γαμηλιο ταξιδι

lena1

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγιο δομηνικο
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια,ουαλια
καλησπερα.ειμαι νεο μελοσ.παντρευομαι αρχεσ καλοκαιριου 01-06-13 .γαμηλιο ταξιδι σκεφτομαστε για αγιο δομενικο
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.733
Likes
15.017
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
καλώς όρισες,με το καλό τα στέφανα.
 

MOUMOU

Member
Μηνύματα
60
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
καραιβικη
καλως ορισες και απο εμενα, η ωρα η καλη!!!
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες. Βιον ανθοσπαρτον.
 

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Ετσι κάνετε... σχεδιάζετε ένα γαμήλιο, μετά πέφτετε στα μέλια και τα παστέλια και δεν ξαναπατάτε στο φόρουμ :p
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.046
Likes
41.135
Ετσι κάνετε... σχεδιάζετε ένα γαμήλιο, μετά πέφτετε στα μέλια και τα παστέλια και δεν ξαναπατάτε στο φόρουμ :p
Μην το λες, ξαναπατάνε όταν αποφασίσουν το πρώτο ταξίδι με το μωρό...:p
Βίον ανθόσπαρτον, by the way...
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Καλώς όρισες και καλά στέφανα lena!!! Επικροτώ και την επιλογή προορισμού :clap: ! http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...E5-%E1%E3%E9%EF-%E4%EF%EC%E7%ED%E9%EA%EF.html
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...%F4%E7%F2-%EA%E1%F1%E1%FA%E2%E9%EA%DE%F2.html
http://www.travelstories.gr/%E3%E1%...EF%F5%F1%E1-%F3%F4%EF-%EA%E5%F6%E1%EB%E9.html
Με το καλό να οργανώσετε το ταξίδι σας!!!

Βλέπω από το χάρτη σου πως έχει πάει και Τζαμάικα...:cool: αν έχεις όρεξη και χρόνο να μοιραστείς κάτι από αυτό το ταξιδάκι μαζί μας θα ήταν υπέροχο ;)!
 

lena1

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγιο δομηνικο
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια,ουαλια
κοριτσια κ αγορια σασ ευχαριστω για το καλωσορισμα.με τισ αφηγησεισ δεν τα παω καθολου καλα αλλα θα το προσπαθησω.η τζαμαικα εινα ενα ομορφο νησι,με πολυ φιλοξενο λαο κ πολυ γελαστο.μειναμε στο νεγκριλ σε ενα αρκετο καλο ξενοδοχειο με απιστευτη παραλια,φαγητο.δωματιο.αυτο που πραγματικα μου εκανε εντυπωση ηταν τα υπερβολικα ζεστα νερα τησ θαλασσασ(σαν να ειχεσ ενα θερμοσιφωνα συνεχεια να καιει).αναπασα στιγμη μπορουσε κ να βρεξει,να κρατησει για λιγα λεπτα κ ξαφνικα ηλιοσ.μου αρεσε πολυ η μουσικη τουσ.τα φρεσκα εξωτικα φρουτα που πουλουσαν οι πλανοδιοι.δυστυχωσ δε μπορεσανα παω στο χωριο του μπομπ ,οπωσ και να δω καποια απο τα αξιοθεατα του νησιου διοτι η υπολοιπη παρεα προτειμουσε να κανει ηλιοθεραπεια κ να αραζει παρα να κανει εκδρομουλεσ.φτωχια πολυ δυστυχωσ κ βρωμα εξω στουσ δρομουσ.σου το προτεινω να πασ με παρεα ομωσ δυνατη κ αν ολα τα εισητηρια να τα κλεισεισ απο αμερικη.πολυ πιο φθηνα.αν μπορειτε βοηθηστε με ,με το γαμηλιο ταξιδι στον αγιο δομινικο.εχω πραγματικα πελαγωσει.:D:(
 

lena1

Member
Μηνύματα
19
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
αγιο δομηνικο
Ταξίδι-Όνειρο
ινδια,ουαλια
γαμηλιο ταξιδι αγ.δομηνικο

καλημερα σε ολουσ.ζητω βοηθεια για το ταξιδι.προορισμοσ μασ ηταν πουντα κανα,διαβαζοντασ ομωσ τα σχολια σασ μαλλον θα πρεπε να το αλλαξω κ να παω προσ σαμανα.θελουμε να μεινουμε 7 βραδια.να χαλαρωσουμε ,να κανουμε μπανιο κ να απολαυσουμε την τροπικη ομορφια.θα θελα να μου προτεινετε καποιο ΑΙ ξενοδοχειο αν μπορειτε κ τι θα μπορουσα να δω στη ευρυτερη περιοχη.το ταξιδι μασ θα συνεχιστει στην ομορφη βοστωνη που σασ την προτεινω ανεπιφυλακτα.(ειδικα στα κοριτσια για τα ψωνια):p.περιμενω αμεσα απαντηση σασ γιατι ο χρονοσ λιγοστευει κ ο γαμοσ πλησιαζει.καλη κθ.δευτερα σε ολουσ.
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Το ΑΙ χοτελ που εμεινε το μελος varioathens στην ιστορια το στολιδι της Καραιβικης ..το τσεκαρες?
Βαριο help ποιο ηταν?
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.061
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom