γεια σας

miko

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
γεια. είμαι καινούρια στο φόρουμ, ελπίζω να σας φτάσει το μήνυμα μου.

έχω μια απορία. έχω κλείσει εισητήριο για ιταλία για 6 ημέρες και νύχτες. τη μία θα την περάσω στο μιλάνο.

οποιος τυχόν έχει πάει ήδη, ας μου πει: αξίζει τις 5 υπολοιπες ημερες να πάω σε δυο ακόμα πολεις (βενετια και φλωρεντία) ή να πάω σε μία μόνο για να έχω χρόνο να τη δω καλύτερα?

τι μου προτείνετε????

ευχαριστώ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :clap:
 

miko

New Member
Μηνύματα
2
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΦΛΩΡΕΝΤΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
ΚΟΥΒΑ
γεια σας παιδια.

να ρωτησω κατι?? Θα παω 6 ημερες ιταλια. τη μια θα την περασω στο μιλανο.
τις αλλες 5 μου προτεινετε - οσοι εχετε παει- να παω σε 2 πολεις (βενετια - φλωρεντία) ή μονο σε μια για να τη δω καλυτερα??

ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

verde

Member
Μηνύματα
38
Likes
23
Επόμενο Ταξίδι
αστυπάλαια
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική, Λατινική Αμερική
αν η αφιξη σου ειναι στο μιλανο κ η αναχωρηση στη ρωμη αξιζει..αν οχι περιορισου σε πολεις κοντα στο μιλανο κ τη βενετια που ειναι εξισου ωραιες...μπεργκαμο, παντοβα, βερονα, τορινο ακομα κ μπολονια(που πολλοι λεν οτι δεν αξιζει κ πολλα)αξιζουν της προσοχης σου
 

mariath

Member
Μηνύματα
2.221
Likes
5.758
Ταξίδι-Όνειρο
Όλη η Νότια Αμερική
Πήγαινε Φλωρεντία και αφιέρωσε δύο μέρες στην υπέροχη Τοσκάνη. Νοίκιασε αυτοκίνητο και κάνε βόλτες (όπου και να σε βγάλει ο δρόμος είναι υπέροχα). Δοκίμασε τα φοβερά κρασιά της περιοχής, βρες κάποιο οινοποιείο αν σε ενδιαφέρει, βγάλε αμέτρητες φωτό σε μια από τις πιο φωτογενείς περιοχές της Ευρώπης. Και οι πόλεις και τα τοπία της Τοσκάνης είναι καταπληκτικά. Χορταίνουν οι αισθήσεις...
 

Leftris B

Member
Μηνύματα
1.784
Likes
1.111
Επόμενο Ταξίδι
τοσκάνη
Ταξίδι-Όνειρο
japan
γεια σας παιδια.

να ρωτησω κατι?? Θα παω 6 ημερες ιταλια. τη μια θα την περασω στο μιλανο.
τις αλλες 5 μου προτεινετε - οσοι εχετε παει- να παω σε 2 πολεις (βενετια - φλωρεντία) ή μονο σε μια για να τη δω καλυτερα??

ευχαριστω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
θα κάνεις τη γύρα αγαπητέ milan-santa lucia(venice island)-smn(firenze)-stazione centrale με το τρένο εννοείται και θα τα δεις ΟΛΑ
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.501
Likes
8.021
Θεωρώ πως η Φλωρεντία είναι μία εκδρομή από μόνη της σε συνδυασμό με την υπέροχη Τοσκάνη.
Νομίζω πως από Μιλάνο συνδυάζεται καλύτερα η Βενετία. Επιπλέον, 2 ακόμα εξαιρετικές εκδρομές είναι: Μιλάνο-Κόμο (53km) και Μιλάνο-Λουγκάνο (80km).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.856
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom