γεια σας

markous78

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
λιβανος
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλια
καλησπερα. σε ολουςτους ταξιδιωτες. σας διαβαζω καιρο σημερα αποφασησα να ερθω λιγο πιο κοντα τις αποψεις και τις ιστοριες μου. αυτα προς το παρον καλως σασ βρηκα:clap:
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Καλως ηρθες Markous78, περιμενουμε να μοιραστεις τις ταξιδιωτικες σου ιστοριες μαζι μας. Ποιο ειναι το ταξιδι που σου εχει μεινει αξεχαστο?
 

markous78

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
λιβανος
Ταξίδι-Όνειρο
βραζιλια
το ταξιδι μου στην κουβα περσι τετοια εποχη σιγουρα θα το θυμαμαι για παντα. ποσο διαφορετικα ειναι τα πραγματα απο αυτα που εχεις στο μυαλο σου πριν πασ σε μια χωρα....... η ζωη ειναι τοσο δυσκολη ακομα και για τα ειδη πρωτης αναγκης. και ομως καταφερνουν και επιβιονουν και διασκεδαζουν στον δρομο εστω με ενα μποκαλι ρουμι. και τη παρεα τους. ειδα και πολλα ασχημα εκει που πραγματικα με συγκλονισαν και αλαξαν τις αποψεις μου για πολλα πραγματα. τελος παντων ισως αλοιξω ενα θεμα συντομα. ωραιες διακοπες ειχα κανει στην ταιλανδη πριν απο 3 χρονια. αλλος κοσμος αλλη κουλτουρα αλλος πολιτισμος. και πολυ ευγενικοι ανθρωποι. . σε ευχαριστω για το καλωσορισμα.........
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.971
Likes
9.389
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Α ναι με την Ταυλανδη ολοι οσοι εχουμε παει εχουμε ενα θεμα εδω μεσα :lol: καποιοι επιστρεφουν φανατικα.
Πολυ θα ηθελα να ακουσω για το ταξιδι στην Κουβα οποτε βρεις χρονο , ειδικα αν πηγες μονος σου χωρις γκρουπ.
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
γεια σου markous ,καλοσωρισες και καλη συνεχεια στα ταξιδια σου!
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
:welcome2: markous78!

Καλές συζητήσεις και ανταλλαγή απόψεων και εμπειριών μέσα από το travelstories!

Και,φυσικά, πολλά και καλά ταξίδια! :clap:
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.223
Μηνύματα
884.241
Μέλη
38.915
Νεότερο μέλος
katsanas1962@gmai

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom