Θιβέτ ειδική άδεια για Θιβέτ

Rosa

Member
Μηνύματα
1.635
Likes
1.964
Ταξίδι-Όνειρο
Trobriand Islands...
Με αεροφλοτ τον Αύγουστο 2011 για Πεκίνο με όλους τους φόρους μέσα. Είναι φτηνότερα οι εσωτερικές πτήσεις από εκεί. Ψάχνω για Γιουνάν.
Για Kumming, να υποθέσω? Κράτα μας κι εμάς ενήμερους...:cool:
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Αυτή η άποψη είναι σημαντική. Είναι πολλά για ένα ταξίδι. Όλα θα βγούνε φαστφοοντ. Δείτε μόνο Κίνα και το Θιβέτ άλλη φορά κατά τη γνώμη μου.
Επειδή ψάχνουμε τη Κίνα είναι τρομερά μεγάλες οι αποστάσεις. Ελπίζω να βρήκες φτηνό εισητήριο. Μόλις βρήκα για Πεκίνο 320 Ευρώ. Βρήκες φτηνότερο;

που το βρήκες τόσο φθήνο? εγώ που κοίταζα να πάω μόνος μου, η SU μου το βγάζει 467 ευρώ (δε είναι κι ασχήμα, αλλά αν το βρώ κι με 320 ακομά καλύτερα)
 

STAV

Member
Μηνύματα
235
Likes
907
Επόμενο Ταξίδι
ΜΟΓΓΟΛΙΑ
Ταξίδι-Όνειρο
Δ.ΑΦΡΙΚΗ
:roll:
Για Kumming, να υποθέσω? Κράτα μας κι εμάς ενήμερους...:cool:
Παρόλο που το ποστ από αλλού ξεκίνησε και αλλού το πάμε
Έχω βρει διαμονη για 16 ημέρες γύρω 430$, πτήσεις εσωτερικές που τις παζαρεύω
Beijing-Zhongdian, Dali-Kumming, Kumming -Guilin, Guilin-Beijing στα 950$ που το παζαρεύουμε
ΠΡοσπαθώ να μειώσω τις εσωτερικές πτήσεις:roll:
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Και εγω θα περιμένω να δω το κόστος για να αποφασίσουμε αν θα συμπεριλάβουμε τελικά τη Λάσα!!!
 

skoumpi

Member
Μηνύματα
1.206
Likes
1.101
Με πολυ ψάξιμο κλπ σκεφτόμαστε τελικά να παμε και στη Λασα. Θα παμε με αεροπλάνο (Σαγκάη- Λασα)και θα φύγουμε με τρένο(Λασα-Σιαν). Θα ηθελα λοιπον τις εμπειριες σας απο το τρένο... Φυσικά soft sleeper, εχει 4κλινα ή και με περισσοτερα κρεβάτια; Υπαρχουν με κοινο μπανιο με ιδιωτικό; Απο φαγητό τι παιζει;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.186
Μηνύματα
883.358
Μέλη
38.895
Νεότερο μέλος
tsala

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom