γεια σας παιδια

Μηνύματα
4.099
Likes
1.797
Επόμενο Ταξίδι
Αμερικη
Ταξίδι-Όνειρο
Wuthering Heights
καλως ορισες Αργυρη!!! πιασε γρηγορα δουλεια περιμενουμε τις ιστοριες σου!!:lol::lol:
 

MARI

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Montenegro-Kroatia
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΤΟΥΜΠΑΙ-ΚΙΝΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ
το΄είδαμε το είδαμε !!!!!

ειμαι ο Agiris μπαίνω πρώτη φορά στο site . εχω ταξιδέψει σε 53 χώρες και τρελλαίιιιιιιιιιιινομαι για ταξιδια!!!!!:D
Καλως ήλθες κι εσύ Αργύρη.... Πότε πρόλαβες βρε παιδί μου ???? Άψογος !!!!:shock::mad::mad::mad::mad::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::bleh:
 

MARI

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Montenegro-Kroatia
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΤΟΥΜΠΑΙ-ΚΙΝΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ
Το σόι το 'χει ??

τελικά τα κατάφερες να φτιάξεις το χάρτη.Δεν πρόλαβα να σου δώσω τα φώτα μου.
Μπράβο ξάδερφε.:clap:
Καλώς ήρθες στο παρεάκι:bleh:

Δηλαδή Ντίνα ανήκει στο σόι σου ο Αργύρης ?????
Ειναι οικογενειακό σας το γονίδιο έτσι ??????
Αλλά....... ξεροκατάπια καμιά 50αριά φορές όταν είδα τον Χάρτη.... :(:(:(
Μπράβο του αλλά μαζί με τον Χάρτη που είναι κόκκινος σαν παπαρούνα κοκκίνησα κι εγώ:shock::shock::shock:και κόντεψα να πάρω υπογλόσιο..:bleh::bleh::bleh:
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.407
Likes
17.241
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Παιδιά χρησιμοποιείτε με μέτρο τα smilies στο φόρουμ. Έχουμε τα δικά μας smilies που είναι και αρκετά, μην το πλημμυρίζετε σας παρακαλώ, μερικά ποστ από τα πολλά smilies που έχουν μέσα δε διαβάζονται.
 

NTINA

Member
Μηνύματα
820
Likes
146
Επόμενο Ταξίδι
Άγραφα
Ταξίδι-Όνειρο
Γουατεμάλα
Δηλαδή Ντίνα ανήκει στο σόι σου ο Αργύρης ?????
Ειναι οικογενειακό σας το γονίδιο έτσι ??????
Αλλά....... ξεροκατάπια καμιά 50αριά φορές όταν είδα τον Χάρτη.... :(:(:(
Μπράβο του αλλά μαζί με τον Χάρτη που είναι κόκκινος σαν παπαρούνα κοκκίνησα κι εγώ:shock::shock::shock:και κόντεψα να πάρω υπογλόσιο..:bleh::bleh::bleh:
Μαρί όπως είπα και πιο πάνω είμαστε ξαδέρφια και πολύ καλοί φίλοι.Κουβαλάμε την ίδια τρέλα,
να φανταστείς βρισκόμαστε συχνότατα βάζουμε τον παγκόσμιο χάρτη κάτω και φεύγουμε...
Εγώ ακολουθώ όποτε μπορώ ,αλλά δεν τον προλαβαίνω με τη φόρα που έχει πάρει!
Όσο για τα γονίδια θα σου πω κάτι,η μητέρα μου άρχισε τα ταξίδια μετά τη σύνταξη και σε διάστημα δέκα χρόνων έχει πάει σε 15 χώρες.:)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.297
Μηνύματα
887.109
Μέλη
38.965
Νεότερο μέλος
mareeap

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom