είμαι και εγώ σαν και εσάς

stavroula

Member
Μηνύματα
12
Likes
3
παιδια σας χαιρετώ ,ειίμαι και γω απο κείνους που βρίσκουν τα πάντα μόνοι τους χωρίς την αποστείρωση του πρακτορίου,.Μ αρέσει να βρίσκω εισιτήρια διαμερίσματα-οχι ξενοδοχεία- μόνη μου- ο άνδρας μου βαριέται-να ανακατεύομαι στα αεροδρόμια και δεν με πειράζει να χάσω και πτήση ,να βρίσκω δίάφορα μέρη που δεν πηγαίνουν οι πολλοί,να ανακατεύομαι με τον κόσμο και οχι να δίνουν συνεχώς την αίσθηση οτι είμαι πρόβατο και να ακολουθώ το¨"κίτρινο λουλούδι ¨", την "ομπρέλα" η οποιοδήποτε άλλο αντικείμενο με κάνει να αισθάνομαι χαζή .φέτος πάω βερολίνο αν έχετε πληροφορίες περιμένω ανεξάρτητοι ταξιδευτές.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλως την! Εισαι στο σωστο μερος. Βερολινο, η ειδικοτης μας. Περασε το ποντικι πανω απο τη λεξη Βερολινο και θα σε παραπεμψει σε ενα σωρο αρθρα για την πολη αυτη.
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
Καλώς την ταξιδιώτισσα.
Ήρθες στο σωστό μέρος. Λίγοι από μας ακολουθούν ομπρελίτσες και καπελάκια.
Συνήθως είμαστε υπερήφανοι για τα "παθήματά" μας, τα οποία διηγούμαστε εδώ, ως οδηγίες προς τους υπολοίπους.
 

Zeta

Member
Μηνύματα
470
Likes
121
:welcome2: και πολλά ταξίδια σου εύχομαι!!!
Αυτό το φόρουμ είναι αυτό που έλειπε από τη ζωή σου. ένα είναι σίγουρο: δεν θα ξεκολλάς....:)
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
..και οχι να δίνουν συνεχώς την αίσθηση οτι είμαι πρόβατο και να ακολουθώ το¨"κίτρινο λουλούδι ¨", την "ομπρέλα" ..
Βρε τι χανουμε οι ταξιδευοντες ανεξαρτητα! Θα μπορουσε να ειναι ο τιτλος του επομενου αρθρου μου: Ακολουθωντας το κιτρινο λουλουδι!:lol:
Σταυρουλα καλως ηρθες στην παρεα :D , φιαξε τον ταξιδιωτικο σου χαρτη να δουμε που εχεις ταξιδεψει ανεξαρτητα.
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
240
Likes
1.277
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
γεια σας παιδια και απο μενα.δεν εχω ταξιδεψει ποτε μονος και πρεπει να ξεκινησω καποια στιγμη.λογω δουλειας εχω πολυ ελευθερο χρονο τον χειμωνα και δυσκολευομαι παρα πολυ να βρω παρεα για ταξιδια με αποτελεσμα να μην ταξιδευω οσο θα ηθελα.φοβαμαι οτι αν παω μονος μου θα βαρεθω...
 

StellAnna

Member
Μηνύματα
921
Likes
362
Επόμενο Ταξίδι
Αίγυπτος επιτέλους!!!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
Μποτσουάνα? Γιατί όχι?
γεια σας παιδια και απο μενα.δεν εχω ταξιδεψει ποτε μονος και πρεπει να ξεκινησω καποια στιγμη.λογω δουλειας εχω πολυ ελευθερο χρονο τον χειμωνα και δυσκολευομαι παρα πολυ να βρω παρεα για ταξιδια με αποτελεσμα να μην ταξιδευω οσο θα ηθελα.φοβαμαι οτι αν παω μονος μου θα βαρεθω...
Αποκλείεται να βαρεθείς, αν το οργανώσεις σωστά.
Κι εμείς εδώ είμαστε να βοηθήσουμε
καλά ταξίδια και καλώς μας ήρθες
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
γεια σας παιδια και απο μενα.δεν εχω ταξιδεψει ποτε μονος και πρεπει να ξεκινησω καποια στιγμη.λογω δουλειας εχω πολυ ελευθερο χρονο τον χειμωνα και δυσκολευομαι παρα πολυ να βρω παρεα για ταξιδια με αποτελεσμα να μην ταξιδευω οσο θα ηθελα.φοβαμαι οτι αν παω μονος μου θα βαρεθω...
και δε θα βαρεθείς μένοντας στην πόλη σου,μη κάνοντας τίποτε;:roll:και μόνο έτσι να το σκεφτείς αξίζει να δοκιμάσεις...,
καλύτερα να ψιλοβαρεθείς(που δεν το νομίζω αλλά λέμε τώρα)κάνοντας το ταξιδάκι σου,αλλάζοντας παραστάσεις,επικοινωνώντας και γνωρίζοντας ξένους ανθρώπους....αλλάζοντας για λίγο το σκηνικό της ζωής σου που μπορεί να σε γοητεύσει!

καλά ταξίδια σου εύχομαι!
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
λογω δουλειας εχω πολυ ελευθερο χρονο τον χειμωνα και δυσκολευομαι παρα πολυ να βρω παρεα για ταξιδια με αποτελεσμα να μην ταξιδευω οσο θα ηθελα.φοβαμαι οτι αν παω μονος μου θα βαρεθω...
Τι δουλειά είναι αυτή με τόσο ελεύθερο χρόνο να την κάνω και εγώ βρε παιδί μου που δεν έχω καθόλου; (μη μου πείς-πλάκα κάνω)
 

Kyriakao

Member
Μηνύματα
240
Likes
1.277
Επόμενο Ταξίδι
Συνεχώς αυτο ψάχνω!
Ταξίδι-Όνειρο
ματσου πιτσου,περου
εισοδηματιας!!!χαχα!αστειευομαι.απλως ασχολουμαι με τον τουρισμο,οποτε πολυ δουλεια το καλοκαιρι και το χειμωνα καθησιο.ετοιμαζεσαι για κουβα?ενδεχεται να πας κι εγω φετος.εχεις ξαναπαει?
 

_antonis_

Member
Μηνύματα
3.357
Likes
1.237
εισοδηματιας!!!χαχα!αστειευομαι.απλως ασχολουμαι με τον τουρισμο,οποτε πολυ δουλεια το καλοκαιρι και το χειμωνα καθησιο.ετοιμαζεσαι για κουβα?ενδεχεται να πας κι εγω φετος.εχεις ξαναπαει?
Μααααλιστα!

Όχι, δεν έχω ξαναπάει Κούβα και όπως βλέπεις αναβλήθηκε...Μεταφέρεται 1 μήνα μετα...παίζουν με τα νεύρα μου!! Αν πάω κάπου πριν την Κούβα, πείτε μου, εγώ θα φταίω;;;
Πάντως εδώ θα βρείς πολλές πληροφορίες για Κούβα, διάβασε τις ιστορίες που έχουν πολλές λεπτομέρειες!
Άσε που τόσο γκαντέμης που είμαι μπορεί να πάς και πρίν απο μένα!!! :evil:
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom