γεία σας..

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
με λένε ιωάννα και ειμαι νέο μέλος στο φόρουμ...μόλις εχτές σας ανακάλυψα....διαβασα αρκετές ταξιδιωτικές ιστορίες και εμπειρίες..τρελλαίνομαι για ταξίδια....2-3 φορες τον χρόνο ταξιδεύω στο εξωτερικό.έχω περιπου 1 μήνα που γυρισα απο ένα φανταστικό οδοιπορικό στην βαυαρία....θα σας το περιγράψω καποια στιγμή.ταξιδευω με τον αντρα μου και ενα φιλικό ζευγάρι.τρελλαινονται και αυτοι για ταξίδια!!δεν προλαβαίνουμε να γυρισουμε απο ενα ταξίδι και έχουμε κλείσει το επόμενο.......το χριστουγεννιατικο ταξίδι μας στην βιέννη είναι ηδη οργανωμένο και κατα το ήμισυ πληρωμένο.θα τα λέμε...:)
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
μπραβο ιωαννα!καλοσωρισες,αναμενουμε τις ιστοριες σου!
 

tania

Member
Μηνύματα
203
Likes
179
Επόμενο Ταξίδι
δεν ξέρω!
Ταξίδι-Όνειρο
Το επόμενο ταξίδι
ioanna :welcome: στο forum! Κάνε και τον ταξιδιωτικό σου χάρτη για να ξέρουμε πού πήγες. Α, και αυτό το οδοιπορικό στην Βαυαρία, μη τον αργήσεις! Πρέπει κι εμείς οι ανοργάνωτοι να δούμε τι θα κάνουμε τα Χριστούγεννα!
 

pinelopi

Member
Μηνύματα
265
Likes
43
Επόμενο Ταξίδι
Βρεττάνη , Λίγηρας
Ταξίδι-Όνειρο
Παντού..αρκεί να φεύγω
:pΚαλώς ήρθες στην παρέα μας......:clap::clap:
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Γειά σου Ιωάννα!

Και τώρα που αποτελείς μέλος του TravelStories είμαι σίγουρος ότι από 2-3 ταξίδια/χρόνο θα αυξηθούν κατά πολύ τα ταξίδια σου! Αναμένεται να "κολλήσεις" στην παρεούλα μας!! χιχι

Καλά ταξίδια να έχουμε :)
 

mpiftex

Member
Μηνύματα
892
Likes
265
Ταξίδι-Όνειρο
παντού για πάντα
Καλώς ήρθες Ιωάννα και καλά ταξίδια να έχετε πάντα με τον άντρα σου!!
Στο site υπάρχουν ήδη πληροφορίες και ταξιδιωτικές ιστορίες για τη Βιέννη, έτσι για να μπαίνεις στο κλίμα..
Περιμένουμε και τις ιστορίες σου!
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
σας ευχαριστώ πολύ όλους σας...ναι διαβασα ηδη για την βιέννη...ας ειναι καλα ολοι αυτοι που ανακαλυψαν το internet....βρισκεις τα πάντα...φοβερό πραγμα...ναι, ναι η βαυαρία ειναι ο τέλειος προορισμός για τα χριστούγεννα...ειδικά το γκάρμις-πατερκιρχεν...κατι σαν αράχωβα...αλλα καμμια σχέση....πρεπει όμως να βιαστειται γιατι ήδη πολλά ξενοδοχεια δεν εχουν δωμάτια....
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
εφτιαξα και τον χάρτη...τα καταφερα...αυτό που δεν ξέρω ακόμα ειναι που να γράψω την ταξιδιωτική μου ιστορία...προσπαθώ μόνη μου να ανακαλύψω τα διάφορα σε αυτό το site για να γίνει πιο ευχρηστό σε μένα..αλλα εχω καποια κενά ακόμα..εεεε..δεν ειμαι και πιτσιρικα...ουτε εχω άριστες γνώσεις η/υ....δοξα τω θεώ όμως τα καταφέρνω σε πολλα πραγματα και οργανωνω τα ταξίδια μου μέσω internet...help please...
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
εφτιαξα και τον χάρτη...τα καταφερα...αυτό που δεν ξέρω ακόμα ειναι που να γράψω την ταξιδιωτική μου ιστορία...προσπαθώ μόνη μου να ανακαλύψω τα διάφορα σε αυτό το site για να γίνει πιο ευχρηστό σε μένα..αλλα εχω καποια κενά ακόμα..εεεε..δεν ειμαι και πιτσιρικα...ουτε εχω άριστες γνώσεις η/υ....δοξα τω θεώ όμως τα καταφέρνω σε πολλα πραγματα και οργανωνω τα ταξίδια μου μέσω internet...help please...
Ιωαννα θα πας στις ταξιδιωτικες ιστοριες και μετα πατας το Ιστοριες σε εξελιξη,
κατεβαινεις την σελιδα τερμα κατω,και θα δεις αριστερα "νεο θεμα"
Πατας εκει και γραφεις ιστορια.
Καλως ηρθες στο σαιτ εσυ,
και ολα τα νεα μελη.

ΥΓ. Def πως με βρισκεις κανω για βοηθος admin?? :haha:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.836
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom