θελω μαγευτικη διαμονη σε χιονοδρομικο!

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
σ ευχαριστω παρα πολυ..οσο για τους θπολοιπους ναι πετρες θα μετραμε μιας και τ μελημα μ δεν ειναι να παω για σκι αλλα να απομονωθουμε σε ενα ομορφο μερος με τζακι και τα σχετικα.να στε καλα!
Τα χιονοδρομικα στην ελλαδα, εστω και αν δεν κανεις σκι ειναι σκετο νταμαρι. Αν σου αρεσει τετοιο περιβαλλον, με γεια σου και χαρα σου. Διαφορετικα διαλεγεις εναν προορισμο που να εχει να δεις κατι τριγυρω. Δεν εχω παει στο συγκεκριμενο χιονοδρομικο αλλα εχω οργωσει πολλα αλλα για σειρα ετων.
Δεν ειναι τυχαιο που δεν βρηκες δωματιο εκει που ηθελες, προφανως δεν ανοιξαν ακομα αφου δεν εχει χιονι.
 

kaithstarla

Member
Μηνύματα
53
Likes
2
Σκέψου τότε, για να μην πας μέχρι τον Αγιο Αθανάσιο, μήπως θα σε ενδιέφερε περισσότερο να πάτε οι δυο σας σε ένα από τα πολύ ωραία ξενοδοχεία στο Λουτράκι της Αριδαίας, όπου μπορείτε να κάνετε και πριβέ χαμάμ οι δυο σας και να βρείτε δωμάτιο με τζάκι & τζακούζι. Η φύση είναι επίσης μοναδική και το όλο σκηνικό ενδείκνειται για ζευγάρια.
σ ευχαριστω πολυ..μηπως εχεισ να μου προτεινεις καποιο ξενοδοχειο εκει;;;;
 

fenia42

Member
Μηνύματα
3.890
Likes
14.553
Επόμενο Ταξίδι
Азербайджан
Ταξίδι-Όνειρο
Γροιλανδία,Σβάλμπαρντ
σ ευχαριστω πολυ..μηπως εχεισ να μου προτεινεις καποιο ξενοδοχειο εκει;;;;
Όλοι οι ξενώνες και τα ξενοδοχεία είναι ευπρεπέστατα και καινούρια. Έχω μείνει σε πολλά, ένα -με μια πρόχειρη αναζήτηση στο booking - είναι αυτο :
Booking.com: Ξενοδοχείο Ευ Ζην, Κάτω Λουτράκι, Ελλάδα. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Ενα από τα καλύτερα πάντως πιστεύω πως είναι αυτό :
Booking.com: 4 Epoxes Hotel Spa, Κάτω Λουτράκι, Ελλάδα - 7 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!

Επιλογές έχεις πολλές, μπορείς να το ψάξεις . Εγω θα σε συμβούλευα για να πετύχεις καλύτερη τιμή (της τάξης των 40-50 ευρώ μείον ) να ψαχτείς εκτός booking και να επικοινωνήσεις τηλεφωνικώς με τα ξενοδοχεία.
 

nvitos

Member
Μηνύματα
6
Likes
2
Εγω στην θεση σου θα πηγαινα Λιμνη Κερκινης ειναι φανταστικα αυτην την περιοδο ειδικα αν εισαι με τον καλο σου.
Με μια αναζητηση στο ιντερνετ θα βρεις πολυ καλα και φθηνα δωματια με τζακι
 
Last edited by a moderator:

kaithstarla

Member
Μηνύματα
53
Likes
2
Εγω στην θεση σου θα πηγαινα Λιμνη Κερκινης ειναι φανταστικα αυτην την περιοδο ειδικα αν εισαι με τον καλο σου.
Με μια αναζητηση στο ιντερνετ θα βρεις πολυ καλα και φθηνα δωματια με τζακι
OOAq2kNJIIw[/media] ΚΕΡΚΙΝΗ ΝΟΜΟΣ ΣΕΡΡΩΝ - YouTube
σας ευχαριστω πολυ..θα τα ψαξω ολα οσα μου ειπατε!!!
 
Last edited by a moderator:

Sokratis

Member
Μηνύματα
1.414
Likes
1.056
Επόμενο Ταξίδι
Puerto Rafti
Αν εχεις νταλκά για χιονοδρομικο,προσπαθησε να το συνδυασεις με χιονια, ειναι μαγευτικα. Αν δεν εχεις ξανακανει σκι, δοκιμασε, αξιζει και ειναι διασκεδαστικοτατο. Δεν κινδυνευεις καθολου, αρκει να μην υπερεκτιμησεις τον εαυτο σου. Διαφορετικα ξεχνα το και ψαξε αναμεσα σε δεκαδες πανεμορφα μερη χωρις χιονοδρομικα.
 

killervolos

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Με 70euro καθημερινη εχεις τα παντα στο
Domotel Neve Mountain Resort & Spa

Aπιστευτη διαμονη, με ολες τις παροχες (μεγαλη πισινα, υδρομασαζ, σαουνα, χαμαμ κλπ) στη τιμη και φανταστικο πρωινο


Booking.com: Domotel Neve Mountain Resort & Spa, Παλαιός Άγιος Αθανάσιος, Ελλάδα - 25 Σχόλια πελατών. Κάντε κράτηση σε ξενοδοχείο τώρα!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.265
Μηνύματα
885.710
Μέλη
38.946
Νεότερο μέλος
Delmary

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom