίδι πήγαμε στη Βενετία οπου τη γυρίσαμε όλη με τα πόδια απο το πρωί μέχρι που νύχτωνε.Και καθόλου δε μας ένοιαξε την κούραση τη νοιώσαμε μετά το ταξίδι.Οπου και να πάς θα είστε τόσο ευτηχισμένοι και ξαλαφρωμένοι απο όλα αυτά που και κάρο να σέρνετε,κούραση δε θα νιώσετε.Να κοιτάξετε να το χαρείτε παιδιά!!!!
 

giorgosmessa

Member
Μηνύματα
12
Likes
0
παιδια ξερει κανεις το site www.octopustravel.com ?
αν ειναι ασφαλες να κλεισεις απο εκει γιατι εχει μια παρα πολυ καλη προσφορα που με ενδιαφερει αλλα εχει πολυ μεγαλη αποκλιση απο τις τιμες που εχει στο site το ιδιο το ξενοδοχειο
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.790
παιδια ξερει κανεις το site www.octopustravel.com ?
αν ειναι ασφαλες να κλεισεις απο εκει γιατι εχει μια παρα πολυ καλη προσφορα που με ενδιαφερει αλλα εχει πολυ μεγαλη αποκλιση απο τις τιμες που εχει στο site το ιδιο το ξενοδοχειο
ασφαλεστατο
 

vickygian

Member
Μηνύματα
87
Likes
13
Επόμενο Ταξίδι
αγνωστο....
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κόσμου!!!
Γιώργο έχω κλείσει δωμάτιο και στην Πράγα και στο Βερολίνο και δεν είχα κανένα απολύτως πρόβλημα. Είναι όντως πολύ πιο φτηνό από άλλα site.
Διάβασε καλά τις κριτικές όμως μην την πατήσεις όπως εγώ στο Βερολίνο;) (έγραφε στο site ότι κάνουν ανακαίνιση τα δωμάτια αλλά εγώ δεν το πρόσεξα:shock:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.205
Μηνύματα
883.765
Μέλη
38.903
Νεότερο μέλος
Akis2002

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom