ΗΠΑ διαμονή στη νέα υόρκη

jogoulo

Member
Μηνύματα
10
Likes
0
καλησπέρα!
ταξιδεύω στις 16/5 στη νέα υόρκη και έχω κάνει απλά κράτηση στο ξενοδοχείο hudson. είναι άραγε καλή επιογή? μπορεί κάποιος να μου προτείνει κάτι καλύτερο βάση τιμής αλλά και τοποθεσίας(μου είπαν περίπου 211 ευρω/βραδιά το 2κλινο)? παντρεύομαι στις 30/4 και εδώ και μήνες ο οικογενειακός περίγυρος περιμένει με αγωνία το γάμο, μα εγώ με τη γυναίκα μου εδω και μήνες περιμένουμε αυτό το ταξίδι!!!! το μυαλό μας συνέχεια εκει! αχ ρε ...new york...
οποιαδήποτε πληροφορία ευπρόσδεκτη (απο ξενοδοχεία εως τι να ΜΗΝ ξεχάσω να επισκεφτω! διάρκεια ταξιδιού 7νύχτες!
σας ευχαριστω....!!
 
Last edited by a moderator:

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Εγώ τώρα τι θες να σου πώ αφού αυτην

http://www.travelstories.gr/%F4%E1%...9%DC-%EC%EF%F5-%ED%DD%E1-%F5%FC%F1%EA%E7.html

δε την έχεις μέσα;;;
Σωπα ...σωπα......:haha:

Λοιπον αγαπητε μελλονυμφε ,οπως παρεθεσες και ο ιδιος ,εχεισ πολλες ιστοριες να διαβασεις ,οι οποιες θα σου λυσουν αποριες και θα σου δωσουν πληροφοριες.
 

Libertine

Member
Μηνύματα
84
Likes
12
Επόμενο Ταξίδι
Barcelona - Berlin
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη
Xωρίς να έχω πάει Νέα Υόρκη , αλλά μετά από πολλήηη research που έχω κάνει επί του θέματος, το ξενοδοχείο δείχνει να είναι σε καλή τοποθεσία, και η τιμή που έχεις λογική φαίνεται για τέτοιο ξενοδοχείο... Άλλωστε είπαμε, η διαμονή στη Νέα Υόρκη τσούζει, γι'αυτό το έχω αφήσει αυτό το ταξίδι για όταν δε θα τα βγάζω απλά τσίμα-τσίμα :p
 

ZephX

Member
Μηνύματα
401
Likes
198
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
Azerbaijan/Bhutan
Μια χαρά επιλογή είναι. Εγώ προσωπικά θα έμενα σε άλλα πριν απο το Hudsons αλλά αυτό είναι θέμα προσωπικού γούστου. Όριστε πάντως μερικά που είναι της ίδιας κατηγορίας αλλά με λιγότερα λεφτά (το 6 Columbus είναι απο τα αγαπημένα ξενοδοχεία στη ΝΥ).

The Night Hotel Reviews - New York, NY - Tablet Hotels

Reserve the Room Mate Grace Hotel - New York, NY - Tablet Hotels

Reserve the 6 Columbus Hotel - New York City, NY - Tablet Hotels
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.059
Μέλη
38.910
Νεότερο μέλος
giota789

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom