γραφειο δικαιωματων επιβατων

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
παιδια επειδη εμενα μου χρειαστηκε και εξυπηρετηθηκα γραφω το τηλεφωνο του γραφειου δικαιωματων επιβατων που λειτουργει επι 24ωρου και μπορειτε να το καλεσετε και απο τα κοκκινα τηλεφωνα που υπαρχουν στα κιοσκια πληροφοριων (πληκτρολογωντας τα 5 τελευταια ψηφια) μολις βγειτε απο την παραλλαβη των αποσκευων:
2103534147
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
Το αποθηκεύσαμε already!!
χρήσιμο πολύ και σε ευχαριστούμε.
θαχω στο νου μου να πετύχω αυτή με την τσίχλα και το φλού μαλί..:cool:
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Aπορώ πως θεωρείτε χρήσιμη μια πληροφορία για ένα τηλέφωνο που
- Δεν απάτησαν τίποτα συγκεκριμένο σ' αυτόν που λέει ότι το χρησιμοποίησε (του έδωσαν απλώς ένα τηλέφωνο από τηλεφωνικό κατάλογο).
- Δεν επιβεβαιώνεται πουθενά στο internet...
 

varioAthens

Member
Μηνύματα
5.502
Likes
8.023
Aπορώ πως θεωρείτε χρήσιμη μια πληροφορία για ένα τηλέφωνο που
- Δεν απάτησαν τίποτα συγκεκριμένο σ' αυτόν που λέει ότι το χρησιμοποίησε (του έδωσαν απλώς ένα τηλέφωνο από τηλεφωνικό κατάλογο).
- Δεν επιβεβαιώνεται πουθενά στο internet...

Αφού σου λέει εξυπηρετήθηκε η κοπέλα...:)
 

taver

Member
Μηνύματα
12.490
Likes
29.011
Ταξίδι-Όνειρο
Iles Kerguelen
Αφού σου λέει εξυπηρετήθηκε η κοπέλα...:)
Ο buddy (μάλλον δε θα του αρέσει που του αλλάζεις φύλλο...) εξυπηρετήθηκε από τη Swissport (που νόμιζε ότι ήταν η Air Malta). Όχι από το γραφείο...
 

ANEL

Member
Μηνύματα
1.029
Likes
340
αν πράγματι δεν επιβεβαιώνεται πουθενά αυτό το τηλέφωνο όπως λες,τότε είναι διπλά χρήσιμη η πληροφορία που έδωσε ο baddy,αφού δεν θα είναι εύκολο σε όποιον το χρειαστεί να το βρει..άσε που κάθε πληροφορία είναι χρήσιμη..άσε που είχε την ευγενή καλοσύνη να μοιραστεί με όλους εμάς τη γνώση του,πράγμα που δεν κάνουν εύκολα πολλοί(θεωρώντας τη γνώση περιουσιακό τους στοιχείο,ίσως??ή αδιαφορώντας για τους άλλους??δεν ξέρω!!)

ΥΓ.το τηλέφωνο αυτό όμως του άνοιξε τον δρόμο για να εξυπηρετηθεί..αυτό έχει σημασία και όχι από που εξυπηρετήθηκε τελικά!
 

panpan

Member
Μηνύματα
6.880
Likes
26.792
ΔΙΕΘΝΗΣ ΑΕΡΟΛΙΜΕΝΑΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΛ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΑΕ
Επιχειρησιακή Λειτουργία επί 24ώρου Βάσεως

εμενα αυτο βγαζει το ιντερνετ
 

buddy

Member
Μηνύματα
58
Likes
19
Επόμενο Ταξίδι
ειμαι σε διαπραγματευσεις
Ταξίδι-Όνειρο
ισλανδια
λοιπον παιδια ακουστε: πηγα αυτοπροσωπως στο γραφειο της swissport και ΔΕΝ εξυπηρετηθηκα απλα η υπαλληλος με εγραψε στα παλια της τα παπουτσια. φευγω απο εκει βγαινω απο τον χωρο των αποσκευων πηγαινω στο κιοσκι με της πληροφοριες και ο ανθρωπος εκει μου λεει θα σου δωσω το τηλ του ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΩΝ ΤΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ οπου και πηρα και το επιβεβαιωσα ο ιδιος. ο ανθρωπος απο το γραφειο μου λεει σε συνδεω με την AIR MALTA. μιλησα με την κυρια και μαλιστα οταν σηκωσε το τηλεφωνο ρωταω: ΜΕ AIR MALTA ΜΙΛΑΩ??? και η κοπελα μου απανταει ΝΑΙ. και οτι η swissport δεν εκανε σε 45 λεπτα που παιδευομουν εκει (και εν τελει με ξεφορτωθηκαν) το εκανε εκεινη η πολυ ευγενικη κοπελα μεσα σε 10 λεπτα. και μου λεει ελα να παρεις το κινητο σου απο το γκισε 38!!! τωρα τι παιζει με τα γκισε και αν αυτο ειναι ή οχι της swissport αυτο δεν το ξερω (ετσι κι αλλιως η κοπελα εν τελει εμφανιστηκε καμια δεκαρια γκισε παραπερα!!!)
Αυτα εγιναν και οτι μου ειπωθηκε γραφω.
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.905
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom