Γενικά θεσσαλονίκη - Βιεννη με ποια αεροπορική??

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
ποια αεροπορική προτείνεται για Θεσσαλονίκη - Βιέννη??

Δεν ξέρω αν έπρεπε να το γράψο εδώ
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Θεσαλονικη-Βιεννη μόνο πήγαινε ποια θεωρείς καλη τιμη??
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
μπήκα και μου βγάζει 470 ευρώ!!!! για τον Απρίλιο
 

akis-b

Member
Μηνύματα
59
Likes
25
Επόμενο Ταξίδι
ΚΡΑΚΟΒΙΑ
Με επιστροφη ειναι κοντα στα 250 ευρω δεν ξερω για ποιο λογο αλλα πολλες εταιριες την απλη διαδρομη την δινουν ακριβοτερα,αν θες κατι φθηνοτερο για απλη διαδρομη αλλη εταιρια δεν πεταει κατευθειαν απο θεσσαλονικη για βιεννη και θα πρεπει να κανεις συνδυασμο πτησεων.Η aegean που σε εβαλε η φιλη παραπανω νομιζω ειναι η καλυτερη προταση αν σε βολεψουν οι ημερομηνιες.
 

misha19

Member
Μηνύματα
359
Likes
1.274
Επόμενο Ταξίδι
Ολλανδία-Θεσσαλονίκη
Ταξίδι-Όνειρο
Round the world
Θέλω να πάω Βιέννη επειδή μετά υπολογίζουμε να κατέβουμε με τρενα λεοφορεία ότι έχει Μπρατισλάβα μετά Βουδαπέστη και μετά όπου μας βγάλει ... οπόταν δεν λέει να πάμε πρώτα Βουδαπέστη και μετά να ξανα ανέβουμε... Βρήκα 93 ευρώ αλλά με στάση στο Βελιγράδι .
 

vaskosgr

Member
Μηνύματα
33
Likes
9
Νομιζω οτι η Jat ειναι γυρω στα 70 ευρω τελη Μαρτη και αρχες Απριλη που εψαχνα και εγω αν θυμαμε καλα!!! 4 ωρες ταξιδι με μια σταση στο βελιγραδι και μεγαλη αποσκευη! ειναι καλα νομιζω και μπορεις να πας Μπρατισλαβα που ειναι διπλα καμια και Βουδαπεστη και να φυγεις απο εκει με Wizz εχει με 30 και 40 ευρω για αρχες του μηνα +15 ευρω για βαλιτσα... Βγαινει περιπου στα 110 με 120!!!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.215
Μηνύματα
883.871
Μέλη
38.905
Νεότερο μέλος
ntsironis

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom