ετοιμαζω βαλιτσες!!!

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
Γεια σας!
σε μια εβδομαδα πεταω για Νεα Υορκη!Εφτασε η ωρα!Αντι ομως να χαιρομαι ειμαι ιδιεταιρα νευρικη και ανησυχη για το ταξιδι. Κατι το lost κατι οι ταινιες...Κι ομως!Φοβαμαι το αεροπλανο!!!τι να κανωωωωω???????
Επιπλεον εχω καποιες ερωτησεις αν μπορει καποιος να βοηθησει!
1)εγω εχω visa, οι φιλοι μου ταξιδευουν με esta, υπαρχει περιπτωση να δημιουργηθει κανενα προβημα κατα την εισοδο μας?πχ με εμενα που ειμαι ανεργη?
2)σχετικα με τις αποσκευες, αν συσκευασω καλα κατι ευθραυστο που θα κουβαλαω μαζι μου και του βαλω και το fragile θα μου το προσεξουν η θα φτασει σε κομματακια?
3)ενα μεγαλο κερι που θα μεταφερω θα μπορω να το εχω μαζι μου στην καμπινα?(λαμπαδα)
4)τι θεση να παρω?παντα καθομουν μπροστα και κανα 2 φορες φτερο αλλα τωρα σκεφτομαι για ουρα που δεν εχω ξανακαθισει

αυτα τα χαζα απο μενα
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
2)σχετικα με τις αποσκευες, αν συσκευασω καλα κατι ευθραυστο που θα κουβαλαω μαζι μου και του βαλω και το fragile θα μου το προσεξουν η θα φτασει σε κομματακια?
3)ενα μεγαλο κερι που θα μεταφερω θα μπορω να το εχω μαζι μου στην καμπινα?(λαμπαδα)
Αν θα σπασει εξαρταται απο την δυναμη,που θα πεταξουν την βαλιτσα σου(ειναι ρισκο):Dυπαρχει περιπτωση να δοκιμασεις να το παρεις μαζι σου στο αεροπλανο?
Επειδη,η λαμπαδα,λογω του σχηματος,μπορει να σε ταλαιπωρησει,στον ελεγχο των χειραποσκευων,μπορεις να την βαλεις στην βαλιτσα?
 

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
με τιποτα!ειναι και μεγαλη!θα πρεπει να τηλ στην εταιρια αλλα οι αφιλοτιμοι δεν το σηκωνουν ποτε!
το fragile το σεβονται?
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
με τιποτα!ειναι και μεγαλη!θα πρεπει να τηλ στην εταιρια αλλα οι αφιλοτιμοι δεν το σηκωνουν ποτε!
το fragile το σεβονται?
Τι θελεις να ρωτησεις,αν μπορεις να παρεις την λαμπαδα?Για το fragile οταν εχουν καθε μερα να μεταφερουν τοσες βαλιτσες,δεν σεβονται τιποτα.Αν,θελεις να εισαι σιγουρη,παρε σκληρη βαλιτσα.
 

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
ναι αυτο θελω να ρωτησω, αν στην καμπινα μπορω να μεταφερω λαμπαδα
 

giorgosk

Member
Μηνύματα
322
Likes
63
Επόμενο Ταξίδι
Μπέργκαμο Κόμο Λέκο
Ταξίδι-Όνειρο
Los Angeles
Τάμα ίσως...
 

ThanasisU2

Member
Μηνύματα
3.469
Likes
3.433
Επόμενο Ταξίδι
Brno
Ταξίδι-Όνειρο
RTW
Σας ενημερώνουμε ότι απαγορεύεται η χρήση greeklish και κεφαλαίων. Παρακαλούμε να γράφετε τα μηνύματά σας με ελληνικούς χαρακτήρες.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom