ειχα κλεισει με γκρουπ για νεα υορκη για 10 μερες και τωρα το προγραμμα ξαφνικα αλλαξε??

sonia_1991

Member
Μηνύματα
44
Likes
0
γεια σας! πριν λιγες μερες εκλεισα με γνωστο ταξιδιωτικο γραφειο για το οποιο ειχα ακουσει καλα λογια οσον αφορα τη νεα υορκη, ενα δεκαημερο στην πολη. ( ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ-ΜΕ ΓΚΡΟΥΠ) μαλιστα εδωσα και προκαταβολη μαζι με μια φιλη μου.
πριν λιγο, επισκεφτηκα την ιστοσελιδα του γραφειου για να δω τα ξενοδοχεια και προς μεγαλη μου εκπληξη ειδα οτι το προγραμμα που περιλαμβανει μονο ν.υορκη εχει εξαφανιστει και απο κει που τα προγραμματα ηταν 2 για τη συγκεκριμενη πολη ( ενα μονο για νεα υορκη και ενα που συνδυαζει νεα υορκη με ανατολικες ηπα και καναδα) εμεινε μονο το 1 που περιλαμβανει κ καναδα και ανατολικες ηπα! το προγραμμα που εκλεισα εγω δλδ μονο νεα υορκη, εξαφανιστηκε!! προσπαθησα να παρω το γραφειο αλλα προφανως τετοια ωρα εχει κλεισει! να εξαντληθηκαν οι θεσεις πολυ δυσκολο καθως ειχε αναρτηθει το προγραμμα μολις πριν 7 μερες!
ειναι δυνατον να εχουν ακυρωσει το προγραμμα μονο για νεα υορκη και να κρατησανε το αλλο μονο? αυτο που με καιει ειναι οτι δωσαμε αρκετα μεγαλη προκαταβολη! προφανως θα μας την επιστρεψουν? δεν θελω καθολου να συνδυασω νεα υορκη με καναδα και ανατολικες ηπα ( εχει διαμονη καποιες μερες στον καναδα) γτ δεν πιστευω οτι μεσα σε 10 μερες θα καταφερω να δω αρκετα απο το καθε μερος αν μετακινουμαστε συνεχεια! plus η τιμη ανεβαινει κατακορυφα με αυτο το πακετο! αν ηταν η ιδια τιμη να πω οκ...
please help! ξερετε τι γινετε σε τετοιες περιπτωσεις?
 

KIKI

Member
Μηνύματα
2.697
Likes
6.676
Επόμενο Ταξίδι
Ιορδανία
Ταξίδι-Όνειρο
Αφρική Ναμιμπια
Κάνε υπομονή μεχρι το πρωι που θα ανοιξουν . Θα τους μιλησεις και αν οντως εχει ακυρωθει βλεπεις τι θα κανεις . Γιατι προβληματιζεσαι προκαταβολικά ;
 

Yorgos

Member
Μηνύματα
9.681
Likes
50.540
Επόμενο Ταξίδι
Umhlanga
Ταξίδι-Όνειρο
Περού τότε, τώρα, πάντα
Μπορεί να μη δέχονται πια κρατήσεις για το πρόγραμμα που έκλεισες εσύ. Χαλάρωσε και περίμενε μέχρι αύριο.
 

Defkalion

Administrator
Μηνύματα
11.404
Likes
17.235
Ταξίδι-Όνειρο
Αλάσκα
Μπορεί να μη δέχονται πια κρατήσεις για το πρόγραμμα που έκλεισες εσύ. Χαλάρωσε και περίμενε μέχρι αύριο.
Αυτό. Υπομονή και ψυχραιμία, τα sites εξυπηρετούν διάφορους σκοπούς για μια επιχείρηση, αλλά ο βασικός είναι να πουλήσουν. Αν η εν λόγω εκδρομή πολύ απλά γέμισε, τι πιο φυσιολογικό από το να τη μαζέψουν. :)

Δε νομίζω ότι θα έχεις κανένα θέμα.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Και να μη γινει η εκδρομη τα λεφτα ειναι υποχρεωμενοι να στα επιστρεψουν αφου δεν επιθυμεις να διαλεξεις μια αλλη εκδρομη.
 
Μηνύματα
626
Likes
144
Επόμενο Ταξίδι
Μπαλί
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Υόρκη & Ισλανδία!!!
Όπως είπαν και οι παραπάνω, υπομονή και θα λυθούν όλα :)

Επικοινώνησες, τελικά, μαζί τους σήμερα; Είχες κάποια εξέλιξη στο θέμα;

[Όπως και να'χει, καλά να περάσετε, όπου και αν πάτε]
 

sonia_1991

Member
Μηνύματα
44
Likes
0
Όπως είπαν και οι παραπάνω, υπομονή και θα λυθούν όλα :)

Επικοινώνησες, τελικά, μαζί τους σήμερα; Είχες κάποια εξέλιξη στο θέμα;

[Όπως και να'χει, καλά να περάσετε, όπου και αν πάτε]
τελικα ειχε αλλαξει το ονομα του προγραμματος! εχω την υπερβολη στο αιμα μου!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.848
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom