καλησπερα σε ολους!ειμαι η ρουλα και αγαπω τα ταξιδια!

roula55

New Member
Μηνύματα
1
Likes
0
στις 27-12-2009 πεταω για πραγα!εχω ηδη διαβασει σχετικα μηνυματα για την πραγα.θα μενω στο imperial hotel,περιλαμβανεται εκδρομη στο κερλοβυ βαρυ.αν καποιος εχει να μου πει την εμπειρια του πανω σε αυτα θα χαρω να ακουσω!και επισης παιδια,πολυ κρυο, -15 ! λεει το δελτιο καιρου!πως αντεχεται;θα φροντισω να αγορασω ισοθερμικα εσωρουχα ,αληθεια μηπως εχετε καμια ιδεα απο που να τα παρω;η καποια συμβουλη για το κρυο;!;ευχαριστω,καλα ταξιδια σε ολους μας!:xmas_razz:
 

Traveller

Member
Μηνύματα
3.935
Likes
3.921
Κάνει πολύ κρύο να κάτσεις σπίτι σου... το ξενοδοχείο που θα μείνεις είναι ξόφλα και το Κερλοβυ βάρυ ενα χάλι... ισοθερμικά σωβρακα θα αγοράσεις από τους Κινέζους στην Αιόλου... για το κρυο να πίνεις βότκα και τσίπουρα...
 

rethimno

Member
Μηνύματα
1.770
Likes
1.052
Επόμενο Ταξίδι
Λεσβος
Ταξίδι-Όνειρο
Γύρος του κοσμου
στις 27-12-2009 πεταω για πραγα!εχω ηδη διαβασει σχετικα μηνυματα για την πραγα.θα μενω στο imperial hotel,περιλαμβανεται εκδρομη στο κερλοβυ βαρυ.αν καποιος εχει να μου πει την εμπειρια του πανω σε αυτα θα χαρω να ακουσω!και επισης παιδια,πολυ κρυο, -15 ! λεει το δελτιο καιρου!πως αντεχεται;θα φροντισω να αγορασω ισοθερμικα εσωρουχα ,αληθεια μηπως εχετε καμια ιδεα απο που να τα παρω;η καποια συμβουλη για το κρυο;!;ευχαριστω,καλα ταξιδια σε ολους μας!:xmas_razz:
Kαλως ηρθες στη παρεα μας roula και καλα ταξιδια να εχεις....
Υπαρχουν πολλες πληροφοριες για τη Πραγα...εχει φρακαρει ολο το φορουμ.......
Οντως κανει πολυ κρυο και χρειαζεται ιδιαιτερη προσοχη....ξερεις ομως τι καιρο θα βρεις οποτε ντυσου οσο πιο ζεστα γινεται...αγορασε τα ισοθερμικα σου.....και ορεξη να εχεις για περπατημα...
Καλα να περασεις....και καλη παραμονη στο φορουμ...:xmas_wink::xmas_wink:
 

mio gps

Member
Μηνύματα
1.174
Likes
180
Επόμενο Ταξίδι
Νέα Υόρκη
ρουλα μην τον ακους τον γερο Εbenizer...:xmas_mrgreen::xmas_mrgreen:

H γνωμη μου ειναι δε χρειαζεται υπερβολες στο ντυσιμο, γιατι οσο ειστε εξω θα κινειστε.ενα καλο μπουφαν και ενα κολαν μεσα απο το παντελονι και ολα θα πανε καλα!!!
 

fourkas

Member
Μηνύματα
62
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
... που άραγε ...
Ταξίδι-Όνειρο
Καραιβική για ένα μήνα
Κάνει πολύ κρύο να κάτσεις σπίτι σου... το ξενοδοχείο που θα μείνεις είναι ξόφλα και το Κερλοβυ βάρυ ενα χάλι... ισοθερμικά σωβρακα θα αγοράσεις από τους Κινέζους στην Αιόλου... για το κρυο να πίνεις βότκα και τσίπουρα...
κορυφαία συμβουλή ................. :xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_razz::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol::xmas_lol:



μη τον ακούς τον traveler,
αλλά πάλι ξέρω γω .... Πράγα δεν έχω πάει...
 
Μηνύματα
1.666
Likes
1.327
Επόμενο Ταξίδι
Κρακοβία-Βαρσοβία
Ταξίδι-Όνειρο
...Ιθάκη...
Ρούλα καλώς όρισες και μπράβο σου που ήδη με το πρώτο σου μήνυμα κατάφερες να τραβήξεις το ενδιαφέρων του Traveller, θα μάθεις σύντομα ότι αποτελεί το απόλυτο must του φόρουμ,:xmas_biggrin: και κατά την γνώμη μου αν ήμασταν το στρουμφοχωριό θα ήταν ο γκρινιάρης. Η Πράγα είναι μια καλή επιλογή για κρύες γιορτές, καλά θα κάνεις να πάρεις ισοθερμικά εσώρουχα, σε μεγάλα μαγαζιά με ορειβατικά είδη θα βρεις, αξίζει σαν αγορά, θα είναι χρήσιμα για κάθε σου εξόρμηση σε βουνά και πεδιάδες εσωτερικού και εξωτερικού.
 
Last edited by a moderator:

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.919
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom