ιδεες για εκδρομη ελλαδα μεσα στον οκτωβρη;

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου

Thanasis_v

Member
Μηνύματα
100
Likes
88
Εγώ πάντως για ΣΚ θα πάω στη Μονεμβασιά. Ελπίζω να έχει καλό καιρό για να κάνω ακόμα μια βουτιά.
 

maragiorgos

Member
Μηνύματα
198
Likes
18
Επόμενο Ταξίδι
θα δουμε.....
Ταξίδι-Όνειρο
Σκωτια.
Ενταξει,ο καθενας μας θα πει τα αγαπημενα του μερη,ολα εχουν την δικια τους ομορφια!Εγω θα σου ελεγα να πας πηλιο,το οποιο το εχω γυρισει ολο & ολες τις εποχες,ειναι γραφικο & με την δικη του ταυτοτητα!Καρπενησι επισης,ηρεμο & ομορφο.Εγω παντως εκλεισα για 4 μερες μεσα Δεκεμβριου στην Ελατη που δεν εχω παει αλλα εχω ακουσει τα καλυτερα!:clap:
 

Twinkie

Member
Μηνύματα
1.142
Likes
327
Επόμενο Ταξίδι
Με το νου
Ταξίδι-Όνειρο
Στα πέντε σημεία της Γης
Και πολύ καλά έκανες mara για την Ελάτη....Απίστευτη!:)
 

harilander

Member
Μηνύματα
559
Likes
462
Επόμενο Ταξίδι
βλέπουμε...
Ταξίδι-Όνειρο
χώρα του ποτέ
εφτασε ο Οκτώβρης!τελικά αποφάσισε ο φίλος μας που θα πάει;
Ολοι οι ορεινοι προορισμοί είναι ωραιοι τέτοια εποχή αλλα εγω θα προτεινω Ζαγοροχώρια, εχει εκπληκτικά χρώματα η φύση!
Δεν νομίζω οτι είναι μακρυα για τέσσερις μέρες.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Ελα μου ντε; Αποφασιστηκε τελικα προς τα που θα ειναι ο προορισμος;
 

rallyers

Member
Μηνύματα
15
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
αυστρια
Ταξίδι-Όνειρο
νεπαλ
Καλησπέρα κι από μένα ...εγώ θα σου πρότεινα κεντρική Πελοπόννησο Λεβίδη- βυτίνα-στεμνίτσα-Καρύταινα-Δημητσάνα.....είναι φοβερή διαδρομή παρά πολύ όμορφα και γραφικά χωριά .....πολύ καλό φαγητό.....μάλιστα μετά την Βυτίνα να πάρεις τον δρόμο αριστερά προς Ελατή......είναι μια διαδρομή μέσα σε πυκνά έλατα πλάι στο ποτάμι.....έπειτα μπορείς να πας και στον Λουσίο .....είναι παρά πολύ όμορφα...εγώ το έκανα βόλτα την προηγούμενη εβδομάδα 3/10 με μηχανή.....σου το προτείνω ανεπιφύλακτα...πολύ γραφικά είναι να μείνεις στεμνίτσα η Καρύταινα.......καλή βόλτα.....
 
Last edited by a moderator:

glazar

Member
Μηνύματα
50
Likes
45
Επόμενο Ταξίδι
Ελλάδα..
Ταξίδι-Όνειρο
Ο επόμενος...
Και εγώ συμφωνώ με τα Ζαγοροχώρια, όντως είναι το κάτι άλλο, αλλα 4 μέρες είναι πολύ λίγε, το πολύ πολύ να δείς 2-3 χώρία και να μείνεις με την γλύκα. Πάρε 1 γιομάτη βδομάδα και άλωσε τα, όσες φορές έχω πάει δεν τα χορταίνω. Ιωαννινα-Μετσοβό-πηγές Αωού όμως; Σε 5.30 ωρες max απο δομοκό,καλαμπάκα, εγνατία είσαι εκει.
 

mariaps7

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Καλησπέρα.

Θέλουμε με τον φίλο μου να πάμε ένα σκ στις αρχές Οκτωβρίου. Που είναι ένας καλός προορισμός; Γιατί είναι και λίγο περίεργη εποχή!
 

alma

Member
Μηνύματα
3.752
Likes
15.222
Αν και δε μας λες πολλά για τα γούστα σας,θα μπορούσατε να δείτε για Ορεινή Αρκαδία(Δημητσάνα,Στεμνίτσα) ή Καρπενήσι σε συνδιασμό με εκδρομές σε Μεγάλο Χωριο,Βουτυρο,Κορυσχάδες.
 

ikarialover

Member
Μηνύματα
679
Likes
861
Και το Γαλαξίδι είναι πανέμορφο αυτή την εποχή.. Και αν θες το συνδυάζεις με Δελφούς ή με Ναύπακτο..
Επίσης, πολύ όμορφα μέρη είναι και στην ορεινή Αρκαδία, αλλά από την πλευρά της Κυνουρίας (Καστάνιτσα και Τσακωνιά).
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.274
Μηνύματα
885.888
Μέλη
38.947
Νεότερο μέλος
anthger

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom