καλοκαιρι 2009!!!

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
τι να πω ρενατα,αλι σε μας που εχουμε ξεμεινει εδω!βρηκε προσφορα σαυτο το ξενοδοχειο που αναφερα το οποιο ειναι πενταστερο!για τελη ιουλιου.
 

KIKA

Member
Μηνύματα
107
Likes
8
Επόμενο Ταξίδι
ΡΡΡΡΡΡΩΜΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!
Ταξίδι-Όνειρο
ΜΠΟΡΑ ΜΠΟΡΑ..ΜΠΟΡΩ?!!
kika ναι το πιο κεντρικο σημειο ειναι η catalunya.θα σε συμβουλευα να παρεις εναν χαρτη για να δεις λιγο τις περιοχες.μπες κ δες λιγο εδω κ τις στασεις του μετρο Barcelona Metro Map
επισης αν μπεις στο booking και σαρεσει ενα ξενοδοχειο μπορεις να το δεις που ειναι στον χαρτη.το ξενοδοχειο που εμενα ηταν το apsis milenni στην avigunda parallel. το silken diagonal βρισκεται στο τελος της avinguda diagonal.

A ΩΡΑΙΑ!!θα πεσει τρελο διαβασμα!!!!!αλλα δεν μου ειπες εμεινες ικανοποιημενη απο το ξενοδοχειο? θα μου προτεινες να το συνδιασω και με με μαγιορκα η κατι αλλο η αξιζει καλυτερα 10 -12 μερες βαρκελωνη?
εχεις κλεισει ταξιδακι?τον ιουλιο?που??????????!!!:D
 

skiouros82

Member
Μηνύματα
727
Likes
53
Επόμενο Ταξίδι
μας τσάκισε ο covid
Ταξίδι-Όνειρο
japan me cherry blossom
δεν εκλεισα εγω για ιουλιο,αλλα ενας φιλος. ναι εγω εμεινα ικανοποιημενη απο το apsis milleni,ηταν πολυ καλο κ ειχε κ πολυ καλο πρωινο.διπλα σε σταση μετρο,μολις τρεις στασεις απο το κεντρο.μαγιορκα δεν εχω παει ,δεν ξερω να σου πω ,εγω πηγα σε αλλο μου ταξιδι στα καναρια οπως σου ειχα πει.παντως νομιζω οτι αν δεν επιλεξεις νησι της ισπανιας ,μπορεις να πας κ σε αλλες ισπανικες πολεις .εαν δεν εχεις παει μαδριτη ειναι καλη περιπτωση.εαν διαβασεις οτι υπαρχει εδω μεσα για ισπανια νομιζω θα καλυφθεις.,αλλα κ παλι εδω ειμαστε.
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
ψηφιζω Σεβιλλα κ Γραναδα.
 

rania

Member
Μηνύματα
38
Likes
0
Επόμενο Ταξίδι
ΑΙΓΥΠΤΟΣ
Ταξίδι-Όνειρο
Δύσκολη ερώτηση
Μεξικο....με το χερι στην καρδια..
Βασικά καλά να περάσεις στον μήνα του μέλιτος ! Όσο για το Μεξικό θα το επισκεφθώ το καλοκαίρι για 23 ημέρες. Ελπίζω να μη σου βάζω το μαχαίρι στη καρδιά !
 

turms

Member
Μηνύματα
2.074
Likes
2.838
Επόμενο Ταξίδι
ΔΝΤ;;;
Ταξίδι-Όνειρο
Σκι στην Παταγονια
Βασικά καλά να περάσεις στον μήνα του μέλιτος ! Όσο για το Μεξικό θα το επισκεφθώ το καλοκαίρι για 23 ημέρες. Ελπίζω να μη σου βάζω το μαχαίρι στη καρδιά !
καθολου...να πας οπωσδηποτε el paraiso beach club...θα αραξεις κ θα παρεις ενα schrimp burger κ μια sol αναμεσα στις βουτιες....Κ μετα μια βολτα σε μια απο τις cenotes εκει κοντα...

dont forget it...
 

ngouveros

Member
Μηνύματα
25
Likes
7
Επόμενο Ταξίδι
ΒΑΡΚΕΛΩΝΗ
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ - ΚΟΡΑΛΛΙΟΓΕΝΕΣ
HELP!Πρέπει να καταλήξουμε για να κλείσουμε τη διαμονή.Κλείσαμε 6-13 Σεπτέμβρη Βαρκελώνη.Επειδή όμως είμαστε άπληστοι, θέλουμε να δούμε κι άλλο ένα μέρος της Ισπανίας.Κ σκεφτόμαστε να μοιράσουμε τις μέρες.Η πρώτη σκέψη ήταν να περάσουμε ένα τριήμερο στη Σεβίλλη μιας κ βρήκαμε φθηνά αεροπορικά Βαρκελώνη-Σεβίλλη.Η άλλη εκδοχή είναι να δούμε μόνο Βαρκελώνη κ τα περίχωρα της όπως Χιρόνα ας πούμε.Αλλά τώρα διαβάζω πως καταπληκτικός προορισμός είναι επίσης κ η Μαγιόρκα κ για την εποχή ειδικά που θα πάμε.Τι προτείνετε ρε παιδιά?Πείτε μας τον πιο μαγικό συνδυασμό!Ευχαριστούμε...
Νίκος-Ντόρα-Δημήτρης-Βιβή-Διονύσης
 

toumpiotis

Member
Μηνύματα
892
Likes
649
Ταξίδι-Όνειρο
LENSOIS MARAHENSES
HELP!Πρέπει να καταλήξουμε για να κλείσουμε τη διαμονή.Κλείσαμε 6-13 Σεπτέμβρη Βαρκελώνη.Επειδή όμως είμαστε άπληστοι, θέλουμε να δούμε κι άλλο ένα μέρος της Ισπανίας.Κ σκεφτόμαστε να μοιράσουμε τις μέρες.Η πρώτη σκέψη ήταν να περάσουμε ένα τριήμερο στη Σεβίλλη μιας κ βρήκαμε φθηνά αεροπορικά Βαρκελώνη-Σεβίλλη.Η άλλη εκδοχή είναι να δούμε μόνο Βαρκελώνη κ τα περίχωρα της όπως Χιρόνα ας πούμε.Αλλά τώρα διαβάζω πως καταπληκτικός προορισμός είναι επίσης κ η Μαγιόρκα κ για την εποχή ειδικά που θα πάμε.Τι προτείνετε ρε παιδιά?Πείτε μας τον πιο μαγικό συνδυασμό!Ευχαριστούμε...
Νίκος-Ντόρα-Δημήτρης-Βιβή-Διονύσης
΄
Αν θέλεις να πάρεις απαντήσεις για τα ερωτήματα που θέτεις ,καλύτερα να ανοίξεις ένα καινούργιο θέμα .
 

Bahari

Member
Μηνύματα
1.848
Likes
1.482

Εκπομπές Travelstories

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.219
Μηνύματα
884.011
Μέλη
38.908
Νεότερο μέλος
Apostolos88

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom