Μύκονος διαμονη στη μυκονο

maria5

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
γεια σας!μηπως ξερει καποιος οικονομικα δωματια στη χωρα της μυκονου;για τελη ιουνιου περιπου.γυρω στα 30-35 ευρω.
ευχαριστω!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Αν είναι να πας στη Μύκονο και να πληρώνεις 30 ευρώ τη βραδιά γιατί δε πας σε κανένα αλλο νησί ; Για να λες ότι πήγες Μύκονο;;;;
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Αν είναι να πας στη Μύκονο και να πληρώνεις 30 ευρώ τη βραδιά γιατί δε πας σε κανένα αλλο νησί ; Για να λες ότι πήγες Μύκονο;;;;
γτ αν δωσει 100 θα ειναι καλυτερα; οσα μπορει τοσα θα δωσει αφου υπαρχει η δυνατοτητα;)
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
γτ αν δωσει 100 θα ειναι καλυτερα; οσα μπορει τοσα θα δωσει αφου υπαρχει η δυνατοτητα;)
Αν είναι ρε Ελένη να δίνει 30 ευρώ τη βραδιά πώς θα πληρώσει τη διατροφή εκεί και τα υπόλοιπα έξοδα;
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
Αν είναι ρε Ελένη να δίνει 30 ευρώ τη βραδιά πώς θα πληρώσει τη διατροφή εκεί και τα υπόλοιπα έξοδα;
θα την βρει την ακρη... αυτο που ρωτησε θελει να τη πουμε εμεις προς το παρον!
αμεσως ειρωνια εχει καταντησει γραφικο
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
θα την βρει την ακρη... αυτο που ρωτησε θελει να τη πουμε εμεις προς το παρον!
αμεσως ειρωνια εχει καταντησει γραφικο
Δεν είναι ειρωνία, είναι ένα γεγονός. Τα μεταξωτά βρακιά θέλουν ξέρεις τι.
Πρέπει να υπολογίσει και τα υπόλοιπα έξοδα τα οποία είναι πολλά στη Μύκονο και εύκολα σε βγάζουν εκτός προυπολογισμού.
 

elenara88

Member
Μηνύματα
1.789
Likes
1.817
Επόμενο Ταξίδι
Πορτογαλία
Ταξίδι-Όνειρο
Ανταρκτική, Περού, Ινδία
40 ευρω τα 2 ατομα σε αξιοπρεπεστατα εστιατορια δν ειναι και αβασταχτο ... κ στην τελικη μπορει να γουσταρουν να τη βγαλουν κ με σουβλακια. Συμφωνοι δν θα την δουν οπως "πρεπει" αλλα κουμαντο θα τους κανουμε;)?
 

maria5

Member
Μηνύματα
21
Likes
0
Αν είναι να πας στη Μύκονο και να πληρώνεις 30 ευρώ τη βραδιά γιατί δε πας σε κανένα αλλο νησί ; Για να λες ότι πήγες Μύκονο;;;;
1:γιατι εχω παει σχεδον σε ολα τα αλλα νησια και
2:εχω κανει το κουμαντο μου για το τι θα ξοδεψω και δε θα δωσω σε κανεναν λογαριασμο.ζητησα αν ξερει καποιος δωματια.αν δε ξερεις,μην απαντας.
ευχαριστω τα υπολοιπα μελη
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.880
Likes
14.421
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
1:γιατι εχω παει σχεδον σε ολα τα αλλα νησια και
2:εχω κανει το κουμαντο μου για το τι θα ξοδεψω και δε θα δωσω σε κανεναν λογαριασμο.ζητησα αν ξερει καποιος δωματια.αν δε ξερεις,μην απαντας.
ευχαριστω τα υπολοιπα μελη
Ο,τι πεις κοπέλα μου. Έχει και πολύ ωραία σουβλάκια και καλαμπόκια η Μύκονος. :D
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.400
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom