καλησπερα σε ολουσ

earis-h20

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
NEΑ ΥΟΡΚΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ - ΒΡΑΖΙΛΙΑ
γεια σασ και απο μασ σε ολουσ τουσ ανεξαρτητουσ συν-ταξιδιωτεσ. ειμαστε και εμεισ οπαδοι των -μη- γκρουπ και αυτο επειδη πιστευουμε οτι γνωριζεισ περισσοτερα πραγματα-ανθρωπουσ -γυρνωντασ μονοσ στο καθε μεροσ που πηγαινει κανεισ. χωρισ ωραρια και τρεχαλεσ. και οπωσδηποτε το βασικοτερο........ φτηνοτερααααααα!!!!!!!!! τελευταιο μασ ταξιδι καθαρα δευτερα για παρισι και μολισ για 5 μερεσ. το ετερο ημισυ πρωτη φορα - εγω [ h20 ] δευτερη υστερα απο πολλα χρονια - 23 για την ακριβεια - εγω γερασα!!!! το παρισι ομορφηνε!!!!! ειχαμε τισ ψιλοκακουχιεσ μασ,τουσ ποδαροδρομουσ, τουσ γαλλουσ που δεν σου μιλανε αγγλικα και αλλα λιγα ακομα....... αλλα δεν βαριεσε μαθημενα τα βουνα απο τα χιονια.!!!!!!!!! ο καιροσ που μασ εκανε ηταν καλοσ σχετικα -αρκετοσ κρυο αλλα ευτυχωσ οχι βροχεσ !!!!!!!!!!! .μια μερα εβρεχε-την δευτερη -αλλα κανονισαμε και πηγαμε για ψωνια οποτε ........... ειμασταν τυχεροι !!!! πτηση φυσικα easy -πρωτη μασ φορα με αυτη την εταιρεια - αλλα μειναμε πολυ ευχαριστημενοι !!!!!!! ξενοδοχειο απο το booking - τo συστηνω ανεπιφυλαχτα [ παρολο καλοι μου φιλοι που ενω ειχα καποια προβληματακια με το ξενοδοχειο που κλεισαμε μολισ εκανα ακυρωση και κρατηση σε αλλο με ............... πηραν αμεσωσ τηλεφωνο απο την αγγλια - μαλλον - και μαλλιστα μου μιλησαν ελληνικα !!!!!!!!! κουφαθηκα !!!!!!!!! οπωσ το διαβαζεται !!!!!!!!!! καποια αλλη στιγμη θα σασ αναφερω και τα παραλογα !!!!!! που αντιμετωπισαμε τα οποια ευτυχωσ δεν ηταν τοσο επωδυνα . αν καποιοσ φιλοσ η φιλη χρειαστει καποιεσ χρηστικεσ πληροφοριεσ ασ γραψει και θα σασ απαντησουμε. τελευταιο αφησα ενα μεγαλο ευχαριστω σε καποιουσ φιλουσ απο εδω που μασ εδωσαν καποιεσ πληροφοριεσ παραπανω και πηγαμε "διαβασμενοι" !!!!!!!! σε αλλο ποστ θα γραψω τι μπορειτε να αποφυγετε οσοι καο οσεσ η παρεα-εσ πατε παρισι - τουλαχιστον αυτα που ειχαμε εμεισ να λυσουμε - που αλλοτε λυθηκαν με ποδαροδρομο παραπανω και αλλεσ φορεσ με λεφτα !!!!!!!!!!!!!!
 

renata

Member
Μηνύματα
5.540
Likes
1.951
Επόμενο Ταξίδι
Νεπάλ
ακριβώς απο πάνω απο το Σ ειναι το W πατα αυτό !
καλώς ήρθες earini!
θα περάσομε ωραία στο site αυτό.
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.216
Μηνύματα
883.934
Μέλη
38.907
Νεότερο μέλος
Chrysostomos

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom