εκπτωτικά κουπόνια

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Μιλας για αεροπορικα; Μεσω χρεωστικης δεν υπαρχει επιβαρυνση αν καταλαβα καλα αυτο που ρωτας, οποτε κανε τη κρατηση σου με χρεωστικη.
Για ακτοπλοικα ενδιαφερομαι...! Ελπιζω να ισχυει το ιδιο.. Ειναι τρομερη η προσφορα... Θα κερδισουν απιστευτα πολλη πελατεια αλλα θα χασουν και πολλα λεφτα... Για να το κανουν καπου αποσκοπουν... Μακαρι να συνεχιστουν τετοιου ειδους προσφορες!!!
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Δεν ξερω αν συμβαινει το ιδιο και στα αεροπορικα, στα ακτοπλοικα απ οτι βλεπω παντως αν κανεις χωριστες κρατησεις, πρεπει για καθε κρατηση να πληρωνεις 6? για το courier (για εμας που δεν ειμαστε εκτοσ Αθηνων). Κακο αυτο.. :/
 

manelaki

Member
Μηνύματα
1.282
Likes
392
Τα ακτοπλοικα πλεον ειναι αηδιαστικα ακριβα!!! Κοιτουσα για Φολεγανδρο δυο ατομα πηγαινε-ελα με το γρηγορα θελουν 250+ αν δε κανω λαθος! Συμφερει πολυ! Βουρ στα κουπονια κι ας ελπισουμε να εξυπηρετηθουμε ολοι ωραια και καλα!
 

fitziano

Member
Μηνύματα
1.934
Likes
533
Επόμενο Ταξίδι
Αθήνα
Ταξίδι-Όνειρο
Νέα Ζηλανδία
Πήρα 25 :)
 

LIDA

Member
Μηνύματα
449
Likes
229
Δεν ξερω αν συμβαινει το ιδιο και στα αεροπορικα, στα ακτοπλοικα απ οτι βλεπω παντως αν κανεις χωριστες κρατησεις, πρεπει για καθε κρατηση να πληρωνεις 6? για το courier (για εμας που δεν ειμαστε εκτοσ Αθηνων). Κακο αυτο.. :/

Δεν εχει πρακτορεια που συνεργάζονται?νομιζω μια φορα τα ειχα παρει απο πρακτορειο της Θεσσαλονίκης.αν και δεν θυμαμαι αν ηταν σίγουρα απο το travelplanet...:roll::roll:
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Λοιπον παιδια για να μη δυσκολευτειτε, επειδη ηδη εκανα τις πρωτες κρατησεις

1.Στα αεροπορικα στον κωδικο κουπονιου θα γραψετε με αγγλικους χαρακτηρες τον αριθμο που θα βρειτε αφου ανοιξετε το κουπονι, αυτον που αρχιζει απο Ε κατω απο το barcode

2. Για τα ακτοπολοικα τους τηλεφωνησα και μου ειπαν, οτι αν προκειται οι κρατησεις να σταλουν ολες μαζι,μπορω να βαλω τη χρεωση του courier μονο στην πρωτη κρατηση και στις υπολοιπες κρατησεις,
στις λεπτομερειες αποστολης εισητηριου : courier
επιλογη τροπου παραδοσης :πληρωμη απο προηγουμενη κρατηση
και φυσικα στο mail θα βαλετε ολες τις κρατησεις-κωδικους μαζι

ετσι τουλαχιστον τα εκανα, αν μου στειλουν mail και μου ζητουν και τα εξοδα αποστολης για τις υπολοιπες κρατησεις, θα επανελθω
 

alexandros1

Member
Μηνύματα
30
Likes
10
Επόμενο Ταξίδι
Paris?
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη
Λοιπον παιδια για να μη δυσκολευτειτε, επειδη ηδη εκανα τις πρωτες κρατησεις

1.Στα αεροπορικα στον κωδικο κουπονιου θα γραψετε με αγγλικους χαρακτηρες τον αριθμο που θα βρειτε αφου ανοιξετε το κουπονι, αυτον που αρχιζει απο Ε κατω απο το barcode

2. Για τα ακτοπολοικα τους τηλεφωνησα και μου ειπαν, οτι αν προκειται οι κρατησεις να σταλουν ολες μαζι,μπορω να βαλω τη χρεωση του courier μονο στην πρωτη κρατηση και στις υπολοιπες κρατησεις,
στις λεπτομερειες αποστολης εισητηριου : courier
επιλογη τροπου παραδοσης :πληρωμη απο προηγουμενη κρατηση
και φυσικα στο mail θα βαλετε ολες τις κρατησεις-κωδικους μαζι

ετσι τουλαχιστον τα εκανα, αν μου στειλουν mail και μου ζητουν και τα εξοδα αποστολης για τις υπολοιπες κρατησεις, θα επανελθω
Ευχαριστω παρα πολυ!!! Αν υπαρξει καποιο προβλημα στην πορεια παρακαλω ενημερωσε μας!!
 

erminathess

Member
Μηνύματα
566
Likes
321
Ταξίδι-Όνειρο
αργεντινη,μεξικο
Καλα, τρομερο το travelplanet24!
Προχθες εκανα την κρατηση, σημερα παρελαβα με κουριερ τα ακτοπλοικα!
Για 4 εισητηρια μονο μια φορα πληρωσα τα εξοδα αποστολης δηλ. μονο 6 ευρω και μου ηρθαν κανονικα ολα μαζι σε ενα φακελο!

Οποτε, δεν χρειαζετε να πληρωνετε εξοδα αποστολης καθε φορα που κανετε κρατηση εισητηριου, 1 φορα αρκει !


Η προσφορα σε ορισμενα εισητηρια συνεφερε πολυ, εμενα τα 4 εισητηρια απο 120 ευρω μου βγηκαν 20+20(τα 4 κουπονια)+ 6 εξοδα παοστολης=46 ευρω συνολο
 

dimitrak

Member
Μηνύματα
1.301
Likes
500
Επόμενο Ταξίδι
????
Ταξίδι-Όνειρο
ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ
Τους γονατισε ολους με τα κουπονια το travelplanet24!Πολυ καλη κινηση,οπως και το airfastickets με τα ακτοπλοικα!
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.213
Μηνύματα
883.816
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom