Ουγγαρία θελω πληροφοριες για Βουδαπεστη.

makisg

Member
Μηνύματα
4.726
Likes
14.891
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
εμείς που μπαίνουμε δηλαδή,χαζοί ήμαστε.....:haha::haha:
 

NIKIMAK

Member
Μηνύματα
75
Likes
10
Ταξίδι-Όνειρο
ξανά Νέα Υόρκη και ξανά
Ενας φιλος μου - ταξιδιωτικος πρακτωρ - καποια στιγμη για καποιο λογο - παιχνιδι του μυαλου - εφαγε ενα κολλημα με τα αεροπλανα.....εκτοτε πινει ενα διπλο ουισκακι πριν την πτηση και ολα καλα!!! Το ειδα με τα ματια μου να τα τσουζει 6 ωρα το πρωι!!!!
Απολαυστε αεροπορικως την εκδρομη σας για να κερδισετε χρονο και να γλυτωσετε κουραση!!!
 

evie131284

Member
Μηνύματα
154
Likes
24
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη
Ταξίδι-Όνειρο
Νεα Υορκη και Μπορα Μπορα
Να πατε με αυτικινητο το εχετε σκεφτει???
Κατι φιλοι πηγαν τα χριστουγεννα, εφυγαν απο Θεσσαλονικη 9 το πρωι και ηταν Βιεννη 1 τη νυχτα, στο γυρισμο σταματησαν Βουδαπεστη και Βελιγραδι και ο γυρισμος δεν ηταν τοσο κουραστικος....
Ισως αν σας εξυπηρετουσε αν αποκλειετε το αεροπλανο!
 

nodaspap

Member
Μηνύματα
5
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
βενετια
Ταξίδι-Όνειρο
αυστρια ελβετια
Kαλη η ιδεα σου γι αυτο και σκεφτηκαμε και το λεωφορειο της γραμμης η ακομα και πουλμαν μεχρι βελιγραδι και μετα να συνεχιζαμε με τρενο...
 

elena30

Member
Μηνύματα
44
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
ΜΙΛΑΝΟ
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΑΛΔΙΒΕΣ
Ημασταν χριστουγεννα βουδαπέστη-βιέννη!!!τέλειααααααα!!!!!κουραστικό:D με λεωφορείο αλλα αν δεν ανεβαίνετε σε αεροπλάνο δεν υπάρχει αλλη λύση!!οποιαδήποτε απορία εχεις εδω είμαστε!!:D
 

sophie jolie

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
οκ.εκλεισα καλή τιμή 90 ε .11/5-14/5 με πρωινο .100 μετρα απο σταση μετρο
Kαλησπερα σπυρο.και εμεις εχουμε κλεισει για βουδαπεστη 11/5 με 14/5 με aegean.εσεις?Επισης εχουμε κλεισει να μεινουμε σε στουντιο γιατι εχουμε μωρακι...Εχετε οργανωθει ?εγω τωρα τα ψαχνω..
 

sophie jolie

Member
Μηνύματα
9
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
Βουδαπεστη
οκ.εκλεισα καλή τιμή 90 ε .11/5-14/5 με πρωινο .100 μετρα απο σταση μετρο
Kαλησπερα σπυρο.και εμεις εχουμε κλεισει για βουδαπεστη 11/5 με 14/5 με aegean.εσεις?Επισης εχουμε κλεισει να μεινουμε σε στουντιο γιατι εχουμε μωρακι...Εχετε οργανωθει ?εγω τωρα τα ψαχνω..(ουπς σορρυ τωρα ειδα οτι ειναι απο το 2012 το μηνυμα!!)
 

Kafkasios

Member
Μηνύματα
144
Likes
79
Kαλησπερα σπυρο.και εμεις εχουμε κλεισει για βουδαπεστη 11/5 με 14/5 με aegean.εσεις?Επισης εχουμε κλεισει να μεινουμε σε στουντιο γιατι εχουμε μωρακι...Εχετε οργανωθει ?εγω τωρα τα ψαχνω..(ουπς σορρυ τωρα ειδα οτι ειναι απο το 2012 το μηνυμα!!)
Δεν ειμαι ειδικός στη Βουδαπέστη, αλλα σου προτείνω αφου θα έχετε μικρό μαζί σας να πάτε στο ζωολογικό κήπο. Ηταν πολύ όμορφα και γεμάτο πιτσιρίκια!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.924
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom