Νορβηγία Σουηδία καλοκαιρινη σουηδια-νορβηγια

haristso

Member
Μηνύματα
51
Likes
4
Επόμενο Ταξίδι
βαρκελωνη
Ταξίδι-Όνειρο
κινα
χρονια πολλα σε ολους.σκεφτομαι το καλοκαιρι να παω στοκχολμη και μπεργκεν.αξιζει ο κοπος για το 7ημερο που εχω στη διαθεση μου?εχει καποιος να μου προτεινει καποιο ξενοδοχειο?αν δεν προλαβαινω αυτα σε 7 μερες υπαρχει καποια εναλλακτικη προταση?
 

Tzelaledin

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
bucuresti
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο
εχω ακουσει πολλα καλα λογια για στοκχολμη και εχω δει καλες φωτος.
για νορβηγια δεν ξερω.

αν θες παρεα εγω θο το σκεφτομουν ...
ποτε θες να πας κατα εκει?
 

Tzelaledin

Member
Μηνύματα
30
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
bucuresti
Ταξίδι-Όνειρο
Ριο
αν ειναι να πας με την γυναικα σου να μην σας ενοχλω ,καλα να περασετε να μας φερετε τα νεα απο εκει!!
 

pattyyy

Member
Μηνύματα
1.565
Likes
1.271
Επόμενο Ταξίδι
χμ...
Ταξίδι-Όνειρο
νότια αφρική
Στη Στοκχόλμη έμεινα στο Victory Hotel στην παλιά πόλή κι έμεινα πολύ ευχαριστημένη! Αν σε ενδιαφέρουν λεπτομέρειες μπορείς να διαβάσεις την ιστορία μου! Καλά να περάσετε!
http://www.travelstories.gr/%F4%E1%EE%E9%E4%E9%F9%F4%E9%EA%DD%F2-%E9%F3%F4%EF%F1%DF%E5%F2-%E5%F5%F1%FE%F0%E7/11851-%E4%E5%EA%E1%DE%EC%E5%F1%EF-%F3%F4%E7-%F6%E8%E9%ED%EF%F0%F9%F1%E9%ED%DE-%F3%EF%F5%E7%E4%DF%E1.html
 

Kate7

Member
Μηνύματα
122
Likes
15
Επόμενο Ταξίδι
Europe roadtrip by moto
Ταξίδι-Όνειρο
Ιαπωνία
Διάβασε σχετικά στο forum και για τα δυο μέρη για να αποφασίσεις.
Στην θέση σου θα πήγαινα στο μέρος που θα έβρισκα πιο φτηνά αεροπορικά εισητήρια, θα έμενα 2 μέρες και θα νοίκιαζα αυτοκίνητο για να δώ και την άλλη πρωτεύουσα..!! Αλλωστε η απόσταση είναι μια Θεσσαλονικη-Αθήνα!!! :)

Εχω μείνει μια εβδομάδα στο Οσλο, είναι υπερβολή ... θα βαρεθήτε..
Στην Στοκχολμη έχω μείνει χειμώνα μόνο τέσερεις μέρες και έβρεχε συνέχεια... δεν ευχαριστηθήκαμε τίποτε..!
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Ενεργά Μέλη

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.260
Μηνύματα
885.399
Μέλη
38.936
Νεότερο μέλος
alexispi

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom