καινούρια στην παρέα

KIARA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
καλησπέρα σε όλους
Είναι η τρίτη μου προσπάθεια να γράψω αυτό το μήνυμα, τα δύο προηγούμενα δεν ξέρω τι έγιναν αν και τα έστειλα, τέλος πάντων επειδή είμαι καινούρια και μόλις σήμερα συνδέθηκα σ' αυτό το υπέροχο σάιτ, θέλω να ευχηθώ σε όλους καλά ταξίδια. Το όνομά μου είναι Κιάρα και είμαι 53 ετών, η αγάπη μου για τα ταξίδια με έκανε να ανακαλύψω αυτό το υπέροχο σάιτ και μέσα από αυτό να αντλήσω πληροφορίες για τα δικά μου ταξίδια.Πιστεύω ότι αυτή την φορά θα μπορέσω να μεταδώσω το μήνυμά μου και θα χαρώ πολύ να με δεχτείτε στην ταξιδιάρικη παρέα σας.
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.723
Likes
14.824
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
Κιάρα καλώς όρισες στην παρέα του τραβελστόρις.
 

fantasia13

Member
Μηνύματα
163
Likes
86
Επόμενο Ταξίδι
?
Ταξίδι-Όνειρο
Λατινικη Αμερικη
Καλως ορισες και καλη διαμονη!!!!!!!!
 

kon_gav

Member
Μηνύματα
450
Likes
51
Επόμενο Ταξίδι
Ιταλία!
Ταξίδι-Όνειρο
όλος ο πλανήτης ΓΗ !
Καλως ηρθες!!!
 

KIARA

New Member
Μηνύματα
4
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
Μαρόκο
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα
Μαρόκο

Καλησπέρα!
Σ' ευχαριστώ για την ανταπόκριση και το καλοσώρισμα. Δεν ξέρω να χειρίζομαι ακόμη καλά το φόρουμ, με αποτέλεσμα να στέλνω κάποια μηνύματα τα οποία δεν φαίνονται. Μαρόκο υπολογίζω να πάω του χρόνου τον Μάρτη αν είμαι καλά και αν υπάρχουν χρήματα. Προς το παρόν θα πάω αυτόν τον Μάρτιο Εδιμβούργο με την κόρη μου και το καλοκαίρι καλως εχόντων των πραγμάτων με αυτοκίνητο Βαλκάνια. Σε κάθε περίπτωση θα ήθελα κάποιες πληροφορίες για το Μαρόκο και όταν επιστρέψεις με το καλό τις εντυπώσεις σου. Ευχαριστώ :)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.000
Likes
2.093
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Kαλως ηρθες και απο εμας.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.190
Μηνύματα
883.453
Μέλη
38.897
Νεότερο μέλος
Ρεκομπα

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom