γράφτηκα κι εγώ λοιπόν...

raeziel

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
καλησπέρα σε όλους.

Να συστηθώ κι εγώ με την σειρά μου ως νέο μέλος. Ονομάζομαι Κώστας, είμαι 35 χρονών, και είμαι προγραμματιστής.

Διαβάζω εδώ και μερικές μέρες διάφορα topics στο site, μιας που το καλοκαίρι παντρεύομαι και σκέφτομαι να κάνω ένα ταξίδι του μέλιτος, οπότε προσπαθώ να πάρω καμιά ιδέα από ιστοριές που βρίσκω εδώ (θα ανοίξω λίαν συντόμως και σχετικό topic, να ρωτήσω λεπτομερώς και ορισμένα πράγματα που θέλω).

Τα ταξίδια είναι ένα από τα πράγματα που λατρεύω (το άλλο είναι τα ενυδρεία), και ελπίζω να μπορέσω να κάνω αρκετά ακόμα. Μέχρι τώρα έχω ταξιδέψει μόνο στην Ευρώπη, και κάποια μέρα θα ήθελα να κάνω και το πρώτο ταξίδι εκτός της ηπείρου.

Αυτά (για να μην σας κουράζω και παραπάνω), συγχαρητήρια στα παιδιά που φτιάξανε και διαχειρίζονται το site, και ένα μπράβο σε όλους όσους ποστάρουν εμπειρίες και γνώμες από τα ταξίδια που έχουν κάνει, βοηθόντας και εμάς τους υπόλοιπους να πάρουμε καλύτερα τις όποιες αποφάσεις.

Ελπίζω οτι θα τα πούμε σύντομα και μέσα από άλλες ενότητες του site.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.728
Likes
14.951
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Κώστα,καλώς όρισες στην παρέα μας.
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
καλώς μας ήρθες κι ευχαριστούμε
ερώτηση: όταν αλλάζεις το νερό από τα ενυδρεία τι το κάνεις;
 

raeziel

Member
Μηνύματα
8
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
καλώς μας ήρθες κι ευχαριστούμε
ερώτηση: όταν αλλάζεις το νερό από τα ενυδρεία τι το κάνεις;
το νερό που βγαίνει από το ενυδρείο κατά την αλλαγή, το πετάω (πηγαίνει κατ' ευθείαν με λάστιχο στο μπαλκόνι).
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Καλως ηρθες και απο μενα!Οτι βοηθεια θελεις,εδω ειμαστε:D!

Υ.Γ.το ετερο μελος,αρμοδιο για την υποδοχη(ΑΝΝΑ-ΠΑΝΟΣ)ειναι στην παραλια και πινει μπυριτσες....θα ερθει,ομως,οπου ναναι:D!!
(και μετα σου λεει...κριση...:bleh:)
 

soudianos

Member
Μηνύματα
3.702
Likes
6.319
Ταξίδι-Όνειρο
Βερακρούζ
το νερό που βγαίνει από το ενυδρείο κατά την αλλαγή, το πετάω (πηγαίνει κατ' ευθείαν με λάστιχο στο μπαλκόνι).
κρίμα. πότιζε αν έχεις λουλούδια σε γλάστρες ή κάποιο δενδράκι. περιέχει το καλύτερο λίπασμα. ανασταίνει και τα υποψήφια για ξέραμα
 

Ivana

Member
Μηνύματα
899
Likes
1.434
Ταξίδι-Όνειρο
οχ.....όλος ο κόσμος
καλώς ήρθες και από μένα!
καλή διαμονή και συμμετοχή ;)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Καλως ηρθες και απο εμας.(χικ) Ατιμη κριση. Απο τη σαμπανια στη μπυρα (χικ)
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.405
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Γεια σου Κώστα και καλώς ήρθες. Τι είδους προγραμματιστής είσαι; web ή c++ και λοιπά;
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.016
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom