γεια σας ταξιδευτες....

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
vagantos, δεν με παιρνει δυστυχως.. τον Ιανουαριο γυρισα απο Ελβετία... ισως βεβαια παιξουν Γιαννενα για σκ αλλα θα δουμε... Ευχαριστω φιλαρακια μου!!:grouphug:
 

agelika2

Member
Μηνύματα
50
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μπανγκογκ-Πουκετ
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική&Λαπωνία.
καλως μας ήρθες!

ονομαζομαι βαρσαμια, ετων 33,5 και διψαααααααω για ταξιδια!
απο το 2004 καταφερα να κανω 8 ταξιδια στο εξωτερικο, και ευχομαι να με εχει καλα ο θεος, να καταφερνω να κανω καθε χρονο εστω και καποιο μικρο... λατρευω να ετοιμαζω βαλιτσες και να ... πεταωωωωωωωω...:clap:
...αυτα για αρχη παιδια...
Κάλα τι να σου πω τώρα ότι απο το Φθινόπωρο ταξιδεύω νοερά στον επόμενο καλοκαιρινό προορισμό γιατί τότε μπορώ μόνο να κάνω μεγάλα ταξίδια?Να είσαι καλά παντα για να ταξιδεύεις!Τα ταξίδια είναι τρόπος ζωής και σκέψης .Το πρώτο είναι αποκλιστικά δικό μας,το δεύτερο όμως ανήκει σε όλους μας σε αυτό το forum.Καλώς ήρθες και πάλι λοιπον!!:lol:Τα λέμε....
 

latina

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
298
Επόμενο Ταξίδι
??
Ταξίδι-Όνειρο
κούβα και ινδία
Κάλα τι να σου πω τώρα ότι απο το Φθινόπωρο ταξιδεύω νοερά στον επόμενο καλοκαιρινό προορισμό γιατί τότε μπορώ μόνο να κάνω μεγάλα ταξίδια?Να είσαι καλά παντα για να ταξιδεύεις!Τα ταξίδια είναι τρόπος ζωής και σκέψης .Το πρώτο είναι αποκλιστικά δικό μας,το δεύτερο όμως ανήκει σε όλους μας σε αυτό το forum.Καλώς ήρθες και πάλι λοιπον!!:lol:Τα λέμε....
τωρα αν σου πω οτι το μηνυμα στο οποιο απαντησες γραφτηκε πριν 1 χρονο τι θα πεις???και η κοπελα την οποια μολις καλωσορισες ειναι στο φορουμ ενα χρονο και κατι??χαχαχαχα!!εισαι καινουργια και την πατησες!αλλα δεν πειραζει!!παντα να κοιταζεις την ημερομηνια του μηνυματος στο οποιο θες να απαντησεις!!
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλε απο που με ξεθαψατε???????
μην αισθανεσαι ασχημα agelika2 παντως, μιας και το εχω κανει κι εγω!!!! καλα ταξιδια σε ολους παντως!!!!!
 

agelika2

Member
Μηνύματα
50
Likes
3
Επόμενο Ταξίδι
Μπανγκογκ-Πουκετ
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική&Λαπωνία.
απορια

τωρα αν σου πω οτι το μηνυμα στο οποιο απαντησες γραφτηκε πριν 1 χρονο τι θα πεις???και η κοπελα την οποια μολις καλωσορισες ειναι στο φορουμ ενα χρονο και κατι??χαχαχαχα!!εισαι καινουργια και την πατησες!αλλα δεν πειραζει!!παντα να κοιταζεις την ημερομηνια του μηνυματος στο οποιο θες να απαντησεις!!
Συνεχίζω να απορώ που ακριβωςβλέπω την ημερομηνία του μηνύματος,μια και ειμαι γενικώς νέα στα forum.Αυτή που βλεπω πάνω αριστερα δεν είναι?
 

chrikky

Member
Μηνύματα
1.122
Likes
274
Επόμενο Ταξίδι
Στη Μόσχα αδερφές μου...
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη ξανά...
σ' αυτο το θρεντ καλωσορίζουμε τη βαρσα????????? :lol::lol::lol:

WELCOME!!!!!!!:p:p:p

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
Συνεχίζω να απορώ που ακριβωςβλέπω την ημερομηνία του μηνύματος,μια και ειμαι γενικώς νέα στα forum.Αυτή που βλεπω πάνω αριστερα δεν είναι?
πηγαινε στην πρωτη σελιδα και στο πρωτο μηνυμα και θα δεις την ημερομηνια δημοσιευσης...:D
 

Despina A

Member
Μηνύματα
18
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Σκανδιναβία-Ν.Αμερική
ταξίδια:πανάκεια για τα πάντα!!!

ονομαζομαι βαρσαμια, ετων 33,5 και διψαααααααω για ταξιδια!
απο το 2004 καταφερα να κανω 8 ταξιδια στο εξωτερικο, και ευχομαι να με εχει καλα ο θεος, να καταφερνω να κανω καθε χρονο εστω και καποιο μικρο... λατρευω να ετοιμαζω βαλιτσες και να ... πεταωωωωωωωω...:clap:
...αυτα για αρχη παιδια...
Μόλις έκλεισα ένα τριήμερο της τελευταίας στιγμής (για μεθαύριο) στην Εύβοια και πραγματικά πετάω στα σύννεφα....Είναι πράγματι εντυπωσιακό πόσο καταλυτικά επιδρούν οι οποιεσδήποτε αποδράσεις στην ψυχολογία μας!!!!:D:p:clap:
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.698
Likes
6.678
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Bαρσαμια .καλως ηρθες και απο μενα:haha::haha::haha:

Νεουδια , γιατι ποσταρετε οπου βρειτε ;:roll:

Θα την τρελλανουμε τη varsa :haha:
 

dik-7

Member
Μηνύματα
1.527
Likes
2.058
Επόμενο Ταξίδι
Θα δειξει!
Ταξίδι-Όνειρο
Νησια μπορα μπορα
Καλέ πόσα χρόνια κρατάει το καλωσόρισμα.
Καλωσορίζουμε τους πραγματικούς νέους στο φόρουμ, που πόσταραν εδώ κατά λάθος.
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
:roll::roll::roll:... αντε καλως σας βρηκα...:roll:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.266
Μηνύματα
885.746
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom