καλησπερα:)

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
Καλησπερα,ειμαι νεο μελος και χαιρομαι πολυ που βρηκα ενα τοσο ενδιαφερον φορουμ.....Λατρευω να ταξιδευω...απλα....ποτε μου δεν ξεπερασα την φοβια μου για τα αεροπλανα...πολυ γελοιο ακουγεται το ξερω....
Εχω κανει αρκετα ταξιδια σε 3 ηπειρους και την επομενη εβδομαδα θα επισκευθω την τεταρτη...
Αυτα απο εμενα...
 

KOSTAS

Member
Μηνύματα
56
Likes
10
Καλώς ήρθες και σου εύχομαι να γυρίσεις σε όλον τον κόσμο.:welcome:
 

meli

Member
Μηνύματα
1.261
Likes
365
Επόμενο Ταξίδι
...μηπως στην αγάπη???
Ταξίδι-Όνειρο
Ολος ο κόσμος
Καλωσηρθες και αν θες ενημερωσε τον χαρτη σου...
 

KLEOPATRA

Member
Μηνύματα
5.869
Likes
2.260
Ταξίδι-Όνειρο
Ειρηνικος ..παντου
Καλως ηρθες .Μια χαρα σε βλεπω να παλευεις τη φοβια σου με τα αεροπλανα εφοσον εχεις ταξιδεψει σε τρεις ηπειρους.
Συνεχισε γερα!
 
Μηνύματα
2.487
Likes
3.195
Ταξίδι-Όνειρο
ΙΑΠΩΝΙΑ
Καλώς όρισες!παρά τη φοβία σου πάντως κατάφερες και έφερες βόλτα όλες τις ηπείρους!! μπράβο!το καλύτερο παράδειγμα για όλους τους φοβικούς:haha:να μην κάθονται και περιμένουν πότε θα τους φύγει η φοβία για να ταξιδέψουν...
Καλή συνέχεια,νάσαι καλά!
 

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
προσπαθω....η αγαπη μου για τα ταξιδια ξεπερναει την φοβια μου...
δυστυχως τα 2 τελευταια χρονια εχω μεινει στασιμη...εχω να βρω εξωτερικο απο το 2008:( :( :(
την επομενη εβδομαδα θα παω στην Αλικαρνασσο της Τουρκιας,μικρο ταξιδακι αλλα να ξεγελαστω λιγο,εχει παει καποιος?
Θελω παρα πολυ να παω στην Σκωτια αλλα και στην Αυστραλια και Νεα Ζηλανδια...Γενικως ανατολικα δεν εχω παει ποτε...δεν μου ειχε γεννηθει η επιθυμια...
τωρα οχι μονο γεννηθηκε...αλλα ειναι κ πολλα κιλα:)
 

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
δεν μπορω να καταλαβω πως λειτουγει ο χαρτης...παταω κ δεν κανει τπτ
 

zmaria

Member
Μηνύματα
1.335
Likes
1.201
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη (αμήν)
Ταξίδι-Όνειρο
Κούβα,Περού,Ν.Αφρική
καλωσήρθες! λοιπόν κάτω κάτω έχει κάτι εικονίδια και λέει μόνο για μέλη. Πατάς το πρώτο (πίνακας ελέγχου χρήστη). μόλις φτάσεις σ αυτή την σελίδα πάνω αριστέρα στο προφίλ χρήστη έχει να πατήσεις ΤΑΞΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΧΑΡΤΗΣ. και σε βγάζει σε μια σελίδα όπου μπορείς να συμπληρώσεις τις χώρες που έχεις πάει.
 

LunaDark

Member
Μηνύματα
93
Likes
5
Ταξίδι-Όνειρο
Ο γυρος του κοσμου
ευχαριστω παρα πολυ...τον εφτιαξα....εχω παει στο 5% των χωρων του κοσμου:(
ΜΟΝΟ:(
 

nera_gr

Member
Μηνύματα
816
Likes
193
Επόμενο Ταξίδι
Ρώμη!
Ταξίδι-Όνειρο
Κεντρική Αφρική
ευχαριστω παρα πολυ...τον εφτιαξα....εχω παει στο 5% των χωρων του κοσμου:(
ΜΟΝΟ:(
Και γι' αυτό στεναχωριέσαι; Καλά να 'σαι και θα γυρίσεις όλο τον κόσμο!
Για κάποια που φοβάται τα αεροπλάνα πάντως μια χαρά τα έχεις καταφέρει.
 

alltheworld

Member
Μηνύματα
83
Likes
87
Επόμενο Ταξίδι
Ταϋλάνδης
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Kαλησπέρα Τάσος.Μόλις Πάτησα τα 21.Πάθος για τα ταξίδια και όνειρο-στόχος ζωής να πάω σε όλες τις χώρες του κόσμου έστω και σε ένα χωριό απο τη κάθε μια.Το πρώτο ταξίδι μου στα 1 που δε καταλάβαινα τίποτα ,αλλά το βάπτισμα του πυρός στα 8 με ταξίδι Γαλλία-Εurodisney.
Απο τότε αρκετά ταξίδια αλλά μόνο Ευρώπη.Δε με ικανοποιούν αλλά δε πρέπει να έχω και παράπανω.Άλλοι νέοι στην ηλικία μου δεν έχουν πάει και πουθενά.

Το Forum το βρήκα διαβάζοντας ιστορίες και συλλέγοντας πληροφορίες,αλλά και θέλω να βρω και να συμμετάσχω σε ταξίδια που κάνουνε μέλη σε Ασία,Ν.Αμερική,Αφρική γιατί παρότι έχουν πολλούς φίλους και δεκάδες παρέες κανείς δεν έχει την ακραία ταξιδιωτική μου τρέλα :p:p
Υπάρχει κανένα θέμα που θα βοηθήσει την προσπάθεια μου?

Τώρα θέλω να πάω προς Ινδια-Νεπάλ αλλά η η Ν.Αμερική όλη είναι όνειρο μου.
Αγαπημένη πόλη Ρίο ντε Τζανέιρο όπως και το άβαταρ μου.(Στην παρατήρηση βέβαια γιατί απο κοντά πολλά αλλάζουν.Θα είμαι σίγουρος όταν θα πραγματοποιήσω το στόχο μου)
 

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
883.994
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom