καλησπερα

μανος Γ

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
ειμαι καινουργιος εδω το ονομα μου ειναι μανος ειμαι 28 χρονων και ειμαι απο τη κρητη.θα ηθελα τις πολυτιμες γνωσεις σας για τους προορισμους της ευρωπης
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
Καλώς ήρθες Μάνο στη μεγάλη παρέα του travel stories :clap: Ξεκίνα να διαβάζεις τις ταξιδιωτικές ιστορίες για Ευρώπη για να δεις ποια μέρη σε ενδιαφέρουν περισσότερο και εδώ είμαστε πάλι :D!!!

(makisg+ANNA-PANOS σας πρόλαβα :haha:...!)
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
Oυτε την Κυριακη δεν μπορουμε να ηρεμησουμε Νικολ. Αντε Μανο καλως ηρθες και απο εμας. Ο Μακης τις Κυριακες εχει ρεπο
 

makisg

Member
Μηνύματα
4.785
Likes
15.582
Επόμενο Ταξίδι
Κοιλάδα μέσου Ρήνου.
Ταξίδι-Όνειρο
Νησιά Φίτζι
λοιπόν,θα καταθέσω ασφαλιστικά μέτρα.δεν γίνετε την ώρα του φαγητού να επιτρέπονται εγγραφές νέων μελών.:haha::haha:

αγαπητέ μάνο,καλώς όρισες.
 

ANNA-PANOS

Member
Μηνύματα
2.001
Likes
2.094
Επόμενο Ταξίδι
........................
Ταξίδι-Όνειρο
Τώρα, απλά ένα ταξίδι...
λοιπόν,θα καταθέσω ασφαλιστικά μέτρα.δεν γίνετε την ώρα του φαγητού να επιτρέπονται εγγραφές νέων μελών.:haha::haha:

αγαπητέ μάνο,καλώς όρισες.
:haha::haha::haha:
 

nicole.g.<3

Member
Μηνύματα
398
Likes
455
Ταξίδι-Όνειρο
Γαλλική Πολυν.-Καραϊβική!
λοιπόν,θα καταθέσω ασφαλιστικά μέτρα.δεν γίνετε την ώρα του φαγητού να επιτρέπονται εγγραφές νέων μελών.:haha::haha:
ANNA-PANOS said:
Oυτε την Κυριακη δεν μπορουμε να ηρεμησουμε Νικολ. Ο Μακης τις Κυριακες εχει ρεπο.
:haha::haha::haha::haha::haha:
Δεν έχετε πάρει μου φαίνεται στα σοβαρά το πόστο σας :bleh:...Άντε να βλέπω εγρήγορση :haha:!!!
 

μανος Γ

New Member
Μηνύματα
4
Likes
0
Γεια σας και παλι ζητω συγνωμη αν σας χαλασα το γευμα η τη μερα σας πραγματικα ντροπη μου.θα ηθελα να σας ρωτησω καποια πραγματα σχετικα με τη πορτογαλια.Δεν ξερω αν πρεπει να ρωταω απο εδω.Και παλι σας ευχαριστω
 

Mimia

Member
Μηνύματα
20
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
Παντού
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Γειά σου Μάνο, καλωσήρθες στην παρέα μας
Μπορείς να βρεις πολλές πληροφορίες από τη γραμμη εργαλειων, έκει που λέει προορισμοί, εκεί θα βρεις ό,τι έχει γραφτεί ως τωρα για πορτογαλία
 

karfitsa

Member
Μηνύματα
4.546
Likes
8.036
Γεια σας και παλι ζητω συγνωμη αν σας χαλασα το γευμα η τη μερα σας πραγματικα ντροπη μου.θα ηθελα να σας ρωτησω καποια πραγματα σχετικα με τη πορτογαλια.Δεν ξερω αν πρεπει να ρωταω απο εδω.Και παλι σας ευχαριστω
:welcome2: Καλως ηρθες!!(και να μην επαναληφθει...):p
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.298
Μηνύματα
887.293
Μέλη
38.970
Νεότερο μέλος
genik

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom