καλησπέρα σας!

mkonst

Member
Μηνύματα
8
Likes
1
Επόμενο Ταξίδι
belgrade
Είμαι η Μαρία και χάρηκα πολύ που έστω και αργά σας ανακάλυψα. Επιτέλους η αγάπη μου για τα ταξίδια δεν θα γίνει αντικείμενο πειράγματος από εσάς σε αντίθεση με τους δικούς μου ανθρώπους. Έχω την διάθεση να μοιραστώ προσωπικές εμπειρίες και να μάθω εξίσου πολλά από εσάς.
 

ptsingan

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Ταξίδι-Όνειρο
Ταξίδι χωρίς προορισμό
Είμαι η Μαρία και χάρηκα πολύ που έστω και αργά σας ανακάλυψα. Επιτέλους η αγάπη μου για τα ταξίδια δεν θα γίνει αντικείμενο πειράγματος από εσάς σε αντίθεση με τους δικούς μου ανθρώπους. Έχω την διάθεση να μοιραστώ προσωπικές εμπειρίες και να μάθω εξίσου πολλά από εσάς.
Ν' αλλάξεις ανθρώπους :haha:. Αστειεύομαι. Κι εγώ νέος είμαι εδώ.
Καλώς ήρθες. Καφεδάκι, χαλάρωσε και μοίραζε...
 

ioanna balla

Member
Μηνύματα
1.355
Likes
565
Επόμενο Ταξίδι
geneva!!!
Ταξίδι-Όνειρο
αμερική
καλως ήλθατε παιδιά!!!ειναι πολύ ωραία αυτή η παρέα!!εχω πάθει μεγάλο κόλλημα με αυτή την σελίδα... την επισκέπτομαι τουλάχιστον 3 φορές την ημέρα...να είσται καλά.
 

gianis50

Member
Μηνύματα
33
Likes
2
Επόμενο Ταξίδι
πεκινο
καλως ορισατε και απο εμενα!! ηκαθημερινη επισκεψη μου στο site με ταξιδευει συνεχως!!!
 

CakeNet

Member
Μηνύματα
2.065
Likes
121
Επόμενο Ταξίδι
-
Μήπως να έπαιρνες τους δικούς σου ανθρώπους μαζί σε κάποιο ταξίδι; Να δεις που θα τους γίνει κόλλημα και δε θα σε αποπαίρνουν, λολ! Καλωσήρθες!
 

Lthanos

Member
Μηνύματα
1.387
Likes
283
Επόμενο Ταξίδι
Βερολίνο
Ταξίδι-Όνειρο
2 μήνες στην Κίνα
Καλώς ήρθες Μαρία.

Είδα στο χάρτη σου ότι έχεις επισκεφθεί την Καμπότζη. Δε μας γράφεις μια ταξιδιωτική ιστορία από εκεί; Να είσαι σίγουρη ότι θα εκτιμηθεί δεόντως :)
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.885
Μέλη
38.906
Νεότερο μέλος
Makarena

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom