θελω μαγευτικη διαμονη σε χιονοδρομικο!

kaithstarla

Member
Μηνύματα
53
Likes
2
γεια σας..θελω αυτο το σκ να κανω μια εκπληξη στο συντροφο μου και να τον παω σε ενα ωραιο μερος σε χιονοδρομικο τζακι κ ολα τα σχετικα..ειδα ενα μαγευτικο μερος στο καιμακτσαλαν στ αγιο αθανασιο λεγεται kaimak inn κ στην κυριολεξια εμεινα με τ στομα ανοιχτο.εχει κ προσφορες και θα ηταν οτι πρεπει.ομως λογω καποιοως προβληματων μ ειπαν πως αυτο το σκ δν θα φιλοξενησουν ατομα κ ετσι εχω μεινει εκτος..θελω να τον παω σε ενα πολυ ομορφο ρομαντικο μερος..το συγκεκριμενο ειχε σαν βαση του το ξτλο στα δωματια ειχε τζακι ειχε τζακουζι απ ολα..μπορειτε να μ προτεινετε κατι αναλογο?και να αγγιζεται λιγο στις τιμες..υπ οψιν οτι θελω να ειναι καπου κοντα σε λαρισα η θεσσαλονικη..δεν ενδιαφερομαι για αραχωβα κτλ..ευχαριστω πολυ εκ των προτερων..
 

flying Doc

Member
Μηνύματα
200
Likes
378
Σου προτείνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ αυτό Miramonte Chalet and Spa
Αρχική

Εμεινα ενα Σ/Κ πέρισυ τέτοιο καιρό και πραγματικά το απόλαυσα. Η τέλεια ερωτική φωλίτσα. Τα μπάνια του μοναδικά (καμπίνα spa), το τζακι στο δωμάτιο, το SPA του ξενοδοχείου (θερμαινόμενη πισίνα, με όζον αντό για χλώριο) και φυσικά η κουζίνα του: μοναδικές δημιουργικές γευσεις.

Δοκίμασέ το και θα με θυμηθείς...
 

kaithstarla

Member
Μηνύματα
53
Likes
2
Σου προτείνω ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ αυτό Miramonte Chalet and Spa
Αρχική

Εμεινα ενα Σ/Κ πέρισυ τέτοιο καιρό και πραγματικά το απόλαυσα. Η τέλεια ερωτική φωλίτσα. Τα μπάνια του μοναδικά (καμπίνα spa), το τζακι στο δωμάτιο, το SPA του ξενοδοχείου (θερμαινόμενη πισίνα, με όζον αντό για χλώριο) και φυσικά η κουζίνα του: μοναδικές δημιουργικές γευσεις.

Δοκίμασέ το και θα με θυμηθείς...
σ ευχαριστω πολυ..θα παρω τηλ και θα ρωτησω..ειναι μεσα στο χωριο αγιο αθανασιο?και απο τιμες πως παει?
 

flying Doc

Member
Μηνύματα
200
Likes
378
Είναι στην άκρη του χωριού, πάνω σ' ενα πλάτωμα που βλέπει όλη τη λίμνη και το γύρω τοπίο. Τιμές περίπου 120-130€ το δίκλινο
 

paefstra

Member
Μηνύματα
13.105
Likes
41.356
.εχει κ προσφορες και θα ηταν οτι πρεπει.ομως λογω καποιοως προβληματων μ ειπαν πως αυτο το σκ δν θα φιλοξενησουν ατομα κ ετσι εχω μεινει εκτος
ε, ναι, ίσως δεν υπήρχε μεγάλη προσέλευση στο μέτρημα, οπότε δεν...
 

giannismits

Member
Μηνύματα
3.494
Likes
11.728
Επόμενο Ταξίδι
?
Εγώ πάλι σου προτείνω αυτό
Leventis Art Suites

Εχω επισκευτεί μόνο το καφέ το οποίο είναι υπέροχο και αξίζει να δεις το εσωτερικό του.Εχει φανταστική θέα την οποία την έχω χορτάσει μιας και πίσω απ'το ξενοδοχείο είναι το σπίτι της θείας μου.

Και όχι επειδή είναι χωριό μου αλλα η Παναγίτσα είναι ένα πολύ όμορφο χωριό και τέτοια εποχή είναι προτιμότερο να πας εκεί παρά στον Αγιο Αθανάσιο.
 

kaithstarla

Member
Μηνύματα
53
Likes
2
Εγώ πάλι σου προτείνω αυτό
Leventis Art Suites

Εχω επισκευτεί μόνο το καφέ το οποίο είναι υπέροχο και αξίζει να δεις το εσωτερικό του.Εχει φανταστική θέα την οποία την έχω χορτάσει μιας και πίσω απ'το ξενοδοχείο είναι το σπίτι της θείας μου.

Και όχι επειδή είναι χωριό μου αλλα η Παναγίτσα είναι ένα πολύ όμορφο χωριό και τέτοια εποχή είναι προτιμότερο να πας εκεί παρά στον Αγιο Αθανάσιο.
σ ευχαριστω παρα πολυ..οσο για τους θπολοιπους ναι πετρες θα μετραμε μιας και τ μελημα μ δεν ειναι να παω για σκι αλλα να απομονωθουμε σε ενα ομορφο μερος με τζακι και τα σχετικα.να στε καλα!
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.888
Likes
14.494
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
Σκέψου τότε, για να μην πας μέχρι τον Αγιο Αθανάσιο, μήπως θα σε ενδιέφερε περισσότερο να πάτε οι δυο σας σε ένα από τα πολύ ωραία ξενοδοχεία στο Λουτράκι της Αριδαίας, όπου μπορείτε να κάνετε και πριβέ χαμάμ οι δυο σας και να βρείτε δωμάτιο με τζάκι & τζακούζι. Η φύση είναι επίσης μοναδική και το όλο σκηνικό ενδείκνειται για ζευγάρια.
 

XRISTOS71

Member
Μηνύματα
3.388
Likes
1.498
fenia42 said:
Σκέψου τότε, για να μην πας μέχρι τον Αγιο Αθανάσιο, μήπως θα σε ενδιέφερε περισσότερο να πάτε οι δυο σας σε ένα από τα πολύ ωραία ξενοδοχεία στο Λουτράκι της Αριδαίας, όπου μπορείτε να κάνετε και πριβέ χαμάμ οι δυο σας και να βρείτε δωμάτιο με τζάκι & τζακούζι. Η φύση είναι επίσης μοναδική και το όλο σκηνικό ενδείκνειται για ζευγάρια.
Στα λουτρά Ποζαρ ;;;
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.259
Μηνύματα
885.339
Μέλη
38.934
Νεότερο μέλος
msayath

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom