καλο μας ταξιδι

Kon gae

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
ειμαι ψιλοασχετος με το internet γι' αυτο δεν ξερω τι να γραψω, αλλα λατρευω τα ταξιδια.
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
ειμαι ψιλοασχετος με το internet γι' αυτο δεν ξερω τι να γραψω, αλλα λατρευω τα ταξιδια.
Μην στεναχωριεσε για τιποτε,απλα διαβαζε.
Εχουμε γραψει παρα πολλα πριν απο σας για σας.!!
:welcome2:
 

varsa

Member
Μηνύματα
1.291
Likes
128
Ταξίδι-Όνειρο
far away
καλως ήρθες και μην σε φοβιζει τιποτα... γραψε μας τις εμπειριες σου σε ταξιδια και τις αποψεις σου...
 

Kon gae

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Το προβλημα μου ειναι οτι και στο compiuter ειμαι φρεσκος και δεν ξερω αν κανω τους σωστους χειρισμους.Σημερα εχω λιγο χρονο αλλα αυριο θα κανω μια σχετικη αναφορα για την εμπειρια μου στη Ταϋλανδη.[Εμπειρια τριων μηνων].
 

xenos

Member
Μηνύματα
2.414
Likes
804
Επόμενο Ταξίδι
Ν.Α Ασια
Ταξίδι-Όνειρο
Bανουατου/Tαιλανδη
Το προβλημα μου ειναι οτι και στο compiuter ειμαι φρεσκος και δεν ξερω αν κανω τους σωστους χειρισμους.Σημερα εχω λιγο χρονο αλλα αυριο θα κανω μια σχετικη αναφορα για την εμπειρια μου στη Ταϋλανδη.[Εμπειρια τριων μηνων].
Παντως μεχρι τωρα τα πας περιφημα.:clap:

Αν θες να μας αφηγηθεις μπορεις να μπεις στις ταξιδιωτικες ιστοριες,και μετα πας ιστοριες σε εξελιξη,στο τελος της σελιδας εχει νεο θεμα.
Πατας εκει και γραφεις.
Ανυπομονω να διαβασω 3μηνη εμπειρια Ταιλανδης :thailand01::thailand01::thailand01:
 

Kon gae

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Ευχαριστω για το κουραγιο.Αλλαζω σελιδες,ψαχνω να βρω που θα γραψω την απαντηση,τα εχω λιγο χαμενα αλλα θα τα μαθω.Επειδη σε λιγο θα φυγω,αυριο θα γραψω για Ταϋλανδη στις ιστοριες οπως μου ειπες.
 

marakixin

Member
Μηνύματα
148
Likes
14
Επόμενο Ταξίδι
Λονδινο
Ταξίδι-Όνειρο
αγια-πετρουπολη
kon gae μην στεναχωριεσαι και εγω οταν γραφτηκα ημουν ασχετη μα παντελως ασχετη.μου πηρε σχεδον 2 μηνες μεχρι να καταφερω να ανεβασω φωτο...σχεδον μισο για να μαθω πως βαζουμε παραθεση στα μυνηματα,δηλαδη μια προηγουμενη απαντηση καποιου αλλου στην δικη μας...και αρκετο μεχρι να γραψω...καλως ηρθες λοιπον στην πιο γλυκια παρεα που δεν την πειραζουν λαθη αλλα την ενδιαφερουν τα ιδια τα προσωπα και αυτα που εχουν να πουν...Καλως ηρθες λοιπον
 

Kon gae

Member
Μηνύματα
10
Likes
2
Ηρθα αργά καί είδα το μήνυμα σου.Σ'ευχαριστώ για την υποδοχή στο χώρο.Θα τα λέμε ελπίζω καί ίσως τα καταφέρω να προσαρμοστώ.[Να μη με λένε απροσάρμοστο].
 
Μηνύματα
122
Likes
9
Επόμενο Ταξίδι
Καλαβρυτα Σ/Κ...
Ταξίδι-Όνειρο
ΑΝΤΑΡΤΙΚΗ...
Μην φοβασε τιποτα αφου αντεχουν εναν τρελο σαν και εμενα δεν θα σε παρεξηγησει κανεις...
 

Εκπομπές Travelstories

Τελευταίες δημοσιεύσεις

Booking.com

Στατιστικά φόρουμ

Θέματα
33.194
Μηνύματα
883.511
Μέλη
38.898
Νεότερο μέλος
χρυσανθη

Κοινοποιήστε αυτή τη σελίδα

Top Bottom