Γενικά κάμπινγκ,αλλα που??

ξασον

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
Γεια σας.Εχω μια παρεα 5-6 ατομων που μολις τελειωσαμε πανελληνιες και θελουμε να παμε καμπινγκ σε καποιο νησι των κυκλαδων.απ'οτι εχω ακουσει η παρος ειναι ο πιο περιζητητος προορισμος αλλα επειδη ακομα δεν εχουμε αυτοκινητο ουτε μηχανη θα θελαμε ενα νησι που να εχει μερη ευκολα προσβασιμα με τα ποδια και φυσικα αρκετο κοσμο.παντα μιλαω για οργανωμενο καμπινγκ.ειναι το 1ο μου ποστ οποτε λυπαμαι αν εχω κανει καποιο λαθος .ολες οι απαντησεις ειναι ευπροσδεκτες:clap:
 
Μηνύματα
1
Likes
0
Καλησπέρα σας και καλός σας βρήκα είμαι νέο μέλος καθώς πρώτη φορά θα πάω κάμπινγκ με τον άντρα μου δεν έχω πάει ποτέ πουθενά λόγο οικονομικών και επειδή φέτος μας επιτρέπουν για ένα σκ τα οικονομικά θέλουμε να πάμε κάπου το πρόβλημά μας όμως δεν είναι ένα άλλα πολλά
1 έχουμε σκύλο οπότε μόνο με πλοίο μπορούμε να πάμε και αν είναι κοντά στο λιμάνι και θα πρέπει να δέχονται σκυλιά ;)
2 δεν έχουμε αυτοκινούμενο : :cool:
3 θέλουμε κάπου κοντά να πάμε με πλοίο καθώς ο σκύλος με άλλων τρόπο δεν μπορεί να μετακινηθεί μένουμε Πειραιά και είναι κοντά το λιμάνι για να πάμε
4 θα θέλαμε κοντά μας παραλία. :)
Θα ήθελα τα φώτα σας για που να πάμε σκηνή έχουμε άλλα μπορεί να νοικιάσουμε και τροχόσπιτο για ποιο άνεση προτιμάμε οργανωμένο ε... οποιαδήποτε πληροφορία θα σας είμαι υποχρεωμένη
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.214
Μηνύματα
883.819
Μέλη
38.904
Νεότερο μέλος
pstrougaris@yahoo

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom