η λατρεια για την Λ.Αμερικη

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
γεια σε ολους!Αγαπω τρελα αυτες τις πανεμορφες χωρες στη Νοτια Αμερικη και ελπιζω οτι καποια μερα θα καταφερω να τις επισκεφτω!:bleh: Εξαλλου νιωθω τοσο κοντα τους καθως μεγαλωσα με τη μουσικη τους,οποτε ενας λογος παραπανω!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
!Hola! Maria κι εγω λατρευω αυτες τις χωρες , τη γλωσσα και τη μουσικη τους και ειχα τη χαρα να επισκεφτω την περιοχη. Απο τοτε η λατρεια φουντωσε και ελπιζω στο επομενο ταξιδι να καταφερω να ξαναβρεθω στην περιοχη:D.

Επι τη ευκαιρια πριν λιγο δημιουργησα ενα γκρουπακι "Λατινολατρες bienvenidos" με σκοπο εμεις οι locos con America Latina να συζηταμε για την αγαπημενη περιοχη και οτι την αφορα (χωρες , μουσικη , χορο , φαγητα) , οποτε αν θελεις γινεσαι μελος και τα λεμε εκει :D
http://www.travelstories.gr/group.php
 

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
που θα παει...καποια μερα θα το τραγουδησω μαζι με τους barranquilleros....En Barranquilla se baila asi!
 

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
θελω κολομβιααααααα!!!

Ολοι τη φοβουνται,ολοι την αποφευγουν,ολοι σε προειδοποιουν να μη πας...Εγω ομως θελω σα τρελη να δω αυτη τη ταλαιπωρημενη αλλα και ταυτοχρονα πανεμορφη χωρα!:clap:
 

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
Στανταρ θα παω!Οτι ειναι κουκλα ειμαι σιγουρη!
 

go2dbeach

Member
Μηνύματα
5.968
Likes
9.384
Επόμενο Ταξίδι
Λατινική Αμερική
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινική Αμερική
Συμφωνω με τον Cristian οτι δεν τη φοβουνται ολοι.Σιγουρα υπαρχουν περιοχες που καποιος πρεπει να προσεξει ιδιαιτερα , ακομα και να αποφυγει να επισκεφτει. Αλλα αυτο συμβαινει και στον Παναμα...ακομα και στη Ν.Υορκη υπαρχουν τετοιες περιοχες.

Προσωπικα βρισκω την Κολομβια ιδιαιτερα ελκυστικη ειδικα αφου ο μεγαλος ογκος τουριστων την αποφευγει οποτε ειναι ακομα ανεγγιχτη απο τα all inclusive resorts και τα γκρουπ. Πιστευω οτι θα ειναι τουλαχιστον απολαυστικη για τους ανεξαρτητους ταξιδιωτες.
Για μενα μαζι με τη Βενεζουελα ειναι οτι καλυτερο στη νοτια αμερικη.
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
σημερα ακουσα για μια βομβιστικη επιθεση σε μια πολη της με 4 νεκρους
 

mariashaki

Member
Μηνύματα
54
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
οπου με βγαλει ο δρομος..
Ταξίδι-Όνειρο
λατινικη αμερικη
βεβαια γινονται επιθεσεις...οι πολεις που θεωρουνται επικινδυνες αναφερονται στο διαδικτυο....
 

Dionysis...

Member
Μηνύματα
6
Likes
0
Κολομβίααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!Θελω και εγω τοσο πολυ να την επισκευθω......Μηπως ξερεις ποιες πολεις θεωρουνται επικυνδινες??
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.977
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom