γεια σας και καλως σας βρηκα!

Μηνύματα
28
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ιβηρικής
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια και Κουβα
Καλησπερα σε ολους. Με λενε Λευτερη και ειμαι απο την Θεσσαλονικη. Αν δειτε τον ταξιδιωτικο μου χαρτη θα δειτε οτι εχω παει σε παρα πολλες χωρες, σχεδον σε ολη την Ευρωπη. Η αληθεια ομως ειναι οτι ειναι σαν να μην εχω παει καθως στην πλειοψηφια αυτων των ταξιδιων ημουν πολυ μικρος με γονεις και δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα! Παρ'ολα αυτα ομως εχω κολλησει ισοβια το μικροβιο του ταξιδευτη..Βρηκα πολυ ενδιαφερουσες πληροφοριες στο σαϊτ σας για το επομενο ταξιδι που ετοιμαζω, δαλματικες ακτες και βουδαπεστη, το πρωτο μου ταξιδι στο εξωτερικο οδικως,31/7-10/8 με τις εξης στασεις:
φλωρινα-μπουντβα μεσω φυρομ (αν και τα ποστ που βρηκα στο σαιτ σας ειναι λεπτομερεστατα, οποιαδηποτε περαιτερω πληροφορια για τη διαδρομη ειναι ευπροσδεκτη!)
μπουντβα (2 διανυκτερευσεις)
ντουμπροβνικ (3 διανυκτερευσεις)
τρογκιρ(κοντα στο σπλιτ) (2 διανυκτερευσεις)
βουδαπεστη (3 διανυκτερευσεις)
Αν καποιος εχει να μου δωσει πληροφοριες για το ταξιδι σπλιτ-βουδαπεστη και βουδαπεστη-θεσσαλονικη θα με βοηθουσε πολυ!
δωματια εχω ηδη κλεισει 25 ευρω σε ντουμπροβνικ και μπουντβα και 36 ευρω σε τρογκιρ (αυτες ειναι τιμες) με πολυ καλα δειγματα απο τα σαιτ και βουδαπεστη 50ευρω με πρωινο και παρκινγκ (επισης πολυ καλα)
Αυτα για αρχη..Συγνωμη αν σας κουρασα!!
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
καλωσορισες λευτερη!!ευχομαι καλη συνεχεια στο ταξιδι σου και στο φορουμ!
 
Μηνύματα
46
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα
Ταξίδι-Όνειρο
Ασία παντού
Καλησπερα σε ολους. Με λενε Λευτερη και ειμαι απο την Θεσσαλονικη. Αν δειτε τον ταξιδιωτικο μου χαρτη θα δειτε οτι εχω παει σε παρα πολλες χωρες, σχεδον σε ολη την Ευρωπη. Η αληθεια ομως ειναι οτι ειναι σαν να μην εχω παει καθως στην πλειοψηφια αυτων των ταξιδιων ημουν πολυ μικρος με γονεις και δεν θυμαμαι σχεδον τιποτα! Παρ'ολα αυτα ομως εχω κολλησει ισοβια το μικροβιο του ταξιδευτη..Βρηκα πολυ ενδιαφερουσες πληροφοριες στο σαϊτ σας για το επομενο ταξιδι που ετοιμαζω, δαλματικες ακτες και βουδαπεστη, το πρωτο μου ταξιδι στο εξωτερικο οδικως,31/7-10/8 με τις εξης στασεις:
φλωρινα-μπουντβα μεσω φυρομ (αν και τα ποστ που βρηκα στο σαιτ σας ειναι λεπτομερεστατα, οποιαδηποτε περαιτερω πληροφορια για τη διαδρομη ειναι ευπροσδεκτη!)
μπουντβα (2 διανυκτερευσεις)
ντουμπροβνικ (3 διανυκτερευσεις)
τρογκιρ(κοντα στο σπλιτ) (2 διανυκτερευσεις)
βουδαπεστη (3 διανυκτερευσεις)
Αν καποιος εχει να μου δωσει πληροφοριες για το ταξιδι σπλιτ-βουδαπεστη και βουδαπεστη-θεσσαλονικη θα με βοηθουσε πολυ!
δωματια εχω ηδη κλεισει 25 ευρω σε ντουμπροβνικ και μπουντβα και 36 ευρω σε τρογκιρ (αυτες ειναι τιμες) με πολυ καλα δειγματα απο τα σαιτ και βουδαπεστη 50ευρω με πρωινο και παρκινγκ (επισης πολυ καλα)
Αυτα για αρχη..Συγνωμη αν σας κουρασα!!
Καλώς όρισες φίλε..............
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Λευτέρη καλώς όρισες κι από μενα!καλή συνέχεια στα ταξίδια σου,και όπως είπε και ο τουμπιώτης θα χαρούμε να σε γνωρίσουμε στη συνάντηση των θεσσαλονικέων!
 
Μηνύματα
28
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ιβηρικής
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια και Κουβα
ευχαριστω πολυ για την προσκληση!ειλικρινα θα προσπαθησω να ερθω..θα ξαναενημερωσω για σιγουρα
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
Xαιρετώ την μεγάλη παιχτούρα.... συνόνοματος και επίσης βορειοελλαδίτης... μόνο μη βάλεις γαιδούρι φώτο θα σφαχτούμε:haha:
 
Μηνύματα
28
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Γύρος Ιβηρικής
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Ζηλανδια και Κουβα
Xαιρετώ την μεγάλη παιχτούρα.... συνόνοματος και επίσης βορειοελλαδίτης... μόνο μη βάλεις γαιδούρι φώτο θα σφαχτούμε:haha:
Η αληθεια ειναι πως ημουν ετοιμος να βαλω για φωτο ενα γαϊδουρι σε μια βαρκα (ποιος απο εμας δεν εχει δει μια τετοια εικονα στην καθημερινη του ζωη αλλωστε) αλλα με προλαβες:mad: τεσπα κατι θα βρω!
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
νομίζω ότι θα τα πάμε πολύ καλά:D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.204
Μηνύματα
883.706
Μέλη
38.900
Νεότερο μέλος
Arte_miss

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom