καλημερα

pousinka

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
καλημερα παιδια με λενε νικο και μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια. εχω ταξιδεψει σε αρκετες χωρες και νομιζω βρηκα το site που μου ταιριαζει.
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλώς όρισες! Περιμένουμε και κάποια αφήγησή σου μόλις μπορέσεις.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
καλημερα .με λενε george και μου αρεσουν πολυ τα ταξιδια. εχω ταξιδεψει σε αρκετες χωρες και ελπιζω μεσω του forum να ανταλλαξω γωμες- γνωσεις και εμπειριες για νεα ταξιδια με ολους τους φιλους....τελευταια μου ταξιδια ηταν στο βιετναμ 2006 και 2007 και ταυλανδη το 2008 ..
ενδιαφερομαι για καμποτζη στις αρχες του 2009..καθε πληροφορια :roll: δεκτη καθως και επιθυμια κοινου δρομολογιου με καθε ενδιαφερομενο...elgeo2..
 

ΕΡΣΗ

Member
Μηνύματα
6.454
Likes
2.531
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο (ξανά!)
Ταξίδι-Όνειρο
Λάος, Βιετνάμ, Καμπότζη
Καλησπέρα ELGEO2! Κανονικά θα έπρεπε να ανοίξεις δικό σου post για να σε καλοσορίσουν τα μέλη του travelstories προσωπικά. Δεν πειράζει όμως, αρκεί να μας διηγηθείς κάποια ιστορία από βιετνάμ και ταυλάνδη. Καθώς βλέπεις το δικό μου ταξίδι όνειρό περιλαμβάνει Βιετνάμ, Καμπότζη και Λάος και επομένως μαζεύω και εγώ όσες περισσότερες πληροφορίες μπορώ. Αν χρειαστείς τίποτε στη διάθεσή σου.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Καλως ηρθατε pousinka και ELGEO2.:welcome2:
2 φορες στο Βιετναμ βλεπω Elgeo,πρεπει ναναι πολυ ομορφα.
Μια ιστορια θαναι οτι πρεπει μιας και ειναι επομενος προορισμος για αρκετους απο δω μεσα.
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
καλως ηρθατε και οι δυο.ευχομαι πολλα αλλα ταξιδια και περιμενω και εγω Βιετναμ....
 

αθηνα123

Member
Μηνύματα
283
Likes
22
Επόμενο Ταξίδι
?????????????????
Ταξίδι-Όνειρο
νησια μαρκισας
elgeo2 τι χαρτης ειναι αυτος?πολυ ασια παρα πολυ.
 

ELGEO2

Member
Μηνύματα
732
Likes
693
Επόμενο Ταξίδι
ΠΕΡΟΥ
Ταξίδι-Όνειρο
πέρασμα καρακορουμ
elgeo2 τι χαρτης ειναι αυτος?πολυ ασια παρα πολυ.
kαλησπερα σου....υπαρχει μια συμπαθεια στην κιτρινη φυλη < και απο ομαδα >αλλα ο χαρτης το παρακανε...γεροι να ειμαστε ελπιζω να χρωματιστει και αλλο συντομα καθως βλεπω καμποτζη και λαος στο επομενο ταξιδι...
 

tanasis

Member
Μηνύματα
171
Likes
6
Επόμενο Ταξίδι
???
Ταξίδι-Όνειρο
ΠΑΝΤΟΥ
Γειά σου pousinka καλώς ήρθες. Εγώ είμαι ο Θανάσης ξέρεις ποιός... ο αδερφός μου είναι ο Νόντας αν δεν ξέρεις ποιος Νόντας παρε με τηλέφωνο.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

No members online now.

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.981
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom